Žmonės galvoja, kad čia vaikinas su savo mergina, tačiau istorija kur kas įdomesnė

Kategorija: Įdomybės | 0

Neįprastai jaunatviškai atrodanti mama iš Indonezijos sako, kad žmonės dažnai galvoja, jog jos sūnūs yra jos vaikinai.

Puspa Dewi iš Džakartos, visai neseniai atšventė savo 50-ąjį gimtadienį, tačiau aplinkiniai galvoja, jog moteris yra dvigubai jaunesnė

“Žmonės sako, kad kuo labiau aš senstu, tuo tampu vis gražesne. Mano vaikai jau pilnai suaugę ir aš tiesiog mėgaujuosi gyvenimu.“

Instagram tinkle moterį seka daugiau nei 300 tūkst. žmonių

Moteris dievina aerobiką, tenisą ir plaukimą ir mano, kad tai jai padeda išlaikyti puikią figūrą

Kai ji pasidalino nuotraukomis su savo sūnumis, žmonės negalėjo patikėti, kad ji jų mama

Moteris sudarinėja mitybos planus ir padeda kitiems išlaikyti puikią išvaizdą

Orų mergaitė, kurios figūros nuotraukos Instagrame susilaukė neįtikėtinai daug pagyrų

Kategorija: Įdomybės | 0

Pas mus Lapkritis yra vienas bjauriausių mėnesių, o oras kasdien vis keičiasi. Todėl mes kasdien ir žiūrime orų prognozę.

Visgi Meksikoje neretai būna geras oras, todėl žmonėms orų prognozė nėra itin aktuali, tačiau kai ją vedą tokia gražuolė, nežiūrėti neįmanoma. Susipažinkite su 25-erių metų Yanet Garcia.

Mergina atrodo tiesiog įspūdingai! Ji visada aprengiama trumpomis suknelėmis, kurios pabrėžia jos gražias formas. Janet niekada nepamatysi du kartus su tais pačiais drabužiais.

22-ejų metų rusė, kuri laikoma pačia seksualiausia mergina pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Nemažai merginų savo figūra nori lygiuotis į Kim Kardashian, tačiau tik vienetinės merginos gali pasigirti tokiomis formomis. Būtent Anastasiya Kvitko yra tikrai arti savo idealo, o internautai teigia, kad jos figūra netgi geresnė.

Visai neseniai Brazilijoje mergina netgi pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje. Įdomu tai, kad jos pirmieji modelio karjeros žingsniai buvo labai sunkūs…

Savo karjerą ji pradėjo dar prieš 4 metus Rusijoje, tačiau tuomet nieko nesudomino. Tik po to, kai persikėlė gyventi į Majamį, jai pradėjo sektis šioje srityje.

Taivano restoranėlis rado paprastą būdą, kaip padidinti pelną keturis kartus

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienam vyrui iš Taivano maisto verslas tikrai nesiklostė taip, kaip jis tikėjosi ir teko galvoti apie resotrano uždarymą. Tačiau tada vyrui kilo puiki idėja ir jis pasisamdė modelio išvaizdos merginą, kad suktųsi virtuvėje.

Merginos vardas Vivi, kuri dar vadinama “Little Peach“. Nepaisant to, kad mergina nedirbo greitai ir neturi jokių kulinarinių gebėjimų, klientūra išaugo kartais ir žinoma padidėjo pelnas.

Merginos išvaizda tiesiog traukte traukė klientus. Žinoma prie to prisidėjo ir trumpi šortukai.

Dabar prie restoranėlio driekiasi didelės eilės, kurių daugumą sudaro vyrai.

Penkiasdešimtmetė moteris savo figūros dėka uždirba 100 tūkst. dolerių per metus

Kategorija: Įdomybės | 0

Šiaurės Karolinoje gyvena moteris Jennifer King, kuriai nebaisūs jokie darbai. Internete ji išpopuliarėjo kaip “moteris iš fermos“.

Penkiasdešimtmetė moteris demonstruoja nepriekaištingą išvaizdą. Todėl ji susikūrė Youtube kanalą, kuriame dalinasi video iš savo gyvenimo ir uždirba apie 100 tūkstančių dolerių per metus.

Mergina, kuri sporto dėka pasiekė labai gražią figūrą

Kategorija: Įdomybės | 0

Prieš keletą metų, 23-ejų metų Abby Pollock tapo žinoma internete, kai pasiekė tobulas formas ir be jokių plastinių operacijų. Merginos figūra tikrai nieko išskirtinė, tačiau dabar ji atrodo tiesiog puikiai!

2012-ais Abby buvo pasireiškę net anorkesijos ženklai. Merginai labai nesisekė gyvenime: jos tėvas susirgo vėžiu, o pati valgydavo vos po kartą į dieną ir kalorijų skaičius nesiekdavo net 1000. Laimei mergina laiku susiprato ir dietologų pagalba susireguliavo mitybą.

Mergina pradėjo dirbti su svoriai ir jos figūra pasikeitė neatpažįstamai!

Štai kokį puikų užpakaliuką mergina turi dabar!

1 2 3