25 metų kinė žengė prie altoriaus su senu vyru, o jų istorija sugraudino daugelį

Prieš kelias dienas internete paplito nuotraukos su labai neįprasta fotosesija. Žmonės nustėro, kai pamatė jauną merginą žengiančią prie altoriaus su senu vyru. Visgi pirmas įspūdis gali būti klaidingas…

87 metų vyras yra šios gražios merginos senelis, o šią fotosesiją suorganizavo pati anūkė. Mergina norėjo išpildyti senelio norą ir jai puikiai pavyko!

Vyras visą gyvenimą svajojo pamatyti savo anūkę su vestuvine suknele. Deja, kol kas tam nelemta išsipildyti, nes mergina ateinančius savo metus nori skirti karjerai. Jauna kinė apie santuoką net negalvoja.

Tačiau dėl senelio noro, mergina buvo pasiryžusi padaryti viską. Fu Xuewei pasamdė profesionalų fotografą, nupirko seneliui kostiumą ir išpildė jo seną svajonę.

Merginos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo vos dešimt. Mergaitės globą perėmė senelis su senele ir tuo pačiu tapo geriausiais jos draugais. Jiems mergina patiki didžiausias savo paslaptis, o kai paaugo kartu su jais ėjo net ir į naktinius klubus!

Pradžioje mergina galvojo, kad senelis sau ramiai gyvens, kol ji išpildys jo svajonę, bet prieš kelis metus jį ištiko insultas. Mergina suprato, kad ilgiau tempti nebegalima.