Kai mergina pasižada po 18h nevalgyti..

25-08

-Daktare, man tik 22 metai, mano draugai kiekvieną savaitgalį eina į klubą ir geria iki paryčių, o manęs tai nedomina. Kas su manimi negerai?
-Nieko rimto, jūs tiesiog turite proto.

 

Absoliutus raštingumas yra tikras siaubas! Tave nervina kiekviena aplinkinių gramatinė klaida ir prie viso to beveik niekas ne tik neįvertins, bet net ir nepastebės tavo raštingumo.

 

Neseniai įvyko žąsų šventė. Mugėje šventės svečiai galėjo nusipirkti žąsienos, pūkinių striukų, pagalvių, patalų…
Žodžiu ne kažką šventė žąsims…

Kai mergina imasi 7 dienų dietos..

19-04

Į barą užeina vyrukas. Užsisako bokaliuką alaus. Paklausia kainos. Barmenas pasako – 3 litai. Virukas išsitraukia tris monetas po vieną litą. Vieną padeda ant baro priešais save. Tada atsistoja paeina prie dešinio baro krašto, nueina prie kairiojo baro krašto, ten padeda kitą. Barmenas, tyliai keikdamasis susirenka pinigus. Tokia pat istorija pasikartoja ir kitą dieną, ir dar kitą… Ir dar… Kasdieną.
Po kelių savaičių tas pats vyrukas eilinį kartą užeina į barą, bet, tekus užsimokėti, išsitraukia 5 litų monetą. Barmenas sureaguoja greitai: griebia monetą, randa porą litų grąžos, nubėga prie vieno baro krašto, ten padeda vieną monetą, nubėga prie kito krašto, padeda kitą, grįžta prie vyruko ir piktžiugiškai nusišypso. Vyrukas patyli, išsitraukia 1 litą ir taria:
– Gerai, įkalbėjote. Aš išgersiu dar vieną bokaliuką.

Nauja dieta..

16-05

Mama blondinė iš Lietuvos kaimo rašo savo dukrai blondinei laišką į Airiją:
“Labas, dukrele. Jei gausi šį laišką, tai jis bus sėkmingai atėjęs. Jei negausi, pranešk man, parašysiu kitą. Kadangi tu nemoki greitai skaityti, aš rašau labai lėtai. Oras pas mus geras. Praeitą savaitę lijo tik du kartus – iš pradžių 3 dienas, o paskui -4 dienas. Siunčiu tau tavo žieminį paltą. Tėvas sakė, kad su metalinėmis sagomis jo gali nepraleisti per metalo detektorių, todėl aš jas nukirpau. Prisisiūk jas pati, sagas aš įdėjau į kišenę. Tiesa, tėvas gavo naują darbą. Dabar jis yra virš kelių tūkstančius žmonių – valo sniegą kapinėse. Tavo sesuo Marytė ištekėjo ir laukiasi. Dar nežinome, gims berniukas ar mergaitė, todėl negaliu tau parašyti, kuo tu būsi – dėde ar teta. Sakė, kad jei gims mergaitė, tai pavadins kaip mane. Man atrodo, keistas noras savo dukterį vadinti Mama. Su tavo broliu Petru buvo nutikusi keista istorija. Jis užtrenkė mašinos dureles, o raktai liko viduje. Jam reikėjo 10 km eiti namo atsarginių raktų, kad galėtų mus išleisti iš mašinos. Jei Airijoje sutiksi mūsų kaimynę Liudą, perduok jai linkėjimus. Jei nesutiksi, nieko jai nesakyk.
Tavo mama.
P.S. Norėjau tau atsiųsti šiek tiek pinigų, bet jau užklijavau voką

Kai mergina jaučiasi stora..

03-01

Vyresnis žmogelis ateina į aukštos kokybės parduotuvę, prieina prie labai jaunos ir gražios pardavėjos ir sako:
– Laba diena, norėčiau savo žmonai kalėdų proga nupirkti pirštines, bet neatsimenu jos dydžio.
– Jokių problemų – atsako pardavėja – Prašom palyginti mano ranka su jos.
Tuo metu jinai paduoda vyrui savo plaštaką. Jisai ilgai laiko, žiūri ir pagalvojęs sako:
– Aš dar norėjau jai nupirkti liemenėlę ir kelnaites.

 

Ateina vyras pas psichiatrą.
– Klausykit daktare padėkit man – aš sergu didybės manija.
– Taip, sunkus atvejis. Gerai, papasakokit truputį apie save.
– Iš pradžių sukūriau dangų ir žemę…

Kai neveikia dieta..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

17-07

Žurnalas „Moteris“ surengė konkursą vyrams apie moteris. Konkursą laimėjo 10-metis Petriukas. Paskelbusi rezultatus, redakcija gavo laišką iš pasipiktinusio skaitytojo:

„Aš pažįstu moteris nuo 12-os metų, dabar esu 68-erių metų amžiaus. Ir jūs manote, kad aš moteris pažįstu blogiau už tą vaikigalį?“

Redakcija atrašo:

„Į pirmąjį mūsų klausimą apie tai, kur moterims labiausiai garbanojasi plaukai, Petriukas atsakė, kad Afrikoje. O ką jūs atsakėte? Ir dar nupiešėte? Į antrąjį klausimą, koks svarbiausias moterų organas, Petriukas atsakė, kad Pasaulinė Moterų Federacija. O ką jūs parašėte? Ir dar nupiešėte? Į klausimą, ko kiekvieną mėnesį nekantraudama laukia kiekviena moteris, Petriukas atsakė, kad laukia mūsų žurnalo. O ką jūs parašėte? Gerai, kad nenupiešėte!“

Kai vyras su žmona dietos laikėsi

Kategorija: Demotyvacijos | 0

21-06

Nuobodulys sukelia per daug minčių. Žmonės patiria mažiau depresijos ir yra laimingesni, kuomet jie yra užsiėmę.

 

Garsios muzikos klausymasis trukdo mūsų regėjimui. Štai kodėl mes norėdami kažką surasti pritildome muziką.

 

Psichologai išsiaiškino, jog kuo daugiau draugų žmogus turi Facebooke, tuo didesnė tikimybė, jog jis kenčia nuo streso ir nerimo.

Mergina ir torčiukas..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

28-07

Įdomūs faktai:

 

Kaip atbaidyti uodus?
Perpjaukite citriną per pusę ir įspauskite į jas nemažą kiekį gvazdikėlių. Šie abu ingridientai yra tikras uodų košmaras. Nepamirškite pasidalinti šiuo naudingu patarimu ir su draugais!

 

Šiandien žmonės vaikšto 10% greičiau nei prieš 20 metų!

 

Pareidolija yra psichologinis reiškinys, kuris leidžia matyti veidus bei kitus objektus su jais visai nesusijusioje aplinkoje.

Tėvo pamokos dukrai..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

22-09

Įdomūs faktai:

 

Apie 60% žmonių bent kartą gyvenime yra patyrę „miego paralyžių“ – būseną, kuomet pilnai prabudęs, žmogus negali pajudėti.

 

NASA ieško žmonių, kurie lovoje praleistų 87 paras, ir padėtų ištirti nulinės gravitacijos efektą žmogaus kūnui. Už tai NASA mokės po 5000 dolerių per mėnesį, todėl iš viso savanoriams sumokės apie 15 000 dolerių. Nors visą tą laiką negalėsite keltis iš lovos, tačiau būsite aprūpintas maistu, televizoriumi, kompiuteriu bei kompiuteriniais žaidimais.

Kai mergina nusprendžia laikytis dietos..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

21-04

Įdomūs faktai:

 

Pirmojo pasaulinio karo metu, 1914 metais atėjus Kalėdoms, britai ir vokiečiai sudėjo savo ginklus, susitiko neutralioje žemėje ir kartu šventė šią šventę. Jie dalijosi maistu, žaidė žaidimus, dainavo dainas ir netgi dalyvavo priešingos pusės žuvusių karių laidotuvėse.

 

Gibraltare gyvena ~28 tūkst. gyventojų, tačiau (namų) futbolo rungtynes (pvz., Euro čempionato atranka) Gibraltaras žaidžia Portugalijoje, Estádio Do Algarve stadione, kuriame telpa 30 305 žiūrovai.

Kaip merginos laikosi dietos…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

23-02

Išėjo iš miško briedis. Tikrų tikriausias briedis! Apsidairė ir pamatė aptvare briedę.
Briedis galvoja: na nebūsiu aš tikras briedis, jei…
Tik įsibėgėjo ir visu savo galingu kūnu šoko per tvorą! Ir užsikabino už jos labiausiai skaudama vieta…
Peršoko, stovi… kojas suspaudęs, skausmas – neįmanomas! Nieko daryt negali…
Briedė pasidairė pasidairė, šiokią tokią pauzę padarė ir galvoja: gal reikia jo dėmesį kaip nors atkreipti…
Prieina ji prie briedžio ir sako:
– Aš esu briedė… Patelė…
O briedis per sukąstus dantis atsako:
– O aš briedis… Tiesiog – briedis…

1 2 3