Garsiausi magijos triukai, kurių paslaptys buvo atskleistos

Vaikystėje atrodė, kad fokusininkai yra tikri burtininkai. Jie taip apgauna mumis, kad visada norisi sužinoti, kaip jie tai padaro. Norime Jums parodyti triukus, kurių pasalpatys buvo atskleistos.

Levitacija

Asistentė guli ant lentos, pritvirtintos prie metalinio strypo. Iliuzionistas atsistoja taip, kad savo kūnu užstotų strypą. Triuko sėkmė priklauso nuo meistro stovimos padėties viso atlikimo metu.

Perpjovimas pusiau

Asistentė turi įsisprausti į dėžę, kurios gale yra pritvirtintos netikros kojos. Įvyksta pjovimas ir atrodo, kad žmogaus kūnas padalintas į dvi dalis.

Zigzagas

Tai gana paprastas triukas. Į dėžę įlipusi asistentė pasisuka šonu, kad leistu durklams ar kitokiems ašmenims pro ją praslysti. Kai vidurinė dėžės dalis išstumiama, kartu su ja pasislenka tiktai asistentės ranka, tačiau juoda dėžės spalva suteikia iliuziją, jog jos vidurinė dalis visiškai persimainė.

Advertisment

Dar vienas kybojimas ore

Šis numeris labai panašus į pirmąjį (sklandymą ore), tik šiuo atveju iliuzionistas neturi stovėti priešais strypą. Sklandanti lenta pritvirtinta prie stiklinės atramos, pastatytos tokiu kampu, jog publika jos nepastebėtų. „Pakabinęs“ asistentę ore, meistras pro ją praleidžia metalinį lanką tiek, kiek leidžia lentos ramstis, kas ir sudaro kybojimo ore iliuziją.

Gatvės magų levitacija

Triukas kildinamas iš Indijos gatvės atlikėjų. Žmogus atsisėda ant metalinės kėdės, paremtos metaliniu strypu, pritvirtintu prie metalinio pagrindo, kurį dengia kilimas.

Perpjovimas pusiau

Tai dar viena šio klasikinio triuko versija. Viena asistentė pasislepia dėžėje dar prieš prasidedant numeriui. Kuomet kita asistentė įlenda į vidų, prieš tai buvusioji iškiša kojas pro dėžės galą. Meistras perpjauna dėžę ir atskiria jos dalis, kuriose esančios kūno dalys juda tarsi nieko nebūtų nutikę.