JAV milijonieriaus gyvenimas, kurio pavydi daugelis pasaulio vyrų

Kategorija: Įdomybės | 0

Turbūt daugelis žinote apie JAV milijonierių Dan Bilzerian, kuris yra profesionalus pokerio žaidėjas. Instagram tinkle jis dalinasi savo prabangaus gyvenimo akimirkomis ir taip erzina visą pasaulį.

Instagram tinkle jį seka virš 23 mlijonų žmonių

Kaip patraukti visų dėmesį? žinoma, kad nuogomis merginomis. Kuo daugiau, tuo geriau.

Vietinio ir emigranto pokalbis..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

14-10

Įdomus faktas:

 

Viena iš šių metų Nobelio medicinos premijos laureačių yra kinė Tu Youyou, turinti tik bakalauro laipsnį, kas tikrai neįprasta šio prizo laimėtojams. Mao Zedongo valdymo metais ji dalyvavo projekte, kurio tikslas buvo atrasti vaistus nuo maliarijos. Tu kilo idėja pasiremti senolių išmintimi – ji susitiko su daugybe tradicinės medicinos specialistų, perskaitė daug senovinių šaltinių ir surinko daugiau kaip 2600 vaistų, veikiančių maliarijos simptomus, receptų. Išbandžius 380 tikėtiniausių receptų su pelėmis, pasirodė, jog geriausiai prieš maliariją veikė IV a. knygoje aprašytas receptas – šaltu vandeniu užpilta tam tikra pelynų rūšis. Po kelerių metų Tu Youyou komanda išskyrė veikliąją medžiagą artemizininą, kuri ir tapo vaistų nuo maliarijos pagrindu. Mao valdoma Kinija buvo uždara, tad pirmiausia tyrimų rezultatai buvo publikuoti anonimiškai ir tik 1981 m. Tu buvo leista pristatyti savo atradimus Pasaulio Sveikatos Organizacijos konferencijoje.

Diedas kalėjime..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

04-11

Įdomus faktas:

 

2009 m. JAV Ilinojaus valstijos teismo salėje įvyko gana retas reginys – į kalėjimą buvo nusiųstas ne teisiamasis, o visą procesą stebėjęs jo pusbrolis Clifftonas. Teisiamasis už narkotikų disponavimą buvo nubaustas dviems metams lygtinai. Tačiau ką padarė pusbrolis? Jis paprasčiausiai nusižiovavo, o tą teisėjas traktavo kaip tiesioginį pasityčiojimą iš jo, taip pat kaip teismo proceso trukdymą, ir už tai skyrė maksimalią Ilinojaus valstybės bausmę už panieką teismui – 6 mėnesius kalėjime. Tačiau viskas baigėsi gerai – po didelio žiniasklaidos bei visuomenės susidomėjimo šia istorija, Clifftonas po trijų savaičių paleistas iš kalėjimo, žinoma, tik po oficialaus atsiprašymo teisėjui.