Pamoka Šiaulių mokykloje..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

Nutarė Dievas nusileisti į Žemę ir įsidarbinti mieste daktaru. Atvažiuoja pas jį pirmas pacientas. Suparalyžuotas, kėdėje. Dievas uždėjo ranką ant galvos ir sako:
– Stokis ir eik!
Tas atsistojo ir išėjo. Koridoriuje jo klausia:
– Na, kaip naujas daktaras?
– Tai visi jie tokie – net spaudimo nepamatavo…

 

Eina suvalkietis su trilitriniu sklidinu kažkokio geltono skysčio. Kitas jį pamatęs klausia:
– Petrai, kur neši tą trilitrinį?
– Daktaram šlapimo analizei.
– O kam tiek daug?
– Kad nesakytų, jog suvalkiečiai skūpūs.
Po pusvalandžio Petras atgal su tuo trilitriniu namo pėdina.
– Klausyk, Petrai, o tai kam atgal tą šlapimą neši?
– Tai, kad jie ten cukraus rado…

Anglų pamoka mažoje kaimo mokykloje..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

03-08

Įdomūs faktai:

 

Kinijoje pastaraisiais metais išpopuliarėjo nauja profesija – buvimas baltaodžiu. Baltaodžiai yra dažnai samdomi sudalyvauti verslo susitikimuose (taip parodant įmonės tarptautiškumą ir paliekant geresnį įspūdį partneriams) arba vaidinti susidomėjusius pirkėjus ar žurnalistus nekilnojamojo turto atvirų durų dienose (projekto tarptautiškumas pakelia parduodamų būstų vertę). Pasak šios profesijos atstovų, šitaip uždirbti galima apie 1000 JAV dolerių per savaitę, o jokios patirties turėti nereikia, tik gerą kostiumą.

Garsiojo fiziko Stepheno Hawkingo sūnus Timas neseniai atskleidė, kad būdamas vaikas kartais važinėdavo tėčio vežimėliu tarsi kartingu, o į jo kalbėjimo aparatą prirašydavo keiksmažodžių.

Pamoka moterims…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

07-05

Žodžiu vyksta invalidų plaukimo varžybos. Ant takelių pasiruošę šokt stovi: kas be kojos, kas be rankos, o ant paskutinio takelio – tik galva. Na, duodamas startas, visi šoka, galva irgi ir tiesiai į dugną nuburbuliuoja. Gelbėtojai sušoka, ištraukia, atgaivina. Tik atsigavus galva rėkia: – Kas bl… per debilai kepuraitę užmovėt? Penkis metus ausim mokiausi plaukt!