Įprasti dalykai Pietų Korėjoje, kurie stebina visą likusį pasaulį

Kategorija: Įdomybės | 0

Pietų Korėja – labai kontrastinga šalis, kurioje susipina naujausios technologijos ir senos azijietiškos tradicijos. Čia yra daugybė dalykų, kurie įprasti vietiniams gyventojams, tačiau ne visam likusiam pasauliui.

Pagalba nėščioms moterims

Visos nėščios moterys gauna iš valdžios kreditinę kortelę, kurioje būna 500$. Tie pinigai gali būti išleisti tik susimokant už vizitus pas gydytojus, bei reikalingus vaistus. Viešajame transporte taip pat yra atskiros vietos nėščioms moterims, o vieta stovėjimo aikštelėje žymima štai taip. Ji yra kur kas platesnė ir leidžia patogiai moteriai išlipti ir įlipti į automobilį.

Visos viešojo transporto stotelės rodo atvykimo laikus

Taip pat čia visi autobusai yra nauji ir su oro kondicionieriais. Vairuotojai turi savo uniformą, baltas pirštines, bei akinius nuo saulės.

Parduotuvėje galima valgyti už dyką

Daugelyje vietinių parduotuvių tu gali paragauti maistą, kurį ruošiesi pirkti. Niekas tikrai nekontroliuoja žmogaus, kiek jis gabaliukų suvalgė. Paragavus tikrai nėra būtina pirkti…

Korėjiečiai mėgsta dovanoti ir gauti praktiškas dovanas

Tradicinė svečių dovana namo šeimininkams yra pakuotė tualetinio popieriaus. Čia visi stengiasi dovanoti kuo praktiškesnes dovanas, kad žmogus ją tikrai panaudotų.

Per Korėjos Naujus metus žinių vedėjai apsirengia tradiciniais rūbais

Kiekvienas darželis turi savo spalvos uniformas, todėl per pasivaikščiojimus vaikai nepasimeta

Bažnyčia žmonėms duoda mažas, bet malonias dovanas

Kelis kartus per metus, bažnyčios organizuoja keliones pas odontologą ar kirpėją.

Aukštosios mokyklos studentai čia mokosi iki išnaktų

Korėjos vaikai mokosi labai daug. Pradinukų pamokos trunka nuo 9:00 iki 18:00, o štai vyresnieji namo grįžta net 10 valandą vakaro. Nekalbame jau apie studentus, kurie universitete užsibūna iki vidurnakčio. Nors šie žmonės tampa tikrai gabūs, jie praranda savo asmeninį gyvenimą ir pomėgius.

Pietų Korėjoje įsimylėjeliai dėvi vienodus drabužius

Poros čia mėgsta parodyti, jog tikrai yra kartu. Vietinėse parduotuvėse yra daugybė drabužių, kurie skirti būtent poroms.

Geriausia padėka mokytojui yra puodelis kavos arba saldainiai

Didelės dovanos mokytojams čia yra laikomas kaip kyšis. Vaikų tėvai, kurie nori atsidėkoti mokytojui, paprasčiausiai nuperka puodelį kavos arba saldainių.

Kaip susiklostė berniukų gyvenimas, kurie ypač jauni tapo tėčiais

Kategorija: Įdomybės | 0

Ne viena pasaulio pora bando tapti pora, tačiau jiems niekaip nepavyksta. Šios istorijos herojams viskas įvyko kitaip. Jie tėčiais tapo ypač anksti ir teko atsisakyti visų savo paauglystės pramogų.

Alfie Patten

Kaip rašė britų spauda, šis mielo veido berniukas tapo tėvu būdamas vos 13-os. Dukrą jam pagimdė penkiolikmetė draugė Chantal.

Pirmas dalykas, kuris jam atėjo į galvą, kai sužinojo apie draugės nėštumą buvo tai, kad turės bėdų su finansais. Visi pinigai, kuriuos jis turėdavo buvo kišenpinigiai į mokyklą.

Po vaiko gimimo, Alfie rimtai apsiėmė jį auginti. Savo sūnui padėjo ir berniuko tėvai.

Prabėgus vos 6 mėnesiams paaiškėjo, kad gimęs vaikas visai yra ne Alfie. Atlikus DNR tyrimą paaiškėjo, kad vaiko tėvas yra kitas Chantal vaikinas – Tyler Baker. Alfie sužinojęs tiesą kaip reikiant nuliūdo.

Sean Stewart

1998-ais nuskambėjo naujienos, kad dvylikametis tapo tėvu. Jam pagimdė jo šešiolikmetė kaimynė Emma Webster.

Vėliau mergina prisipažino, kad net nežinojo, jog Sean tiek mažai metų. Ji galvojo, kad jie abu vienodo amžiaus. Vėliau jaunoji porelė nusprendė auginti vaiką kartu.

Tiesa, prabėgus keliems metams pora išsiskyrė. Sean visai nusivažiavo ir net pakliuvo į kalėjimą už vagystę. Dabar Emma nenori nieko girdėti apie savo vaiko tėvą.

Australas kiekvieną naktį praleidžia su keturiomis moterimis, o jo žmona neprieštarauja

Kategorija: Įdomybės | 0

Jo vardas Travers Beynon, tačiau geriau jis žinomas slapyvardžiu “Candyman“. Pravardę jis gavo dėl nuolatinių savo pramogų su skirtingomis merginomis. Įdomiausia tai, kad vyras turi žmoną, bet tokiam palaidam gyvenimui ji neprieštarauja.

Nors miegojimas su keturiomis moterimis pareikalauja nemažai jėgų. vyras spėja ir sėkmingai valdyti savo verslą

Su žmona Travers susipažino dar 2009-ais, tačiau prieš vestuves jis perspėjo, kad ir po santuokos jis ir toliau susitikinės su kitomis moterimis

Nuotraukos įrodančios, kad Brazilija yra šalis pilna keistenybių

Kategorija: Įdomybės | 0

Brazilija ne tik labai graži šalis, tačiau ir labai įdomus gyvenimas joje verda. Štai kokius kasdienius dalykus gali pamatyti šioje šalyje! 🙂

Olimpinis kaimelis ir lūšnynai

Lūšnynuose nuolat kursuoja policija. Žmonės ten labai įdomūs

Brazilijoje galima rasti ir Kung Fu meistrų

Ginkluoti įsiveržimai vietinių net nestebina

Net futbolą žaidi apsuptas kariškių

Patys keisčiausi dalykai, kuriuos galime pamatyti arabų šalyse

Kategorija: Įdomybės | 0

Gyvenimas rytuose yra sunkus ir tuo pačiu linksmas. Kai kuriems atvejams nėra visiškai jokio logiško paaiškinimo. Pasižiūrėkit ir patys suprasite.

Kaip reklamuoti šampūną musulmoniškose šalyse? štai taip.

Auka arabiškai

Truputis juokelio

Linksmybės su automobiliais

Nieko neįprasto, tiesiog arabas atėjo į parduotuvę

Arabiška feministės versija

Teletabiai

Arabiškas kinderis

Gyvenimas, kuris verda viename iš Nigerijos bordelių

Kategorija: Įdomybės | 0

Šiame pasaulyje neužtenka vien tik būti geru fotografu. Reikia atvaizduoti ir problemas, kurios neatsiejamos nuo mūsų pasaulio.

Nyderlandų fotografas parodė, kaip verda gyvenimas viename iš Nigerijos bordelių, kur pasigauti ŽIV virusą itin paprasta.

Su savininkų leidimu, vyras praleido pusantros savaitės Nigerijos bordelyje ir nufotografavo darbuotojų gyvenimą.

Tyrimai parodė, kad apie 4% Nigerijos piliečių yra užsikrėtę ŽIV viruse. O tai sudaro apie 10 milijonų žmonių!

Guodžia tik tai, kad šis skaičius per 15 metų sumažėjo vienu procentu.

Ši pora kanalizacijoje gyvena 22 metus, tačiaus jos vidus tikrai nustebino

Kategorija: Įdomybės | 0

Susipažinkite su Maria Garcia ir jos vyru Miguel Restrepo, kurie susipažino Kolumbijos gatvėse. Tuo metu jie buvo abu priklausomi nuo narkotikų, tačiau dabar pavyko atsikratyti šios priklausomybės.

Prabėgus 22-iems metams, jie vis dar gyvena toje pačioje vietoje, kurioje galvojo apsistosiantys laikinai.

Kadangi abu susipažinę neturėjo pinigų, teko įsikurti čia

Nors pora dabar jau uždirba pinigų, tačiau mielai gyvena čia toliau

Fotografo nuotraukos puikiai parodo gyvenimą, kuris verda miesto gatvėse

Kategorija: Įdomybės | 0

Nils Jorgensen – 59 metų fotografas iš Danijos, kuris šiuo metu gyvena Londone. Jis studijavo prestižiniame Anglijos koledže ir ankčiau dirbo populiariausiuose dienraščiuose. Dabar Nils fotografuoja žvaigždes ir įvairias vestuves, tačiau didžiausia jo aistra yra gatvės fotografija. Jis sugeba užfiksuoti net mažiausias detales, kurios yra pačios įdomiausios…

Nuotraukos iš Afrikos prostitučių gyvenimo, kurios savo paslaugas teikia Italijos laukuose

Kategorija: Įdomybės | 0

Fotografas Paolo Patrizi atskleidžia, kaip iš Afrikos į Italiją atvykusios moterys pačios pasirenka savo likimą ir prostitutės darbas tampa jų tikslu. Gautus pinigus moterys siunčia Afrikoje likusiems artimiesiems. Ne tik pinigus, bet ir “sėkmės istorijas“: “For many girls prostitution in Italy has become an entirely acceptable trade and the legend of their success makes the fight against sex traffickers all the more difficult.”

Moterys dirba pakelėse, visai čia pat įsirengusios vaikystės būstines, namelius ir pan. primenančius “miegamuosius“ po atviru dangumi. Paolo Patrizi aplanko vieną iš tokių “lauko viešnamių“.

1 2 3 4 16