Kai vaikinas be proto nemandagus..

12-04

Petriukas paaugo iki reikiamo amžiaus ir jo tėvelis nusprendė, kad laikas Petriukui tapti vyru. nusiveda savo sūnų į viešnamį išdėsto ko nori. Viešnamio šeimininke pripažindama, Petriuko tėvas buvo geras nuolatinis klientas nusprendžia reikalo imtis pati, kad kokia nemokša nesužalotų jaunos asmenybės. Na nusiveda jį į miegamąjį, atlieka reikalą, paskui, kad paliktų didesnį įspūdį padaro jam masažą, manikiūrą. po kiek laiko Petriukas su tėveliu sutinka šią damą gatvėj. Kadangi Petriukas elgiasi nedrąsiai pirma jį užkalbina viešnamio savininkė:
– Na ar dar prisimeni mane?
– Taip ponia, – pripažįsta Petriukas, – jūs ta, kuri mane apkrėtėte mandavoškėm ir dar nukirpote nagus, kad negalėčiau pasikasyt.

Bachūro klausimai..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

13-05

Apkarpė durnynui biudžetą, tai vadovybė nusprendė kuo daugiau durnių išrašyt. Taigi nusprendė patikrint kuriuos gali į laivę išleist. Sudarė komisiją, pakviečia pirmą durnių ir klausia:
-Kiek bus 3 kart 3?
-Antradienis.
Komisija užsirašo, kviečia sekantį durnių:
-Kiek bus 3 kart 3?
-276.
Ką gi ir šio durniaus nepaleidžia. Pasikviečia trečią:
-Kiek bus 3 kart 3?
-9.
-O kaip tu čia suskaičiavai?
-Ogi padalinam antradienį iš 276 ir gaunam 9.

 

Programuotojas žiūri filmą „Ali-Baba ir 40 plėšikų“. Filme rodo, kaip pasiunčiamas vienas plėšikas, tam, kad išsiaiškintų, kas sužinojo įėjimo į olą burtažodį.
– Ech, lameriai! – Nusikeikia programuotojas. – Taigi reikėjo tiesiog pakeisti slaptažodį!