Medikai jam liepė nesityčioti iš savo dukros lavono, tačiau po 30 minučių įvyko stebuklas

Kategorija: Istorijos | 0

Ši istorija nutiko prieš tris metus Ukrainoje, per Naujųjų metų vakarą. Odanetsų šeima šventė Naujuosius kartu su būriu draugų. Ruslanas ir Anastasija daug metų taupė nuosavam namui ir galiausiai jį nusipirko. Jis buvo pakankamai didelis ir jame netgi buvo baseinas. Visgi tai yra niekai, palyginus su tuo kas nutiko tą vakarą.

Suaugusieji šventė, o vaikai, kad nebūtų nuobodu, žaidė įvairius žaidimus namuose. Tėvai buvo pripratę prie savo dukros pastovaus juoko ir pasidarė keista, kad ilgą laiką jos jau negirdėti.

Ruslanas pradėjo bėgioti po namus ir ieškoti kur pradingo dukrelė. Galiausiai jis nubėgo į namo rūsį ir pamatė, kad ji guli baseino dugne. Tėvas staigiai ją ištraukė į paviršių, tačiau mergaitė nekvėpavo. Vyras pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą, nors nežinojo tikslios technikos kaip jį daryti.

Tuo pačiu metu draugai paskambino greitajai pagalbai…

Po 10-ies minučių atvyko gydytojai. Jie nustūmė Ruslaną nuo dukros ir viską ką galėjo padaryti, tai diagnozuoti mergaitės mirtį. Tėvas nukrito ant kelių ir meldė jog šie ką nors darytų, tačiau jie tik paskambino policijai. Nesulaukęs gydytojų reakcijos, vyras puolė prie Olesios ir toliau atlikinėjo dirbtinį kvėpavimą.

Gydytojai pradėjo šaukti ant vyro, kad šis nesityčiotų iš mergaitės lavono. Po 30 minučių vyras pajautė, kad mažylės širdelė pradėjo plakti. Žinoma gydytojai negalėjo patikėti savo akimis, tačiau pasakė, kad mergaitė visam gyvenimui liks “daržovė“.

Mergytė buvo komoje, todėl buvo pervežta į klinikas Maskvoje. Net ir šie gydytojai abejojo, kad mergaitė galės kalbėti, matyti ar vaikščioti. Po kiek laiko Olesia įrodė, kad yra tikra kovotoja!

Pradžioje mergytė pradėjo po truputį šnekėti, atsirado regėjimas, o vėliau pradėjo ir vaikščioti.

Visa šalis žavėjosi Ruslanu, kuris sugebėjo išgelbėti mergytę. Dabar vyras sako, kad su mergaite viskas gerai ir ji mėgaujasi gyvenimu.

Mergina į diplomų įteikimą pakvietė policininką, kuris jai išgelbėjo gyvybę prieš 18 metų

Kategorija: Įdomybės | 0

1998 metais JAV įvyko baisus gaisras, kurio metu žuvo vyras. Laimei tada vienam policininkui pavyko išgelbėti jo penkerių metų dukterėčią. Po 18 metų jie ir vėl susitiko…

Tą siaubingą 1998-ųjų Birželio 25-ą dieną Peter Getz atvyko į vietą, kur degė visas šeimos butas.

Penkiametė Josi Aponte buvo įstrigusi liepsonajančiame bute. Šioje nuotraukoje matome mergaitę be sąmonės, policininko rankose. Peter Getz nieko nelaukdamas puolė daryti dirbtinį kvėpavimą, nes mergaitės būklė jau buvo rimtame pavojuje.

2016 metai

Dabar mergina užaugo ir pabaigė Konektikuto universitetą su pagyrimu. „Jis suteikė man antrą šansą gyventi“ – sakė mergina. Todėl savo gelbėtoją ji pakvietė į įsimintą gyvenimo šventę.

Mergina vis dar atsimena kam turi dėkoti už gyvenimą…

Peter Getz prieš 18 metų.

„Aš tik atlikau savo pareigą. Todėl dabar galime džiaugtis, kad ši graži mergina vaikšto tarp mūsų žemėje.“ – sakė policininkas.