Mergina turi tokią idealią figūrą, kad viena jos nuotrauka uždirba jai keliasdešimt tūkstančių eurų

Kategorija: Demotyvacijos | 0

Susipažinkite su Kanados modeliu ir trenere Amanda Elise Lee. Paauglystėje mergina manė, kad yra per daug kūda, todėl pradėjo dirbti su savo figūra.

To rezultatas, kad dabar ji turi įspūdingas formas, o Instagram tinkle ją seka beveik 12 milijonų žmonių.

Dabar jos hobis neša jai pinigus. Paprasta reklama merginos puslapyje kainuoja nuo 5 iki 50 tūkstančių JAV dolerių. Per paskutinius metus Amanda uždirbo daugiau nei 2 milijonus dolerių.

Internautai įsimylėjo šios 18-metės brazilės kūną

Kategorija: Įdomybės | 0

18-metė Jhulia Pimentel sudrebino internetą su savo natūraliais apvalumais. Daugiau nei 800 tūkstančių žmonių seka merginos Instagram ir skaičius kiekvieną dieną auga.

Mergina dirba modeliu ir nepaisant savo jauno amžiaus, jau turi kontraktą su žinoma modelių agentūra. Internautai negali nesižavėti natūraliais merginos apvalumais.

Tikras grožis!

Ši moteris turi penkis vaikus, tačiau tai ką ji padarė su savo kūnu, privertė aikčioti visus

Kategorija: Įdomybės | 0

Kai kurios moterys nenori susilaukti vaikų, nes baisu susigadinti gražią figūrą. Kitos pagimdo vieną vaiką ir nustoja rūpintis savo išvaizda. Ištekėjau, susilaukiau vaiko ir galima apie nieką nebegalvoti. Visgi 35 metų mamytė Simone Gately įrodo, kad tobulai galima atrodyti net ir susilaukus penkių vaikų.

Verta paminėti, kad Simone vienu metu buvo ir nutukusi. Sunkaus darbo sporto salėje dėka, moteris susigrąžino tobulą figūrą, kurią turėjo dar prieš laukiantis pirmo vaiko.

Taip Simone atrodė prieš tai

Tačiau treniruočių pagalba, net ir po penkto vaiko moteris atrodo įspūdingai!

Gražuolė gyvena Šiaurės Jorkšyre su savo vyru, 45 metų profesoriumi Paul Gately. Penkis vaikučius jis pagimdė per 6 metus

Orų pranešėja, kuri savo figūros dėka, iškėlė televizijos reitingus į neregėtas aukštumas

Kategorija: Įdomybės | 0

Ši mergina dirba vienoje iš Meksikos televizijų ir praneša orų prognozę. Tiesa, ten orų pranešimus mažai kas žiūri, nes Meksikoje blogo oro tiesiog nebūna.

Kai Yanet Garcia tapo orų mergaite, televizijos reitingai šoko į neįtikėtinas aukštumas. Visi vyrai pradėjo žiūrėti, dėl įspūdingos šios merginos figūros.

Ne tik figūra įspūdinga, bet ir veidas labai gražus

Janet kasdien lankosi sporto salėje ir tai jai leidžia turėti tobulą figūrą

Žmonės galvoja, kad čia vaikinas su savo mergina, tačiau istorija kur kas įdomesnė

Kategorija: Įdomybės | 0

Neįprastai jaunatviškai atrodanti mama iš Indonezijos sako, kad žmonės dažnai galvoja, jog jos sūnūs yra jos vaikinai.

Puspa Dewi iš Džakartos, visai neseniai atšventė savo 50-ąjį gimtadienį, tačiau aplinkiniai galvoja, jog moteris yra dvigubai jaunesnė

“Žmonės sako, kad kuo labiau aš senstu, tuo tampu vis gražesne. Mano vaikai jau pilnai suaugę ir aš tiesiog mėgaujuosi gyvenimu.“

Instagram tinkle moterį seka daugiau nei 300 tūkst. žmonių

Moteris dievina aerobiką, tenisą ir plaukimą ir mano, kad tai jai padeda išlaikyti puikią figūrą

Kai ji pasidalino nuotraukomis su savo sūnumis, žmonės negalėjo patikėti, kad ji jų mama

Moteris sudarinėja mitybos planus ir padeda kitiems išlaikyti puikią išvaizdą

Orų mergaitė, kurios figūros nuotraukos Instagrame susilaukė neįtikėtinai daug pagyrų

Kategorija: Įdomybės | 0

Pas mus Lapkritis yra vienas bjauriausių mėnesių, o oras kasdien vis keičiasi. Todėl mes kasdien ir žiūrime orų prognozę.

Visgi Meksikoje neretai būna geras oras, todėl žmonėms orų prognozė nėra itin aktuali, tačiau kai ją vedą tokia gražuolė, nežiūrėti neįmanoma. Susipažinkite su 25-erių metų Yanet Garcia.

Mergina atrodo tiesiog įspūdingai! Ji visada aprengiama trumpomis suknelėmis, kurios pabrėžia jos gražias formas. Janet niekada nepamatysi du kartus su tais pačiais drabužiais.

22-ejų metų rusė, kuri laikoma pačia seksualiausia mergina pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Nemažai merginų savo figūra nori lygiuotis į Kim Kardashian, tačiau tik vienetinės merginos gali pasigirti tokiomis formomis. Būtent Anastasiya Kvitko yra tikrai arti savo idealo, o internautai teigia, kad jos figūra netgi geresnė.

Visai neseniai Brazilijoje mergina netgi pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje. Įdomu tai, kad jos pirmieji modelio karjeros žingsniai buvo labai sunkūs…

Savo karjerą ji pradėjo dar prieš 4 metus Rusijoje, tačiau tuomet nieko nesudomino. Tik po to, kai persikėlė gyventi į Majamį, jai pradėjo sektis šioje srityje.

1 2 3