Skip to main content

Kodėl, nepaisant milžiniško populiarumo, Keanu Reeves veidas visada liūdnas

Kai aktoriaus sesuo Kim susirgo leukemija, jam tiesiog plyšo širdis iš sielvarto. Keanu persikraustė pas Kim ir pradėjo ja rūpintis. Vyras pradėjo remti ligoninę, kur buvo gydoma jo sesuo, o pačios Kim gydymui išleido per 5 milijonus dolerių. Sesuo pasveiko, o aktorius sukūrė fondą, kuris padeda kovoti su vėžiu.

Kol kiti aktoriai stengiasi gauti kuo didesnį atlygį už filmą, Keanu atiduoda didžiąją dalį savo algos, kad būtų galima pasikviesti daugiau gerų aktorių.

Taigi filme “Atsarginiai“ Keanu sutiko atiduoti 90 procentų savo algos, kad galėtų nusifilmuoti su Gene Hackman. Taip pat buvo ir su filmu “Velnio advokatas“. Reeves labai norėjo nusifilmuoti su Al Pacino.

“Aš visiškai nekaupių pinigų, nes man to tiesiog nereikia. Pinigai tik įrankis, kuris padeda gyventi taip, kaip mes norime“

Per vieną iš savo gimtadienių, aktorius nusipirko mažą pyragaitį, uždėjo žvakutę ir nuėjo jo suvalgyti į parką ant suoliuko. Tuo metu Keanu džiaugėsi, kad praeiviai jį pasveikino su gimtadieniu ir kai kurie net paprašė gabaliuko pyragaičio.

Keanu Reeves yra turbūt vienintelis Holivudo aktorius, kuris neturi savo prabangių rūmų. Jis taip pat neturi prabangių papuošalų ar apsauginių. Kai kartą aktoriaus paklausė, kodėl jis visada toks liūdnas, jis atsakė: “Jums reikia būti laimingiems, kad galėtumėt gyventi, bet man to nereikia…“

Aktorius neranda savo gyvenime linksmybių ir pripažįsta, kad greičiausiai niekada gyvenime neturės vaikų. Visgi tikimės, kad jam pavyks surasti gyvenimo partnerę, kuri supras jį, kaip niekas kitas.

Straipsnio puslapiai: