Vyras įsirengė nerealius namus paprasčiausiame garaže

Kategorija: Įdomybės | 0

Prancūzijos dideliuose miestuose namai iš tiesų labai brangūs, todėl Jeremy Buchholz kilo idėja įsirengti būstą garaže. Vien tik apleistas garažas vyrui kainao apie 100 tūkstančių dolerių.

Žinoma, kai vyras pasakė šią idėja draugams, jie palaikė jį bepročiu

Taip garažas atrodė prieš:

O štai taip viskas atrodė po remonto. Draugai turėjo užsičiaupti 🙂

Vyras nusipirko sugriuvusią lūšną už 100 eurų ir pavertė ją jaukiu namu

Kategorija: Įdomybės | 0

“Vaikai užaugo ir pagaliau galima pagalvoti apie save“ – sako Richard Aiken. Vyras ieškojo vietos, kur nors toliau nuo miesto, kad galėtų sau mėgautis gamta.

Vienas vyro draugas papasakojo, kad yra vyras, kuris parduoda sugriuvusią lūšną kartu su žeme vos už 100 eurų. Namas neturėjo stogo, o ir visa konstrukcija buvo išsikraipiusi.

Pradžioje vyras atsirinko medieną, kuri dar bus naudinga rekonstruojant namą.

Atėjus pavasariui, vyras su šeimos pagalba išsikasė sau prūdą.

Dabar laikas rekonstruoti namą. Vyras planavo palikti tą pačią konstrukciją, tačiau ne viskas taip paprasta…

Pora pasidarė namelį ant ratų, kuriame galime rasti praktiškai viską

Kategorija: Įdomybės | 0

Kas nenorėtų vieną dieną užmigti po žvaigždėtu dangumi, o kitą dieną jau miegoti kažkur miške arba prie ežero. Namelis ant ratų yra pats tobuliausias dalykas tokiam reikalui. Su tokiu nameliu, visos kelionės tampa įgyvendinamos ir labai patogios.

Jei reikia, namas ant ratų gali tapti ir laikinu Jūsų būstu. Tereikia viską gerai apgalvoti ir susikursite tikrą svajonių namuką, visai taip pat kaip ši pora.

Apie toki namą svajojo ir viena porelė iš Jutos. Jie tiesiog ėmė ir įgyvendino šią savo svajonę, o dabar gali keliauti visur, kur tik širdis geidžia.

Namo savininkai pripažino, kad pradžioje namelį darė tam, kad galėtų jį išnomuoti ir kitems žmonėms, kurie nori patogiai keliauti.

Nuomodami kitiems, jie susirinko nemažus pinigus ir tai atpirko visas išlaidas, kurie jie investavo į namuką. Namas kainavo ne tiek ir mažai – 25 tūkstančius dolerių.

Pora kiekvieną dieną slėpėsi siloso bokšte ir pagaliau parodė ką ten darė

Kategorija: Įdomybės | 0

Jaunuoliai Christopher ir Shauna neturėjo daug pinigų, kad galėtų pasistatyti didelį namą. Christopher pagal profesiją yra architektas, todėl jam kilo puiki idėja.

Jis žiūrinėjosi plotus aplink savo gimtąjį Fyniksą. Kadaise čia buvo fermos, tačiau miestas plečiasi ir dabar čia statomi namai. Visi plotai jau buvo išparduoti ir liko tik vienas su senu siloso bokštu.

Kadangi niekas nenorėjo sklypo su šiuo bokštu, jis buvo parduodamas už patrauklią kainą. Ir tada Christopher kilo idėja, kad seną bokštą galima paversti gyvenamuoju namu.

Bokštas buvo pradžioje apardytas ir apvalytas nuo rūdžių.

Prasideda visos statybos.

Visi kaimynai buvo susidomėję, kas čia bus su tuo bokštu ir kaip jis atrodys.

Pora pigiai nusipirko apleistą butą ir suremontavo jį visą savomis rankomis

Kategorija: Įdomybės | 0

Jauna pora savomis rankomis padarė kapitalinį buto remontą ir nusprendė šia istorija pasidalinti su visais. Butas buvo pakankamai apleistas, todėl pora nusipirko jį už gerą kainą. Šiek tiek pasitaupius pinigų, jaunuoliai ėmėsi darbo ir pasidarė tikrai gražų būstą gyventi.

Startas. Iš mažo tualeto buvo nuspręsta pasidaryti didelę erdvę, todėl buvo nugriauta siena.

Tikrai baisus vaizdelis…

Fotografas nufotografavo ir parodė, kaip žmonės skirtingai įsirengia tokius pačius butus

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Ar kada esate lankęsi tokiam pačiam bute kaip jūsų? Sutikite, labai įdomu pamatyti, kaip žmonės išnaudoja tokį patį plotą.

Romunijos fotografas Bogdan Gyrbovan irgi norėjo sužinoti, kaip žmonės išnaudoja tą patį vieno miegamojo butą. Vyrukas nufotografavo to paties 10-ties aukštų namo gyventojus ir jų kambarius.

10 aukštas

9 aukštas

8 aukštas

7 aukštas

6 aukštas

Nepatikėsite ką galima padaryti iš senos močiutės kėdės

Kategorija: Įdomybės | 0

Sena kėdė visada gali būti restauruojama ir toliau naudojama pagal paskirtį. Tai pirma mintis, kuri ateina visiems žmonėms į galvą. Tačiau jeigu jau turite savo naujus baldus, tai norime parodyti puikias idėjas ką galima padaryti su senomis kėdėmis.

Kėdė ir toliau gali būti sėdimas daiktas, tačiau kitokios formos

Didelei kompanijai

Puikiai galima padaryti supynę

1 2 3