Kai kvaileliai bando kabinti paną..

01-04-03

Įdomūs faktai:

 

Viduramžių Vokietijoje susituokusios poros galėjo spręsti buitinius ginčus sutuoktinių dvikovose. Kad jėgos būtų lygios, vyras turėdavo kovoti būdamas duobėje su viena surišta ranka.

2007 m. „Facebook“ kompanijos vadovai ginčijosi, kaip pavadinti naują socialinio tinklo funkciją. Daugelis diskusijos dalyvių siūlė žodį „Awesome“, bet Markas Zuckerbergas su tuo nesutiko. „Mes visi buvome įsitikinę, kad joks žodis negali būti nuostabesnis negu „Awesome“, ir Zuckerbergas vienintelis atkakliai teigė, kad „Awesome“ nėra geras pasirinkimas“, – prisimena diskusiją vienas jos dalyvių Thomas Chatnah. Vis dėlto M. Zuckerbergas diskusijos metu įtikino T. Chatnah ir kitus, kad yra teisus, ir buvo pasirinktas jo pasiūlytas žodis – „Like“. Šią funkciją dabar žino ir dažnai naudoja visi Taigi, jei ne Zuckerbergas, dabar jūs šito posto nelike’intumėt – jis tiesiog būtų osom.

Kai pro pacanus praeina graži mergina..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

11-05

Įdomūs faktai:

 

53-ejų milijonierė Yu Youzhen iš Wuhano miesto (Kinija) už 227 dolerių mėnesinį atlyginimą, 6 dienas per savaitę dirba sanitarijos darbuotoja: šluoja gatves, prižiūri šiukšlių konteinerius ir pan. Taip ji nori parodyti pavyzdį savo vaikams, kad šie neišpuiktų.

 

Iki XX amžiaus pradžios pitbuliai JAV buvo vadinami „auklėmis“, nes dauguma tėvų palikdavo šiuos šunis saugoti vaikus.