Monstrai iš Afrikos: kai sportos salės nebuvimas nėra pasiteisinimas

Kategorija: Įdomybės | 0

Šie vaikinai tik dar kartą įrodo, kad jeigu yra noras, galima viską pasiekti. Jiems nėra tinkamos sporto įrangos, o ir apie tinkamą sporto mitybą gali tik pasvajoti. Viskas ką jie turi – tai atkaklumas! Ir pažiūrėkit kokie rezultatai 🙂

Šie stipruoliai gyvena ir dirba Afrikos šalyje Ganoje.

Ir jie turi ką parodyti!

Puikūs raumenys

Jie neturi įprastos salės, kurioje yra naujausi treniruokliai, rūbinės ar dušai.

Čia niekas neieško jokių pasiteisinimų…

Dauguma pratimų atlieka su jų pačių svoriu.

Savo sporto salę jie pasidarė patys.

Kiek reikia nubėgti, kad sudeginti skirtingų produktų kalorijas

Kategorija: Įdomybės | 0

Ar kada pagalvojote kiek energijos Jums duoda tam tikras produktas? Pavyzdžiui, kiek energijos mes gauname iš Snickers batonėlio?

Run Russia bėgikų klubas paskaičiavo, kiek reikia nubėgti kilometrų, kad sudegintu skanaus maisto kalorijas. Skaičiuota pagal žmogų, kurio svoris 65 kg, o bėgimo greitis 10 km/h.

Kavos puodelis

Obuolys

Sumuštinis su raudonais ikrais

Kiaušinis

Milky Way šokoladukas

Keksas

Du Ferrero Roche saldainiai

10 tikrų faktų apie Chucką Norrisą, kurie Jus nustebins

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Nors žinomam JAV aktoriu ir kovos menų meistrui Chuckui Norrisui jau 77 metai, tai visai netrukdo gauti gerus kino vaidmenis ir būti puikios formos. Labai daug faktų internete apie garsųjį „Teksaso reindžerį“ yra išgalvoti, bet mes Jus norime supažinti su faktais, kurie yra visiška teisybė.

1. Aktoriaus tikrasis vardas ne Chuck, ne Charles, o Carlos Ray Norris

2. Nuo 1968-ųjų metų Chuckas Norrisas nepralaimėjo nei vienos kovos. Visi 9 jo pralaimėjimai buvo patirti anksčiau. Na, o jo sąskaitoje yra 168 pergalės ir 2 lygiosios.

3. Chuckas pats išrado savo kovos stilių

Chucko Noriso sąskaitoje – šeši pasaulio Karate čempiono titulai. Visgi jam nusibodo rungtis visais žinomais kovos menų būdais, ir jis sugalvojo savo stilių „Chun Kuk Do“, į lietuvių kalbą išvertus tai reiškia „Universalus kelias“.

4. Ch. Norrisas mokė karate paslapčių Steve’ą McQueeną

Būtens pats McQueenas ir pasiūlė, treneriui Chuckui, nusifilmuoti kino juostoje. Taip ir prasidėjo visa, kaip aktoriaus, karjera.

5. Chuckas Norrisas sugeba atsidurti ir kompiuteriniuose žaidimuose. Jis yra kompiuterinio žaidimo „World of Warcraft“ personažas.

6. Chuckas Norrisas tapo pirmuoju žmogumi iš Vakarų, gavusiu aštunto dano juodąjį diržą už savo pasiekimus Taekwondo.

7. Kai Chuckas Norrisas tarnavo JAV karinėse pajėgose, jis buvo oro policininkas. Jo kovos menų sugebėjimai itin padėjo tarnybos metu, Pietų Korėjoje.

8. Chuckas buvo džinsų Action Jeans reklaminis veidas. Su šiais džinsais judesiai buvo nevaržomi, todėl laisvai buvo galima padaryti firminį suktuką.

9. Chuckas yra parašęs kelias knygas, o kai kurios jų net pateko į New York Times perkamiausių sąrašus.

10. Kol Chuckas dar buvo vaikas, jam visai nerūpėjo jokios sporto šakos, o mokykloj neretai buvo mušamas.

Merginos nusiskundimas, jog nebetelpa į šortukus po žiemos..

Dienos anekdotas:

Į duris paskambina policininkas. Jas atidaro mažas berniukas.
– Ar tėtis yra namuose? – klausia pareigūnas.
– Nėra, – sako berniukas.
– O tai gal mama yra?
– Ji irgi pasislėpė…

Merginos dažniausiai žiemos metu kemša visokius čipsus, saldumynus ir kitas nesamones, o paskui skundžiasi, kad nebetelpa į šortukus… Ši mergina net priežastį rado 😀

 

20-10

Kai tavo panelei lieka tik du mėnesiai, kad galėtų sukūsti..

Merginoms noras sukūsti prieš vasarą, tai pats didžiausias galvos skausmas. Tačiau jei taip sportuos tai rezultatų tikrai nebus 😀


Įdomus faktas:

 

35-asis JAV prezidentas – John F. Kennedy – dar būdamas kariuomenėje, 1941-1942 metais susitikinėjo su tuometine Mis Danija nugalėtoja, Inga Arvad. Ši moteris labai patiko Hitleriui, diktatorius ją apibūdino kaip „puikiausiu skandinaviško grožio pavyzdžiu“, ir pakvietė ją būti svečiu Nacistinės Vokietijos organizuojamose 1936 m. vasaros Olimpinėse žaidynėse. Būtent dėl šios priežasties FTB Kennedžio bei Arvad romantinio laikotarpio momentu juos sekė, turėdami pagrindo manyti, jog moteris yra nacių šnipė. Jaunuoliams pasilikus vienuose vasaros namuose, FTB šioje patalpoje įtaisė pasiklausymo įrangą, tikėdamiesi pričiupti užsislaptinusią agentę. Tačiau, jų dvejonės nepasitvirtino, ir tyrimų biuro agentai gavo klausyti tik dviejų besimylinčių žmonių skleidžiamus garsus.

1 2 3 4