Skip to main content

Vyras statė namą iš šiukšlių, o kaimynai jį laikė bepročiu, kol nepamatė pabaigto varianto

Pasaulyje buvo ledynmetis, akmens amžius, o dabar atėjo ir plastiko amžius. Būtent jis tapo didele pasaulio problema, tačiau šios istorijos herojus sugalvojo, kaip galima ją apmažinti.

Turbūt ne vienas svajojote gyventi vietoje, kur amžinai šviečia saulė, paplūdimys, šiltas vanduo. Kanadietis irgi apie tai svajojo ir nusprendė apsigyventi Panamoje. Visgi, kai jis čia atvyko, pamatė, kad visi paplūdimiai nusėti plastikiniais buteliais.

Robert Bezo ilgai galvojo apie šios problemos sprendimą ir jam kilo puiki idėja! Jis suplanavo pasistatyti namą, o vėliau ir visą kaimą tiesiog iš plastmasinių butelių.

Pradžioje, vietiniai žmonės pašaipiai žiūrėjo į šią jo idėją. Visgi, kai vėliau pamatė kaip atrodo galutinis variantas, nusprendė ir patys statyti tokius namus. Visas pagrindas padaromas iš plastikinių butelių, o vėliau išorė apdengiama statybinėmis medžiagomis ir namas nesiskiria nuo įprasto.

Iš butelių pastatomas namas, o vėliau padaroma apdaila ir jis niekuo nesiskiria nuo įprastų.

Kiekvienam mažam namukui reikia apie 15-30 tūkstančių butelių. Maždaug tiek sunaudoja įprastas žmogus per 80 gyvenimo metų. Sutikite, šis vyras tikrai padarė gerą gamtai.

Straipsnio puslapiai: