Girta moteris paliko automobilį prie restorano, o ryte rado lapelį už valytuvo

Paula Schulz leido vakarą su draugais restorane ir išgėrė šiek tiek vyno. Pradžioje ji net neplanavo gerti, todėl atvyko su automobiliu, bet žinote kaip būna geroje draugų kompanijoje…

Išgėrusi keletą vyno taurių, moteris nusprendė, kad jai geriau nesėsti už vairo. Todėl ji paliko automobilį restorano aikštelėje ir grįžo namo su taksi.

Ryte atvykus į aikštelę ji atrodo šiek tiek susinervinusi. Ji galvojo apie pačius blogiausius scenarijsu, juk ji paliko automobilį nesaugomoje aikštelėje kitame miesto gale.

Kai Paula atvyko aikštelę, su automobiliu buvo viskas gerai, tik už valytuvo kyšojo lapelis. Moteris galvojo, kad tai bauda už stovėjimą arba koks nors reklaminis šlamštas. Tačiau ten laukė žinutė nuo restorano.

“Mielas lankytojau,

norime padėkoti, kad palikote automobilį mūsų aikštelėje per naktį. Mes labai džiaugiamės, kad Jūs nevairavote išgėrus. Norėdami parodyti pagarbą, dovanojame Jums mūsų keptos vištienos. Džiaukitės gyvenimu ir gero savaitgalio.

Jay McLean“

Paula labai apsidžiaugė šiuo gražiu poelgiu ir pasidalino savo istorija Facebooke. Tai labai greitai išplito ir mergina sulaukė keliasdešimt tūkstančių patinka.