Skip to main content

Prieš 14 metų Azijoje dingo JAV studentas, tačiau dabar jis rastas labai netikėtoje vietoje

Deja, bet ir šiais laikais pasaulyje dingsta daugybė žmonių, o atsiranda jie gana retai. Būna ir pačių banaliausių priežasčių, ir tikrai apipintų mistika.

Labai dažnai žmonės dingsta užsienio šalyse, nes nori patirti naujų potyrių ir užmiršta apie saugumą.

2004-ais David Sneddon išvyko į Aziją, kad galėtų patyrinėti šios šalies kultūrą. Po kiek laiko vaikino tėvai gavo žinią, kad jų sūnus pradingo Kinijos provincijoje Junane.

Keliaujant per Tiger Leaping Gorge kanjoną vaikinas dingo be žinios, o paskutinį kartą buvo matytas vietiniame bare. Pasak oficialios Kinijos valdžios versijos, David eidamas kanjonu paslydo ir užsimušė. Tiesa, jo kūnas taip ir nebuvo surastas.

David tėvai Roy ir Caitlin Sneddon nepatikėjo oficialia versija. Jų sūnus buvo patyręs keliautojas ir negalėjo taip neatidžiai užsimušti.

“Tikimybė, kad būtent taip ir nutiko yra lygi nuliui“ – sako David mama.

Roy, kartu su kitais savo sūnumis, nuvyko į Kiniją ir pradėjo ieškoti David kūno. Jie atvyko mėnesis po dingimo, o vietovėje rado vos vieną pareigūną, kuris ieškojo kūno. Kūnas buvo vis dar nerastas.

Tėvas greitai rado už ko užsikabinti. Jis sutiko gidą, kuris teigė, jog ėjo kartu su sūnumi. Vėliau pagal nuotrauką David atpažino ir daugelis vietinių žmonių, tiesa vienoje vietoje vaikino maršrutas taip ir užsibaigė. Ten jo niekas nebematė.

Prabėgus septyniems metams po dingimo, šeima sulaukė keisto skambučio. Skambinęs vyras prisistatė, kaip advokatas ir Šiaurės Korėjos ekspertas. Nicholas Craft pasakė, kad jų sūnus buvo pagrobtas Šiaurės Korėjos operacijos metu.

Žinoma, pradžioje ši žinia šeimai atrodė nelabai logiška, tačiau vėliau pašnekėjus su kitais ekspertais šia versija pradėta tikėti. Melanie Kirpatrick teigė, kad dingimo dienomis Junano provincijoje buvo pastebėtos vykdomos Šiaurės Korėjos operacijos.

2016-ais metais Pietų Korėja pradėjo tyrimą dėl žmonių, kuriuos pagrobė Šiaurės Korėja. Tyrimas teigia, kad David šiuo metu gyvena Pchenjane (Šiaurės Korėjos sostinė).

Panaši organizacija Japonijoje teigia, kad amerikietis buvo pagrobtas, dėl to, kad išmokytų šalies lyderį anglų kalbos. Pietų Korėja turi tą pačią informaciją. Taip pat pranešta, kad vyras vedęs Kim Yong He ir jie turi du vaikus.

Straipsnio puslapiai: