Tėvas po operacijos..

Jaunas vyras bandydamas išimti cigarečių pakelį iš automato viešbučio koridoriuje netyčia pastūmė alkūne simpatišką merginą, kuri ėjo pro šalį.
– Aš nuoširdžiai atsiprašau, sako jis jai – bet jei jūsų širdis tokia minkšta, kaip jūsų krūtinė, jūs man tikriausiai atleisite.
– Aš jums atleidžiu, – nusišypso mergina, – ir jei viskas kitkas pas jus taip tvirta, kaip jūsų alkūnė, tai aš gyvenu numeryje 615.

 

Klausimas:
– Kodėl moterims patinka seni ginekologai?
Atsakymas:
– Todėl, kad jų rankos dreba!!!

Pradedančiojo chirurgo operacija..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

01-06

Įdomūs faktai:

 

Oregone (JAV) vyras buvo nuteistas 30 dienų laisvės atėmimo bausme bei 1500 dolerių bauda už tai, jog pasisavino lietaus vandenį. Oregone lietus yra laikomas valstijos nuosavybe.

 

Ispanų tapytojo Pablo Picasso pilnas vardas ir pavardė yra Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso.

 

LifeGem yra kompanija, kuri paima kremuoto žmogaus pelenus ir iš jų padaro sintetinį deimantą, kaip papuošalą artimam mirusiojo žmogui. Visa tai kainuoja 14 000 dolerių!

Širdies persodinimo operacija..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

30-08

Įdomūs faktai:

 

Ilgiausiai trukęs žaidimas dėl vieno teniso taško truko 29 minutes, o jo metu buvo padaryti 643 atmušimai. Kova vyko 1984 metais tarp Vicki Nelson ir Jean Hepner. Visas teniso mačas truko 6 valandas ir 31 minutę.

 

Valentine’as Tapley pažadėjo niekada daugiau nesiskusti barzdos, jeigu Abrahamas Lincolnas bus išrinktas JAV prezidentu. Jis mirė 1910 metais, turėdamas 3,65 metro ilgio barzdą.

Tikra meilės istorija

Kategorija: Anekdotai | 0

Mergina: man rytoj darys širdies persodinimo operaciją.

Vaikinas: žinau.

Mergina: myliu tave.

Vaikinas: aš tave taip pat myliu.

… Po širdies persodinimo operacijos mergina kalbasi su tėtuku.

Mergina: Kur jis?

Tėvas: Ar tu tikrai nežinai kas tau dovanojo širdį?

Mergina: Ką??? (pradeda verkti)

Tėvas: baik tu, juokauju. Jis tualete šika.

1320472400_saint_valentines_day_a_romantic_couple_013598_1