Nesėkmingos ir gėdingos nuotraukos, kurias žvaigždės norėtų užmiršti

Kategorija: Įdomybės | 0

Mes įpratę šias žvaigždes matyti ant raudonojo kilimo visus švytinčius, su gražiais dizainerių drabužiais. Bet paparaciai gaudo momentus net tik tada kai žvaigždės to nori… Norime pristatyti Jums gėdingas nuotraukas, kurias žvaigždės norėtų pamiršti.

Beynoce Super Bowl metu

Fergie nebegalėjo sulaikyti šlapimo

Justin Bieber apsivėmė koncerto metu

Halle Berry prakaituoja ant raudonojo kilimo

Robert Pattinson taip pat labai karšta, bet kam tada kepurė?

Nejaukioje situacijoje atsidūrė ir Cristiano Ronaldo…

… ir Jennifer Lopez

Monica Hendrix fotografams rodo savo neskustas kojas

Kodėl, nepaisant milžiniško populiarumo, Keanu Reeves veidas visada liūdnas

Kategorija: Įdomybės | 0

Šiuolaikinės žvaigždės daro viską, kad tik nustebintų savo sekėjus socialiniuose tinkluose. Jos demonstruoja savo sportiškus kūnus, prabangius automobilius, juvelyrinius dirbinius ir įspūdingus namus. Žvaigždės rašo gilius tekstus apie gyvenimus, kad tik pasirodytų kuo protingesni.

Tai yra normalu, jeigu nori išlikti įžymiu, turi pastoviai atkreipti į save dėmesį. Tuo labiau, kad šiais laikais, ne vienas mėgsta pasigirti savo sekėjų skaičiumi socialiniuose tinkluose.

Visgi pasaulyje yra tokių, kuriems nerūpi pasaulinė šlovė, turtai ir dideli pinigai. Būtent toks yra ir Holivudo aktorius Keanu Reeves. Nors jis yra vienas geriausių aktorių, pinigai ir šlovė jam visai nerūpi.

Keanu gimė neturtingoje šeimoje. Jo tėvas šeimą paliko, kai aktoriui buvo vos trys metai, o vėliau sėdo į kalėjimą, dėl prekybos narkotikais. Užsidirbti pragyvenimui, Keanu mama dirbo striptizo šokėja. Po persikėlimo į Kanadą, aktorius turėjo ne vieną patėvį.

Atrodytų, kad problemos tiesiog vaikosi Keanu Reeves. Jo geriausias draugas River Phoenix mirė nuo narkotikų perdozavimo, būdamas vos 23 metų. Tas pats baisus dalykas, dėl kurio kalėjime sėdi ir tavo tėvas.

Keanu ir jo mergina Jennifer Syme nepaisant visko stengėsi pozityviai žiūrėti į priekį. Pora pradėjo lauktis mažylės, nupirko daugybę žaislų ir net sugalvojo mergaitei vardą – Ava Archer. Tačiau prieš pat gimimą, mergaitės širdis nustojo plakti…

“Aš buvau Londone, kai Jennifer paskambino. Ji kūkčiojo taip stipriai, kad aš negalėjau nieko suprasti. Supratau tik tai, kad kažkas nutiko Ava. Kai sugrįžau į Los Andželą, man pasakė, kad mano vaikas negyvas.“

Jauna pora išgyveno šią tragediją ir pradėjo ruoštis vestuvėms. Deja ir jos neįvyko. Mergina žuv oauto įvykyje. Policija nustatė, kad Jennifer prieš sėsdama prie vairo, vartojo narkotikus.

Žmonės, kurie buvo išmesti iš darbo už savo sukurtas vaškines figūras

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Madam Tiuso muziejus – tai vieta, kur svajoja apsilankyti daugelis. Yra ir kitų bandančių atkurti žinomus žmones vaškinėmis figūromis, tiesa jos tik priverčia nusijuokti 😀

1. Rowan Atkinson

2. Whoopi Goldberg

3. Princesė Diana

4. Micheal Jackson

5. Mike Tyson

6. Vladimir Putin

7. Julia Roberts

8. Tom Hanks

Kvailos žvaigždžių nuotraukos, kurias jos norėtų pašalinti iš interneto

Kategorija: Juokingos, Nuotraukos | 0

Buvimas žvaigžde tikrai nelengvas dalykas ir nors tave prižiūri daugybė visažistų, dizainerių ir asistentų, tau visada reikia būti pasitempus. Kiekvieną tavo žingsnį fiksuoja paparaciai ir tikrai džiaugsis tave nufotografavę pačiu netinkamiausiu metu.

Įdomu, ką čia norėjo parodyti Brad Pitt?

Emma Watson

Mischa Barton nesigėdija

George Clooney

Britney Spears

Juokinga Beyonce išraiška

Žvaigždžių poros, kurios įrodo, jog tikra meilė egzistuoja

Kategorija: Įdomybės | 0

Meilė – turbūt pats gražiausias dalykas gyvenime! Kai tik mūsų antroji pusė šalia, tai ir gyvenimas atrodo kur kas gražesnis. Siūlome pasižiūrėti į šias žvaigždžių poras, kurios Jus dar kartą privers patikėti meile… 🙂

Gisele Bündchen ir Tom Brady

Jason Statham ir Rosie Huntington-Whiteley

Jessica Biel ir Justin Timberlake

Skandalingi žinomų žmonių poelgiai, kurie pakenkė jų reputacijai

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienos žvaigždės daro beprotiškus dalykus, kad tik sulauktų ko didesnio pasaulio dėmesio. O kitos žvaigždės tiesiog padaro kvailus sprendimus, kurie vėliau pakenkia jų karjerai.

Vyrai įtraukė Miley Cyrus į seksualiausių pasaulio moterų šimtuką. Manoma, kad ji dar ilgai išliks šiame tope, nes visiškai nesigėdija daryti vulgarius dalykus ant scenos. Per savo koncertus ji liečia ir save, ir savo scenos partnerius už tarpkojo.

Rihanna nemažai pasikeitė po savo draugystės su Chris Brown. Ji pradėjo dalyvauti pačiuose įvairiausiuose vakarėliuose, kur nevengia didelių alkoholio kiekių ir netgi muštynių.

Pamela Anderson dar ir dabar atlieka tai, ko galbūt nespėjo jaunystėje.

Madonnos fanai nelabai pritaria jos vulgariam elgesiui scenoje.

Turbūt visi prisimena šį garsųjį bučinį.

Žvaigždžių gyvenimas, kai aplink juos nėra būrio gerbėjų

Kategorija: Įdomybės | 0

Mes manome, kad žvaigždės visada atrodo tobulai. Visgi būna dienų, kai žvaigždės per daug tingi užsidėti makiažo ant veido ar šypsotis visiems sutiktiems žmonėms. Tomis dienomis jie tiesiog nori būti su savo mylimais žmonėmis ir daryti tai, kas jiems tikrai patinka.

Jessica Alba su savo dukra

Jason Statham

Angelinos ir Brado šeima

Ashton Kutcher ir Mila Kunis

1 2 3