Skip to main content

Prieš 14 metų Azijoje dingo JAV studentas, tačiau dabar jis rastas labai netikėtoje vietoje

Atrodo, kad problema jau galėtų būti išspręsta. tačiau Vašingtonas nepuola aklai tikėti šia teorija. Neatmetama galimybė, kad taip Japonija skatina JAV, jog paspaustų Šiaurės Korėją.

Nepaisant visko, David vis dar laikomas dingusiu, o jo šeima norėtų pagaliau sužinoti tiesą. Šeima įsitikinusi, jog jų sūnus gyvena Šiaurės Korėjoje ir yra gyvas.

Taip pat norime papasakoti mistika apipintą istoriją, kai Panamoje pradingo dvi olandės

2014-ais metais Panamoje visiškai be žinios dingo dvi olandės Kris Kremers ir Lisanne Froon. Artimos draugės studijavo Ispanijoje ir atvyko į Pietų Ameriką, kad patobulintų savo kalbos žinias. Merginos planavo pakeliauti po šalį ir padėti vietiniams vaikams savanoriaujant.

Deja, bet pačioje kelionės pradžioje merginos iškeliavo į Panamos džiungles iš kurių taip ir nesugrįžo. Vietos ir Olandijos policija ilgai bandė išsiaiškinti šį įvykį, tačiau jis liko taip ir neišaiškintas.

Paskutinį kartą merginas tėvai matė Amsterdamo oro uoste. Tai buvo jų paskutinė nuotrauka atminimui.

Kai Balandžio 1-ą tėvai nesulaukė naujienų iš studenčių, jie kreipėsi į vietos policiją. Sekančią dieną tapo aišku, kad merginos pakliuvo į bėdą.

Pradžioje įtariami buvo namo šeimininkai, kur merginos apsitojo. Jie kartu išėjo pasivaikščioti po džiungles, o namo grįžo vieni.

Iš karto po to, policija pradėjo naršyti visas apylinkes aplink tą namą. Vėliau pakelti ir sraigtasparniai.

Diena sekė po dienos, tačiau merginų rasti nepavyko. Pirmas ir pats svarbiausias radinys buvo surastas tik po 10 savaičių. Ryžių lauke, maždaug 20 kilometrų nuo merginų maršruto pradžios, buvo surasta kuprinė.

Joje buvo 83 doleriai, kamera, liemenėlės, akiniai, pasai ir telefonas. Visi daiktai buvo pakankamai sudrėkę.

Telefono atmintyje buvo rastos merginų nuotraukos ir panašu, kad pradžioje jų kelionė klostėsi puikiai. Tačiau vėliau prasidėjo kažkokia mistika…

Nuo Balandžio 1 iki 5-os merginos net 77 kartus skambino pagalbos tarnyboms. Patys pirmieji skambučiai pasipylė kelios valandos po to, kai jos atsiskyrė nuo kitų grupės narių. Deja. bet džiunglėse nebuvo normalaus ryšio.

Balandžio 6-ą kažkas pastoviai bandė atrakinti vienos iš merginų telefoną, tačiau nepavyko suvesti PIN kodą. Balandžio 11-ą abiejų merginų telefonai išsikrovė.

Daugiausiai klausimų policijai sukėlė nuotraukos naktį, kurios buvo užfiksuotos Balandžio 8.

87 iš 90 nuotraukų buvo padarytos naktį, o vienoje jų matėsi ir kraujas.

Tėvai pamatę šią nuotrauką galiausiai prarado visą viltį. Jie suprato, kad studentės jau nebe gyvos. Deja, bet vėlesni ženklai patvirtino šią tiesą.

Tik rugpjūtį viskas buvo daugmaž išaiškinta. Netoli vietos kur buvo rasta kuprinė, buvo rasti ir merginos palaikai. Žmonės rado batus, kuriuose vis dar buvo kojos kaulai, o kiti buvo išsimėtę kitur.

DNR patvirtino, kad tai būtent šių merginų palaikai.

Dar iki dabar nėra išaiškinta, kas sukėlė merginų mirtį. Naktinių nuotraukų paslaptis taip ir nėra išaiškinta. Neaišku, kodėl merginos skambino pagalbos tarnybos, bet ne draugams ar artimiesiems.

Taip pat kyla klausimas: kas nunešė merginų kuprinę, tačiau nepaėmė jokių daiktų iš jos?

Ekspertai tiki, kad merginos mirė tiesiog nuo paprastų veiksnių kaip dehidratacija, stresas ir nuovargis. Kiti tiki, kad olandės tapo laukinių gyvūnų aukomis.

Na ir mistinė istorija…

Straipsnio puslapiai: