Vaikinas profesionaliai save “įfotošopino“ į savo vaikystės nuotraukas

Kategorija: Įdomybės | 0

Fotošopas skirtas ne tik tam, kad pasijuokti iš žmonių patobulinant jų nuotraukas. Fotografas Conor Nickerson, įfotošopino dabartinį save į vaikystės nuotraukos, kurios buvo padarytos 1997-2005 metais.

Fotošopo meistras teigė, kad sunkiausia buvo patobulinti senų nuotraukų kokybę, juk ne paslaptis, kad fotoaparatai tuo metu nebuvo tokie geri. Darbai tikrai nerealūs, žiūrim!

20 padirbtų nuotraukų, kurios apgavo visą pasaulį

Kategorija: Įdomybės | 0

Nuo tada kai buvo sukurta stebuklingoji programa fotošopas, internete atsirado begalė padirbtų nuotraukų, kurios klaidina interneto vartotojus. Jos būna padarytos taip profesionaliai, kad nesunku jomis ir patikėti. Norime parodyti 20 nuotraukų, kurios buvo perdirbtos ir apgavo visus internautus 🙂

Nuotrauka iš Air France Flight 447 skrydžio

Visur buvo rašoma, kad ši nuotrauka buvo padaryta prieš pat lėktuvui sudūžtant. Visgi tai tik nuotrauka iš serialo Lost.

Cunamis Indijos vandenyne

2004-ais metais pasirodė daugybė nuotraukų kaip cunamis šluoja Indijos vandenyno pakrantę. Visgi ši nuotrauka buvo padaryta Čilėje, o bangos pridėtos su fotošopu.

Vaikai žaidžia su kompiuteriu apsemtuose Filipnuose

2012-ais pasirodė nutorauk, kaip vaikai žaidžia su kompiuteriais vandenyje. Visgi ši nuotrauka tik visiškas fotošopas.

Turistas ant Pasaulio Prekybos Centro per Rugsėjo 11 išpuolį

Greičiausiai pati žymiausia padirbta nuotrauka istorijoje. Pradžioje visi tikėjo, kad kažkas užfiksavo kadrą prieš pat rėžiantis lėktuvui, tik vėliau paaiškėjo, kad čia viskas padirbta.

Uraganas Isaac

Ši nuotrauka sklido po socialinius tinkluse, bet ji taip pat buvo padribta.

Didžiausias pasaulio šuo

Visi galvojo, kad tai sunkiausias ir didžiausias pasaulio šuo. Visgi tai vėl tik fotomontažas. Jeigu googlintumėt apie didžiausią pasaulio šunį, pamatytumėt visai kitą augintinį.

Ryklys ir straigtasparnis

Bežiūrint į šią nuotrauką, sunku būtų ja patikėti… Tačiau atsirado pilna žmonų, kurie ja patikėjo.

1 2 3