19 puikių įrodymų, kad nėra nieko baisiau už gamtą

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Medžiai, pandos, gražios gėlės – tai yra tikras gamtos grožis. Tačiau šios nuotraukos parodys, kad gamta gali būti ir labai baisi.

Milžiliniškas krokodilas užpuola ryklį

Hipopotamas atakuoja krokodilą mažylį

Delfinai siekdami išvengti banginių užpuolimo – gali pašokti 4,5 metro į aukštį

tačiau šiam nepavyko…

Milžiniškas šikšnosparnis

Kaip Jums laimikis? 🙂

Randai aplink kašaloto burną po kalmarų gaudymo

Patys įdomiausi faktai iš viso pasaulio, kuriais labai sunku patikėti

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Mokslas juda į priekį. Kiekvieną dieną jis žmonijai atskleidžia vis daugiau ir daugiau faktų apie mūsų nuostabų pasaulį. Žinoma, kad visus juo žinoti labai sunku. Todėl mes surinkome 18 tokių, kurių Jūs greičiausiai nesate girdėję.

Šiuos fenomenus iš tikrųjų labai sunku paaiškinti, nes žmogaus smegenys nėra tokios, kad galėtų viską žinoti.

Kolibriai – vieninteliai paukščiai, kurie gali skristi atbulai

Bakterijos, kurios gyvena jūsų kūne, esant palankiomis sąlygomis, gali padidinti ląstelių skaičių net iki 10 kartų.

Koalų pirštų anstpaudų neįmanoma atskirti nuo žmogaus. Net jei tai darytume ir per mikroskopą.

Lėtūnai – patys nemirtingiausi žemėje. Jie gali išgyventi žemesnėje nei nulis temperatūroje, verdančiame vandenyje, radioaktyvioje atmosferoje ir netgi vakume.

Tyranozaurai gyveno taip seniai, palyginti su stegasaurais, kad jie net neturėjo galimybės susitikti.

Sliekas turi penkias širdis.

17 gyvūnų, kurie turi iš tiesų unikalius gebėjimus

Kategorija: Įdomybės | 0

Kas gi nenorėtų turėti kokių nors super galių: pavyzdžiuo būti kaip Supermenui? Deja, bet tai nutinka tik komiksuose ir filmuose. Na taip, būna vienetai žmonių su savo išskirtiniais sugebėjimais, tačiau šiandien norime papasakoti ne apie juos, o apie gyvūnus. Daugelis gyvūnų turi gebėjimų, apie kuriuos mes nežinojome visą gyvenimą. Susipažinkite su šiais įdomiais gyvūnų sugebėjimais, kurių tikrai nesate girdėję per biologijos pamokas.

Ančiasnapis

Ančiasnapio snapas veikia kaip antena ir jis gali užfiksuoti silpnus elektros laukus, supančius grobį. Tuo gali pasigirti ne vienas vandens gyvūnas, tačiau tarp sausumos ančiasnapis yra vienintelis.

Sakalas keleivis

Šie išskirtiniai paukščiai gyvena praktiškai visame pasaulyje. Kuo gali pasigirti jis? Aukos medžioklės metu jis gali pasiekti net 390 km/h greitį! Ar galite įsivaizduoti koks jis greitas?

Darwin voras

Tai yra palyginus nesena, Madagaskaro saloje atrasta vorų rūšis. Ji pritraukė savo dėmesį dėl neįtikėtinų voratinklių. Šių vorų tinklai yra apie 10 kartų stipresni, nei visų kitų vorų, o jų ilgis gali pasiekti net 25 metrus.

Aštunkojis mėgdžiotojas

Visi aštunkojai sugeba keisti kūno spalvą ir struktūrą, tačiau tik ši rūšis gali pavirsti visiška kito gyvio kopija. Pavojaus atveju šie gyvūnai gali pasiversti į pavojingą gyvį ir taip išvengti pavojaus.

Mėšlavabaliai

Visi šie vabalai gali gabenti svorį, kuris yra didesnis net iki 1400 kartų už juos pačius. Jeigu taip būtų ir su žmonėmis, tai vienas žmogus galėtų pakelti du tankus.

Lėtūnai

Mikroskopiniai “vandens meškučiai“ sugeba išgyventi itin ekstremaliomis sąlygomis. Jie gali gyventi temperatūros intervale tarp -272 ir +151 laipsnio pagal Celsijų. Taip pat laisvai išgyventų ir prie milžiniškos radiacijos.

19 baisių nuotraukų, kurios atbaido visus norus aplankyti Australiją

Kategorija: Įdomybės | 0

Mūsų planetoje yra daugybė išskirtinių vietų. Australija viena iš jų. Šis žemynas yra atiskyręs nuo viso pasaulio ir gyvenimas jame kitoks nei visame pasaulyje. Kartais atrodo, kad ten pavojus slypi už kiekvieno kampo… Tiesa yra drąsuolių, kurie keliauja į šią šalį nepaisant visų pavojų.

“Geros kelionės, mielieji“

“Jūs nerezervavote staliuko, prašome išeiti.“

Australija – puiki vieta, kur galima filmuoti siaubo filmus apie vorus ir kitus vabzdžius

“Penkios minutės, aš dar nepasiruošusi.“

Pas kai kuriuos tualete gyvena mikrobai. Pas kitus tai gyvatės.

Kokie mieli gyviai ant kranto

Dėl nuotraukos ji ištraukė gulbę iš ežero. To pasekmės baisios

Kategorija: Įdomybės | 0

Į šias nuotraukas net baisu žiūrėti. Žmogaus kvailumo ir nežinojimo ribos plečiasi kiekvieną dieną. Taip ir norisi pasakyti lėkštą frazę “Kur šis pasaulis nusirito?“.

Turistė iš Bulgarijos atvyko į Makedoniją ir labai norėjo pasidaryti nuotrauką prie ežero. Žinoma jai reikėjo ir gulbės kadre, tačiau ji atsisakė pozuoti. Todėl visiškai kvaila moteris čiupo ją už sparno ir tempėsi link savęs, kad pasidarytų savo nutorauką.

Galiausiai kvaišai pavyko pasidaryti taip trokštamą nuotrauką ir ji paleido paukštį. Tiesa jam jėgų atsistatyti taip ir neužteko.

Gulbė taip ir liko gulėti ant pakrantės. Pasak liudininkų, paukštis vėliau ir numirė.

Tikrai sunku suvokti, kokie žmonės gali būti kvaili… Žudymas dėl paprasčiausios nuotraukos? Keletą savaičių socialiniai tinklai tiesiog virė, o žmonės reikalavo surasti moterį ir ją griežtai nubausti. Bet deja, jos rasti nepavyko…

Tiesa buvo tokių žmonių, kurie teigė, kad gulbė visgi nemirė. Bet kokiu atveju tai yra visiškas nužmogėjimas ir mūsų gamta reikia rūpintis daug labiau….

30 nuotraukų parodančių siaubingas uragano “Irma“ pasekmes

Kategorija: Įdomybės | 0

Floridą atakuoja Irmos uraganas. Bangos siekia net 4,5 metro, o vėjo greitis pasiekė 192 km/h. Uraganas jau pasiglemžė daugiau nei 20 žmonių gyvybę, o milijonai žmonių liko be elektros ir vandens. Pasižiūrėkite kokios baisios šio uragano pasekmės…

Bandymai išgelbėti gyvūnus

Mergelių salos prieš ir po uragano

Prieplauka

Samanos pusiasalis

Šv. Martyno salos pakrantė

Iki šiol čia buvo baras

Suniokotas viešbutis

Paskendusios mašinos

20 juokingų nuotraukų, kurios Jums tikrai sukels norą iškeliauti į gamtą su palapine

Kategorija: Juokingos, Nuotraukos | 0

Ar gali būti kas geriau nei savaitgalis gamtoje? Jei dar Jums trūksta noro važiuoti, tai pasižiūrėkit šias nuotraukas ir jis tikrai atsiras. 😀

Svarbu nepamiršti pasiimti gerą kompanioną

Dainos su gitara geroje kompanijoje

Pilnas komfortas

Tokie vaizdai…

Jeigu nėra galimybių nuvažiuoti į mišką…

Išeitis, kai lauke lyja, o norisi parūkyti

Pirosomas – vienas keisčiausių gyventojų povandeniniame pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Pirosomai – vienas rečiausių gamtos kūrinių žemėje. Sutikti juos tas pats kas gyvai pamatyti vienaragį. Juos nufotografuoti kamera yra pavykę vos kelis kartus. Netgi vandenynų dugne, kur gali sutikti pačių įvairiausių gyvių, milžiniškos pirosomos išlieka vienos keisčiausių.

Pirosomos atrodo lyg tuščiaviduriai vamzdžiai.

Vienas toks ilgas vamzdis yra vienas pirosomas. Tačiau jie susideda iš daugybės mažų organizmų, kurie susipynę sudaro tokį vamzdį. Tie organizmai vadinami zooidais.

Kiekvienas toks vamzdis prasideda nuo vieno zooido, kuris pats pradeda kurti savo kopijas ir taip vis daugiau ir daugiau. Pirosomos dydis prikauso nuo zooido tipo.

36 nuotraukos parodančios, kaip vyksta nelegalios ilčių paieškos Sibire

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Turbūt neatsiras tokio, kuris nežinotų atokaus Rusijos regiono Sibiro. Čia žmonės nelegaliai pradėjo ieškoti mamutų likučių. Visa tai dėl didelių pinigų, pavyzdžiui mamuto iltis juodojoje rinkoje galima parduoti labai brangiai. Fotografas Armos Chapple atkeliavo į šią zoną ir padarė daugybę nuotraukų, kuriose galima matyti kokiems išbandymams ryžtasi žmonės dėl pinigų.

Manoma, kad mamutai šioje vietoje gyveno prieš 10 000 metų. Klampojimas po pelkes, be proto ilgi kasinėjimas – šių ieškotojų kasdienybė.

Norint patekti prie šio užslėpto lobio, ieškotojams pradžioje tenka išsprogdinti ledus.

Viena iltis kainuoja nei daug nei mažai – 35 tūkstančius dolerių.

20 baisių gyvių, kurios galima sutikti Australijoje

Kategorija: Įdomybės | 0

Labai dažnai mes bijome Afrikos, nes ten gali pamatyti pačių įvairausių gyvių… Visgi ne ką mažiau baisu ir Australijoje. Tik pažiūrėkit…

Myliobatoidei žuvys čia daug baisesnės, nes jos turi dvi galvas!

Čia tikrai ne ateivių invazija…

Kas čia per padaras? 😮

Tie kurie bijo vorų, mirtų pamatę tokį vaizdą

Visur yra įspėjamieji ženklai, kurie gali išgelbėti gyvybę

Krušos ledukai, palyginus su biliardo kamuoliukais

1 2 3