Prieš 4 metus berniukas gimė beveik be smegenų. Dabar jo gyvenimas visai kitoks

Kategorija: Istorijos | 0

2012-ais metais moteris pradėjo lauktis berniuko vardu Noah, kuris labai išgasdino ir nustebino profesionalius gydytojus. Berniukui visiškai nesivystė smegenys ir gydytojai rekomendavo nutraukti nėštumą, nes šis negalės atlikti net pačių elementariausių žmogaus funkcijų.

Tačiau berniuko motina kategoriškai atsisakė tai daryti ir dabar BBC parodė reportažą apie “berniuką be smegenų“.

Visos šios nelaimės priežastis buvo hidrocefalija. Tai galvos apimties padidėjimas dėl per didelio kaukuolės ertmėje susikaupusio skysčio kiekio.

Pradžioje visos gydytojų prognozės pasitvirtino – berniukas buvo visiškai neveiksnus. Tačiau tada įvyko didelis stebuklas. Noah smegenys pradėjo augti.

Noah atvejis yra vienas unikaliausių per visą medicinos istoriją. Berniuko atsigavimo atvejis buvo labai mažai tikėtinas…

Gydytojai gali tik žiūrėti ir mokytis

Kadaise jis buvo tik paprastas berniukas, tačiau dabar žinomas visame pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Jie mus užkariavo savo talentu, grožiu ir žinoma įgimta charizma. Ir nors jie dabar žinomi visame pasaulyje, žvaigždėmis jie tapo tik suaugę, o juk kadaise ir jie buvo vaikai. Tada jie dar nežinojo apie jokią šlovę…

Siūlome pasižiūrėti į šias retas 38 žvaigždžių nuotraukas iš vaikystės, kuriose net sunku jas atpažinti.

Adele

Ryan Gosling

Angelina Jolie

Chloë Grace Moretz

Barrack Obama

Neil Patrick Harris

Leonardo DiCaprio

Benedict Cumberbatch

Kaip gyvena berniukas, kuris būdamas 2-iejų surūkydavo 40 cigarečių per dieną

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

2010-ais pasaulis buvo šokiruotas, kai pamatė, kad 2-iejų metų berniukas iš Indonezijos traukia cigaretes. Jis rūkydavo vieną po kitos ir pasak tėvų sutraukdavo net 40 per dieną! Kartais ir daugiau…

Berniukas gyveno mažame kaime, kur nei jo tėvams, nei aplinkiniams rūkymas neatrodė kažkas blogo. Vaizdelyje kuris buvo pasidalintas prieš 7 metus, vietiniai net sakė, kad tai labai linksma. Mama sakė, kad sūnui buvo reikalingos cigaretės, nes be jų jis būdavo labai irzlus.

Kai vaizdelis šokiravo visą pasaulį, vietiniai socialiniai darbuotojai susirūpino dėl šios situacijos. Ardi buvo nusiųstas į asmenų, turinčią priklausomybę ligoninę. Jis buvo pripažinas priklausomas ir atsidūrė terapijos kursuose Jakartoje. Kol jis buvo rebilitacijoje, vaikas lankėsi pas psichiatrą, kuris pastumėjo jo mamą suteikti kuo daugiau užimtumo vaikui ir papasakojo apie rūkymo sukeliamą pavojų.

Pagaliau jis išmoko pasakyti NE, kai kas nors pasiūlo jam cigaretę. Jo priklausomybė pasikeitė į kitą priklausomybę – maistui.

Vaikas susidūrė su rimtomis problemomis. Jis valgė labai daug nesveiko maisto ( junk food ). Kai jis buvo 6-ių metų. jis turėjo labai didelį viršsvorį. Jis buvo pavojingai sustambėjęs. Štai jo nuotrauka:

Jo tėvai pagaliau pasamdė jam specialų dietologą. Jis išmokė jį teisingos ir subalansuotos mitybos. Štai jo pokyčiai:

Ardi gali būti puikus pavyzdys tiems, kurie negali susidoroti su savo priklausomybėmis ir negali jų atsikratyti.

Šaltinis: interesting.lt

Nėščia mergina su labai trumpu sijonuku autobuse..

Kategorija: Anekdotai, Šeimyniniai anekdotai | 0

Dienos anekdotas:

Žmona, įtarusi, kad vyras neištikimas, pasisamdo detektyvus. Po savaitės gauna krūvą nuotraukų ir atspausdintų telefoninių pokalbių įrašų. Parėjusi namo meta viską vyrui ant kelių. Tas paskaito, pažiūri, išbąla visas ir nedrąsiai klausia:
– Taip… Tai ką darysime?..
Žmona ima baksnoti pirštu:
– Šitą, šitą, šitą ir dar visą penktą pastraipą!

Eina moterys pas gydytojus, tikrinasi, kad sužinotų kas gims – berniukas ar mergaitė. O čia dėdulė vienu žvilgsniu gali pasakyti kas bus 😀

 

Mergaitė ar berniukas..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

19-09

Įdomus faktas:

 

Amerikietė Annie Edson Taylor gyveno skurdžiai, todėl 1901 metais ieškojo būdų kaip užsidirbti pinigų. Vieną dieną laikraštyje ji pamatė straipsnį apie Niagaros krioklius ir nusprendė tų pačių metų spalio 24 dieną per savo 63-ąjį gimtadienį su statine nusileisti Niagaros kriokliu, už tai tikėdamasi gauti pinigų. Annie sėkmingai nusileido Niagaros kriokliu ir tapo pirmuoju žmogumi pasaulyje, nusileidusiu su statine ir išgyvenusiu. Deja, bet Annie iš šio rizikingo triuko pinigų užsidirbti nesugebėjo.