Grybauskaitės pasakojimas Merkel apie geresnį gyvenimą Lietuvoje..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

Štai kokie yra du scenarijai, kad pagerėtų gyvenimas Lietuvoje 😀 antrasis atrodo kiek nerealus 😀


Bičas atsibunda ligoninėje apibintuotas nuo galvos iki kojų.
– Sveiki, – sako daktaras. – Jūs patekote į didelę avariją autostradoje. Didžiąja dalimi atrodote gerai, bet yra blogų naujienų: jums per avariją buvo nutrauktas penis.
Bičas sudejuoja, o gydytojas pila toliau:
– Užtat gera naujiena yra ta, kad draudimas jums sumokės 5000 litų kompensaciją, o mūsų ligoninė siūlo naujo penio priauginimą po 1000 litų už kiekvienus 3 centimetrus. Taigi, apsispręsti tikrai nesunku, – tęsia medikas, – jūs nusprendžiat, kiek centimetrų norit ir mes kimbame į darbą. Bet prieš tai pasitarkite su žmona, suprantate, jeigu prieš tai turėjote 20 centimetrų penį, o dabar priauginsim 15, ji gali nusivilti, ir atvirkščiai.
Bičas nutaria pasikalbėti apie tai su žmona. Kitą dieną gydytojas grįžta ir klausia:
– Na, ar pasikalbėjote su žmona?
– Taip, – nedrąsiai atsako bičas.
– Na, ir ties kokiu ilgiu apsistojom?
– Perkam virtuvės baldus…

Kvaila Lietuvos darbų realybė..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

12-02

Eina kiškis į parduotuvę. Joje pamato cd, kurio vienoje pusėje mankšta, o kitoje- receptai. Patinka ilgaausiui kompaktas, jis jį nusiperka. Eidamas namo netyčia paslysta ir sulaužo savo pirkinį perpus. Grįžęs savo urvelin jis suklijuoja tą lūženą, tačiau blogai. Kitą rytą užsimano padaryt mankštą , įsijungia magą ir klausosi: „atsisėskite, plačiai praskėskite kojas…. ir plakite kiaušinius kol susidarys putos“…

 

Vaikų darželis. Berniukas pasakoja apie savo šeimą:
– O žinot, mano tėveliai labai išsigąsta filmukų.
– Kaip tai?
– Na, kai tik prasideda filmukai, jie greitai bėga į miegamąjį, lenda po antklode ir labai dreba.

Pragyvenimas Lietuvoje..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

21-06

Įdomus faktas:

 

Sega Saturn žaidimų konsolė, pasirodžiusi prekyboje 1995 m., Lietuvoje iš pradžių buvo pardavinėjama po 2799 litus. Net ir šiais laikais tokia kaina už konsolę atrodo beprotiška, o anuomet vidutinis Lietuvos darbuotojas uždirbdavo maždaug penkis kartus mažiau negu dabar – 363 Lt per mėnesį. Nenuostabu, kad netrukus Saturn kainą visame pasaulyje numušė ir galiausiai visai išstūmė iš rinkos pasirodęs pigesnis ir daugiau žaidimų turintis pirmasis Sony PlayStation. Kai panaši istorija pasikartojo su Sega Dreamcast ir PS2 konsolėmis, Segai teko galutinai pasitraukti iš šio verslo.

Darbo sauga ir chroniukai..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

27-02

Paštininkas pristato siuntinį adresatui prestižiniame kvartale. Duris atidaro kokių dešimties metų berniūkštis: vienoje rankoje iki pusės nugertas konjako butelis, kitoje – storas kubietiškas cigaras rūksta. Paštininkas suglumęs:
– Eee… tėveliai namie?
Berniūkštis elegantišku rankos mostu užtraukia cigarą, lėtai, pasimėgaudamas išpučia dūmus pro nosies šnerves, pasižiūri į lubas, pagalvoja ir sako:
– O, pats, kaip manai?

 

Estija. Žiema. Važiuoja estas pasikinkęs arklį į rogutes. Staiga pamato šalia kelio nustipusią varną. Sustojo estas, išlipo, pasiėme varną ir galvoja: “Ai, pasiimsiu, gal prisireiks…”
Lygiai po metų, žiemą, važiuoja tuo pačiu keliuku tas pats estas, sustoja toje pačioję vietoję, išlipa iš rogučių ir padeda varną į vieta:
– Neprisireikė.

Apie atostogas Lietuvoje..

02-08

Žmogus skundžiasi policininkui:
– Gal galit padėti? Mano žmona dingo.
– Tuojau pat pradėsim paiešką. Jūs tik apibūdinkite kaip jinai atrodė.
Žmogelis apibūdina ir po savaitės jam skambina iš policijos:
– Sveiki, tai jūsų žmona buvo dingusi?
– Taip, ar radot gal?
– Radom, bet turim 2 naujienas: blogą ir gerą. Nuo kurios pradėt?
– Na, tai nuo blogos.
– Jūsų žmona buvo rasta paskandinta.
– O tai kokia geroji?
Pareigūnas linksmai sako:
– Geroji naujiena ta, kad kai ją ištraukėm jinai buvo aplipusi įvairiausiom žuvim, todėl mes šiandien vėl ją užmesim ir rytoj kviečiam jus alaus.

Puikus gyvenimas..

20-02

Įdomus faktas:

 

Kiaulė Voras Simpsonų filme skambėjo kaip puikus pokštas, tačiau Jutos universiteto profesoriai priėmė jį kaip iššūkį. Mokslininkai genetiškai modifikavo ožkas, kad šios gamintų pieną turintį papildomą baltyminę medžiagą – voratinklinį šilką. Laboratorijoje galima nesudėtingai išgauti šią medžiagą tiesiogiai iš pieno. Vorų šilkas – viena tvirčiausių žinomų medžiagų – palyginus su tokio paties storio plienine gija, jis yra kelis kartus stipresnis ir tampresnis. Šis šilkas taip pat turi daugybę praktinio panaudojimo perspektyvų, pvz., jis galėtų būti naudojamas sausgyslių atkūrimui arba lengvų neperšaunamų drabužių gamybai.

Valdžios vaikai..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

02-04

Sėdi 4 kaubojai. Vieno kaubojaus kojinės labai smirda. Visi susikišę nosis, nes neturi kuo kvėpuot, o anas sėdi sau ramiai. Visi neiškentę klausia:
– Nu ir tavo kojinės smirda, kas tau čia pasidarė?
– Ai čia vakar ar užvakar joju arkliu, tik šmaukšt priekyje neigiamai nusiteikę 3 indėnai joja.
– Nu, nu? Kas toliau?
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu revolverį ir tik pokšt, pokšt, pokšt, visus indėnus nukalu. Joju, joju toliau ir tik šmaukšt 6 indėnai už nugaros vejasi.
– Nu, nu? Ir kas buvo?
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu revolverį, užtaisau ir tik pokšt, pokšt, pokšt, pokšt, pokšt, pokšt – visų šešių indėnų nėra. Na aš ir joju toliau į miškelį. Ten tik šmaukšt visa indėnų gentis iš po krūmų išlindo.
– Nu, nu? Pasakok, pasakok!
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu du revolverius, užtaisau ir greitai pokšt pokšt, pokšt pokšt ir visus indėnus nukalu.
– Oho, o tai kodėl kojinės smirda?
– Kas? Kojinės? Ai, kad senai ploviau.

Verkiantis Chuck Norris..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

24-01

Jaunas vadybininkas kartą paklausė seno turtingo korporacijos savininko, kaip tas užsidirbęs pinigus. Senas turtuolis suraukė savo storus žilus antakius, atsilošė milžiniškame odiniame krėsle, užsidegė storą kubietišką cigarą ir pradėjo pasakoti:
— Tai štai, jaunuoli, buvo tada 1932 m., Didžioji ekonominė krizė visoje šalyje. Buvau ką tik vedęs, neturėjau darbo, o kišenėje dūlėjo vos penkių centų moneta. Už ją aš nusipirkau obuolį. Visą dieną tą obuolį blizginau, ir vakare jis taip gražiai blizgėjo, kad pardaviau jį už. 10 centų. Kitą rytą už tuos 10 centų nusipirkau du obuolius. Blizginau juos visą dieną ir pardaviau už 20 centų. Šia sistema naudojausi visą mėnesį. Man sekėsi ir tada jau buvau sukaupęs 1 dolerį ir 37 centus.
— Tai taip jūs ir sukūrėte savo finansinę imperiją? — paklausė jaunuolis.
— Aišku, NE! Tada mirė mano žmonos tėvas ir paliko mums 2 milijonų vertės palikimą!

Kai gauni lietuvišką algą..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

23-06-02

Tėtis klausia savo mažylio:
– Kai tu užaugsi, kuo tu nori būti?
– Laiškanešiu!
– Kodėl gi laiškanešiu?“
– Na aš gausiu nuo mamos bučkį kiekvieną rytą, tada jin leis mane į savo lovą, o paskui dar gausiu gabalėlį pyrago…!

 

Lėktuvu skrenda porūčikas Rževskis, kažkokia vokietė ir anglas. Sugenda lėktuvo variklis, paaiškėja, kad parašiutas – tik vienas. Rževskis griebia už parašiuto ir greitai ima jį prisiseginėti. Anglas pasipiktina:
– Rževski, mūsų tarpe yra moteris!
– Ką… Eee… Moteris? Hmmm… Manote, kad suspėsim?

Prieinamos kainos..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

12-05

Įdomus faktas:

 

Botas (santrumpa nuo žodžio Robotas) – kompiuterio programa, automatizuotai atliekanti tam tikrus veiksmus, kuriuos galėtų atlikti su kompiuteriu dirbantis žmogus. Botai gali būti naudojami įvairiems tikslams, nuo klientų aptarnavimo iki politinių manipuliacijų. Visgi 2014 metų rugsėjį neprisistatęs programuotojas sukūrė greičiausiai patį nenaudingiausią politinį botą pasaulyje. Šis Twitter socialiniame tinkle veikiantis botas pavadinimu „bezdėkite už kongresą” (@FartForCongress), automatiškai pakeičia bet kokią žodžio „balsuoti” formą į žodį „bezdėti“ JAV kongreso narių Twitter žinutėse. Kūrėjas pripažino, jog šis projektas neturi jokios politinės darbotvarkės ir tarnauja vieninteliam tikslui – prajuokinti.

1 2 3 4