Skip to main content

Naujos nuotraukos parodančios, kad Šiaurės Korėjai dar toli iki didelių pokyčių

Paskutiniais metais gyvenimas Šiaurės Korėjoje  keičiasi – atsiranda daugiau žmonių privatumo, jie po truputį gali įsigyti mobiliuosius telefonus ir gyvenimas tampa įprastesnis visam pasauliui. Visgi dar tikrai anksti šnekėti apie didelius pokyčius Pchenjane, nes daugelis ten vis dar gyvena, kaip mes gyvenome prieš 20-30 metų.

Demotyvacijos.net surinko nuotraukas ir nori Jums parodyti, kaip atrodo gyvenimas XXI amžiuje Šiaurės Korėjoje.

Namas Pchenjano centre, kur galima matyti tradicines modernias skulptūras

Pareigūnas prižiūri žmones, kurie susirinko į Kim Ir Seno gimimo metinių minėjimą.

2017-ųjų Balandis Pchenjane. Šis bokštas randasi miesto centre ir jis yra bene labiausiai apšviestas visoje šalyje.

Šeimos gyvenimas. Darbo savaitė Šiaurės Korėjoje trunka 6 dienas, o sekmadienis yra laisvas. Vaikai gyvena darželyje arba mokykloje, o su tėvais susitinka tik per jų laisvą dieną.

Šiaurės Hamgiongo provincija. Transporto priemonė yra labai retas dalykas už sostinės ribų.

Pchenjano maratono nugalėtojas. Sportininkas sako, kad jis tik nori pamaloninti šalies lyderį Kim Džonguną savo pasiekimais.

Įėjimas į zoologijos sodą Pchenjane. Įdomu tai, kad veisliniai šunys čia irgi laikomi. Pavyzdžiui 2014 metais, čia buvo atgabenti Jorkšyro terjerai.

Armijos paradas Balandžio 15-ą 2017-ais. Nepaisant to, kad didžioji dalis šalies biudžeto yra išleidžiama karinei pramonei, moterys parado metu batus turi susiveržti gumomis, kad šie nenukristų.

Moterys pasitinka šalies lyderį

Vaikai sveikinasi su fotografu

Darbuotojai ilsisi. Ši nuotrauka buvo padaryta turisto iš autobuso. Žinoma, jam nepatinka tai, kad jis padarė tokią nuotrauką.

Straipsnio puslapiai: