Skip to main content


Žvaigždės, kurios jaunos išpopuliarėjo ir tai joms sugadino gyenimą

31 procentas JAV jaunuolių svajoja, kad vieną dieną atsibus ir taps įžymūs. Žinoma, su tuo nėra nieko blogo, tačiau greitai užklupusi šlovė, gali kaip reikiant pagadinti visą gyvenimą. Visi žinome istoriją, kaip Makoliui Kalkinui didelis užimtumas sugadino vaikystę, o jo tėvai niekaip negalėjo pasidalinti vaiko uždirbtų pinigų.

Demotyvacijos.net nori papasakoti Jums istorijas apie 13 įžymių žmonių, kurių vaikystės svajonė išsipildė. Tačiau daug įdomiau sužinoti, kaip jiems sekėsi tvarkytis su šlove.

Edward Furlong

Šio aktoriaus karjera prasidėjo su filmu Terminatorius, kur jis vaidino Džoną Konorą. Šis vaidmuo ir buvo jo sėkmingiausias. Tada sekė “Naminių gyvūnėlių kapinės“, bei daug kitų neišskirtinių filmų su antraeiliais vaidmenimis.

Aktorius pradėjo vartoti daug alkoholio, bet stipriuosius narkotikus. Dėl to jį paliko žmona, o su sūnumi gali susitikti tik su ypatinga priežiūra. Paskutiniame filme jis vaidino 2015-ais metais.

Alana Thompson

Ši mergina išpopuliarėjo dar pačioje vaikystėje. Pradžioje ji dalyvaudavo grožio konkursuose, o vėliau vaidino TV šou kartu su savo šeima. Mergaitė būdavo ir taip labai užimta, tačiau mamai to buvo negana ir ji versdavo savo dukrą gerti energinius gėrimus.

Dabar Alana jau paauglė, tačiau yra labai uždara ir kenčia nuo viršsvorio. Gydytojai teigia, kad tai jai gali pakenkti, tačiau mergaitė myli savo figūrą ir nieko nežada keisti.

Amanda Bynes

Nuo septynių metų ji vaidindavo teatre, o būdama dešimties jau nusifilmavo kine. Ji turėjo savo šou Nickelodeon kanale, o vėliau nusifilmavo populiariose komedijose, kur turėjo pagrindinį vaidmenį. Vėliau kažkas nutiko su mergina ir ji tapo priklausoma nuo narkotikų ir alkoholio. Dėl bėdų teko atsidurti net ir psichiatrinėje ligoninėje.

Dabar Amanda visiškai neprimena savęs, o televizijoje paskutinį kartą pasirodė 2017 metais.

Haley Joel Osment

Būdamas penkerių, jis vaidino jaunąjį Forestą Gampą. Vėliau tapo jauniausiu kandidatu į Oskarą, už filmą Šeštasis pojūtis. Tačiau tada viskas nutrūko ir niekas apie jį negirdėjo. Pasirodo vaikinas nebesulaukė vaidmenų ir įklimpo į alkoholį, bei sukėlė avariją būdamas girtas.

Nors problemos persekiojo ilgą laiką, vyras sugrįžo į gyvenimą, bet toliau tęsia aktoriaus karjerą.

Mara Wilson

Turbūt atsimenate šią mergaitę iš filmo Matilda? Filmo kūrimo metu, mirė mergaitės motina. Pačiai Mary buvo nustatytas Obsesinis-kompulsinis sutrikimas, todėl ji nusprendė nebetęsti karjeros.

Visgi merginos gyvenimas susiklostė gerai ir ji tapo rašytoja, bei režisiere. Mary tiki, kad tai jos pašaukimas.

Juliette Lewis

Ji buvo labai jauna, kai nusifilmavo filme “Mano pamotė iš kosmoso“, Baimės iškyšulys ir Gimę žudyti. Būdama 16-os pradėjo vartoti narkotikus, tačiau tuometinis vaikinas Brad Pitt, ištraukė iš šios priklausomybės.

Dabar moteris yra atlikusi daugiau nei 60 vaidmenų. Ji taip pat turėjo savo roko grupę, o dabar dainuoja solo.

Jodie Foster

Būdama keturiolikos, jaunoji aktorė nusifilmavo filme “Taksi vairuotojas“, tačiau vėliau kuriam laikui dingo iš viešumos.

Dabar moteris gali pasigirti padariusi tikrai gerą karjerą, nors niekas negalvojo, kad po pertraukos paauglystėje ji dar filmuosis.

Melanie Griffith

Jos motina aktorė Tippi Hedren, kuri žinoma dėl vaidmenų Hičkoko filmuose. Greičiausiai dėl to ir pati Melanie anksti pradėjo aktorės karjerą. Kai jai buvo vos devyni mėnesiai, ji jau filmavosi reklamose, o pirmajame filme – būdama dvylikos. 15-os pradėjo gyventi su suaugusiu vyru ir tapo priklausoma nuo narkotikų.

Būdama 18-os pateko į priklausomybių centrą ir kelis metus teko priverstinai gydytis.

Fergie

Būdama vaikas, ji vaidino laidoje Kids Incorporated ir jai labai patiko šlovė. Tik vėliau moteris atrado save muzikoje. Pirmasis grupės “Wild Orchid“ albumas buvo sėkmingas, o antras labai nevykęs. Tada Fergie pradėjo vartoti narkotikus.

Susitvarkyti jai padėjo grupė The Black Eyed Peas ir moteris susilaukė pasaulinės šlovės.

Milla Jovovich

Kai Milla dar buvo vaikas, kartu su tėvais iš SSRS persikėlė į JAV. Pradžioje jai sunkiai sekėsi bendrauti su bendraamžiais, nes visi ją laikė šnipe. Tačiau būdama 11-os pradėjo aktorės karjerą, o būnant trylikos nusifilmavo pirmajame filme. Milla pasijautė tikra žvaigžde: pradėjo nebeklausyti mamos ir vartoti alkoholį.

Mergina susitvarkė ir vėliau pasiekė savo geriausius vaidmenis filmuose “Penktasis elementas“ ir “Resident Evil“.

Drew Barrymore

Pirmoje reklamoje atsidūrė būdama dar vienuolikos mėnesių, o filme vaidino būdama penkerių. Sulaukus vienuolikos, ji pabandė cigaretes ir alkoholį, o būdama trylikos tapo jauniausiu Holivudo žmogumi, kuris priklausomas nuo narkotikų. Tiesa Drew tėvai irgi mėgo palaidą gyvenimą, todėl neprižiūrėjo dukros.

Būdama keturiolikos gulėsi ir priklausomybių kliniką ir sugebėjo susitvarkyti. Vėliau aktorė vaidino ne viename žinomame filme.

Natalie Portman

Jai tapo nelengva, kai suvaidino filme “Leonas“, nes visi puolė ją lyginti su geriausiais aktoriais, o bendraamžiai nusisuko.

Tiesa mergaitei pasisekė su tėvais, kurie visada buvo šalia ir palaikė savo dukrą.

Daniel Radcliffe

Hario Poterio vaidmuo berniuką pavertė žinomu absoliučiai visame pasaulyje. Kad susitvarkyti su šlove, jaunuolis pradėjo išlenkti taurelę. Po kiek laiko vaikinas pasitraukė iš viešumos ir niekas nežinoja, kokia didelė priklausomybė alkoholiui tapo.

Nuo 2010 metų Daniele visiškai nevartoja alkoholio ir vaidino filmuose “Ragai“, “Viktoras Frankenšteinas“, “Absolute Power“. Taip jis įrodė, kad nėra tik vieno filmo aktorius.

Šios istorijos parodo, kad greita šlovė gali kaip reikiant apsunkinti gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *