25 metų kinė žengė prie altoriaus su senu vyru, o jų istorija sugraudino daugelį

Kategorija: Įdomybės | 0

Prieš kelias dienas internete paplito nuotraukos su labai neįprasta fotosesija. Žmonės nustėro, kai pamatė jauną merginą žengiančią prie altoriaus su senu vyru. Visgi pirmas įspūdis gali būti klaidingas…

87 metų vyras yra šios gražios merginos senelis, o šią fotosesiją suorganizavo pati anūkė. Mergina norėjo išpildyti senelio norą ir jai puikiai pavyko!

Vyras visą gyvenimą svajojo pamatyti savo anūkę su vestuvine suknele. Deja, kol kas tam nelemta išsipildyti, nes mergina ateinančius savo metus nori skirti karjerai. Jauna kinė apie santuoką net negalvoja.

Tačiau dėl senelio noro, mergina buvo pasiryžusi padaryti viską. Fu Xuewei pasamdė profesionalų fotografą, nupirko seneliui kostiumą ir išpildė jo seną svajonę.

Merginos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo vos dešimt. Mergaitės globą perėmė senelis su senele ir tuo pačiu tapo geriausiais jos draugais. Jiems mergina patiki didžiausias savo paslaptis, o kai paaugo kartu su jais ėjo net ir į naktinius klubus!

Pradžioje mergina galvojo, kad senelis sau ramiai gyvens, kol ji išpildys jo svajonę, bet prieš kelis metus jį ištiko insultas. Mergina suprato, kad ilgiau tempti nebegalima.

Modelis įkėlė atviras nuotraukas į Instagram, o po valandos ji neteko 150 tūkst. sekėjų

Kategorija: Įdomybės | 0

Dar visai neseniai, merginos, kurios norėjo tapti modeliais, turėjo atitikti nustatytus standartus. Nemažai merginų susirgo anoreksija, vien dėl noro turėti modelio figūrą.

Ačiū Dievui, šiandien ši situacija normalizavosi. Dabar norint būti modeliu, nebūtinai turi atitikti nustatytus standartus. Viena iš tokių yra mūsų istorijos herojė – Natalia Lozano.

Natalia – pakankamai žinomas modelis, kurios nuotraukas pritraukė 150 tūkstančių sekėjų. Deja, visai neseniai Instagram administracija nusprendė “susitvarkyti“ su mergina. Po kelių nuotraukų, kurios moderatoriams pasirodė per daug atviros, paskyra buvo uždaryta be jokio paaiškinimo.

Kai panelei buvo pranešta, kad ji neteko visų savo sekėjų, ji kaip reikiant supyko. Juk negali visi 150 tūkstančių nustoti sekti paskyrą per vieną dieną! Vėliau, kai paaiškėjo visos detalės, Natalia kaip reikiant įsiuto.

Lozano yra plius dydžio modelis, kuri savo paskyroje skatina merginas mylėti savo figūrą ir nesiekti kažkokių nesveikų nustatytų standartų.

Kaip atrodo gražiausi Victoria’s Secret maudymukai ant eilinių moterų

Kategorija: Įdomybės | 0

Viena merginų kompanija nusprendė atkurti Victoria’s Secret modelių fotosesiją Malibu paplūdimyje ir parodyti, kaip atrodo maudymosi kostiumėliai ant paprastų moterų.

Merginos atkartoja modelių pozas, visai kaip fotografijose. Jos visam pasauliui norėjo ištransliuoti šią žinutę: “Ne kiekviena moteris gali dirbti su žymiausiu apatinio trikotažo gamintoju pasaulyje. Ne kiekviena gali tapti žinoma ir žibėti modelių pasaulyje. Tačiau nepaisant to, tu neturėtum jaustis kažkuo prastesnė kaip moteris.“

Kai kurie pasakys: “Prisižiūrėk save ir tu atrodysi visai kaip Victoria’s Secret angelai“. Sutinkame, kad reikia tinkamai ir sveikai maitintis, reguliariai užsiimti sportu, vilkėti gražius ir patogius drabužius, rūpintis asmenine higiena…

Nuotraukos, kurios tokios apgaulingos, kad reikės žiūrėti kelis kartus

Kategorija: Įdomybės | 0

Kartais nuotraukos padaromos taip, kad į jas reikia žiūrėt net kelis kartus, kad jas suprastum. Gerai įsižiūrėkite į jas.

Aliejaus likučiai atrodo kaip menas

Du skirtingi profiliai

Pažiūrėkit į šešėlį. Matot Trumpą?

Į šią nuotrauką reikia žiūrėti kelis kartus, kad suprastum, kur šuo pakastas

Pradžioje ši nuotrauka gąsdina, bet tai tik akių šešėliai

Ne, čia ne klonai

Aliejus ar dažai? Ką matote?

Iš tikrųjų čia balti dažai.

Atrodo lyg vakarėlis vyktų ant jo galvos

Bananas?

Labai įdomios nuotraukos, kurių be paaiškinimo nesuprasi

Kategorija: Įdomybės | 0

Pasaulyje yra tokių dalykų į kuriuos tu žiūri, tačiau niekaip nesuprasi be paaiškinimo. Šioje kolekcijoje būtent tokios nuotraukos yra, o kai kurios jų tiesiog įspūdingos!

1. Mergina, kuri turi tiesiog neįtikėtiną nykštį

2. Miegančio grizlio letena

3. Amerikiečių gaisrininkai padeda gesinti gaisrą Meksikoje per sieną

4. Merginos kūno reakcija į alergijos testą

5. Šviesos kolonos Kanadoje

6. Atmosferos sūkuriai Jupiteryje

7. Šis kelmas atrodo kaip duona

8. Matomi siūlai po ragenos transplantacijos

9. Vienvietis povandeninis laivas

10. Neįtikėtinas medis miške

Internautai įsimylėjo šios 18-metės brazilės kūną

Kategorija: Įdomybės | 0

18-metė Jhulia Pimentel sudrebino internetą su savo natūraliais apvalumais. Daugiau nei 800 tūkstančių žmonių seka merginos Instagram ir skaičius kiekvieną dieną auga.

Mergina dirba modeliu ir nepaisant savo jauno amžiaus, jau turi kontraktą su žinoma modelių agentūra. Internautai negali nesižavėti natūraliais merginos apvalumais.

Tikras grožis!

Moteriški dalykai, kurių vyrai nekenčia, bet retai apie tai pasako

Kategorija: Įdomybės | 0

Mados ateina ir praeina, tačiau kai kurių net neturėjo būti! Ne tik, kad tie dalykai atrodo kvailai, bet ir sugadina net ir gražiausių merginų išvaizdą.

LifeBuzz svetainė apklausė daugybę vyrų ir jie pasakė dalykus, kurių merginos turėtų vengti.

Ne vienas vyras tvirtino, kad šie batai atrodo tiesiog baisiai

Priklijuojami plaukai atrodo bjauriai, nepaisant to, kaip gerai jie pagaminti

Ilgi priklijuoti nagai – geriausias būdas susigadinti įspūdį apie save

Makiažas Instagramo stiliumi atrodo baisiai realiame gyvenime

Vyrai teigia, kad ilgų suknelių vilkėjimas yra neteisybė tavo figūrai

Vyrai negali pakęsti nupieštų antakių, kuriuose nesimato natūralių plaukų

Vainikai padaryti iš netikrų gėlių

Vyrai teigia, kad nemėgsta merginų su timpomis, jeigu jos turi ne vieną papildomą kilogramą

Kol merginos mano, kad spalvoti lęšiai labai gražu, vaikinai mano priešingai

1 2 3 4 64