Merginos, kurios buvo pavadintos baisiomis, tačiau įrodė, kad yra priešingai

Kategorija: Įdomybės | 0

Deja, pasaulis yra sudarytas taip, kad žmonės išsiskiriantys iš kitų, neretai yra atstumiami. Joms reikia įdėti nemažai pastangų, kad pasaulis jas priimtų į savo ratą.

Demotyvacijos.net nori Jus supažindinti su merginomis, kurios galbūt išsiskiria savo išvaizda, tačiau įrodė jog yra gražios.

Ilka Brühl

Ši mergina gimė su veido deformacija, tačiau ligas jos tikrai nesugebėjo palaužti. Ilka įsitikinusi, kad kiekvienas iš mūsų yra gražus ir turime mėgautis šiuo gyvenimu.

Sofia Hadjipanteli

Ši mergina iš Kipro turi tikrai išskirtinius antakius. Ji tapo socialinių tinklų žvaigžde ir tapo modeliu, kuris sugebėjo perrašyti nusistovėjusius grožio standartus.

Swantje Paulina

Strazdanota mergina visai nesistengia jų paslėpti ir didžiuojasi tuo, kuo ją apdovanojo gamta. Daugiau nei 200 tūkstančių sekėjų Instagram tinkle pasako tai, kad ja žavisi ne vienas.

Dru Presta

21-erių metų amerikietės ūgis siekia vos 100 centimetrų. Kai ji buvo vaikas, iš jos buvo tikrai nemažai tyčiotasi, tačiau tai jai nesutrukdė tapti modeliu.

Mikayla Holmgren

Mikayla Holmgren yra pirmoji Dauno sindromą turinti mergina, kuri laimėjo Miss konkursą Amerikoje. Ji gavo “Miss Minesotos“ titulą.

Šukuosena, kuria kerpasi daugelis vaikinų, tačiau nežino jos reikšmės

Kategorija: Įdomybės | 0

Šiuolaikinis pasaulis diktuoja savo madas. Dabar kiekvienas žmogus į savo išvaizdą kreipia daugiau dėmesio nei bet kad anksčiau. Ir tai skirta ne tik moterims, bet ir vyrams.

Kai kas netgi teigia, kad šiais laikais vyrai prie veidrodžio praleidžia daugiau laiko negu moterys.

Tačiau vienas dalykas yra rūpintis savo šukuosena, o kitas žinoti tos šukuosenos istoriją. Žinoma visi norime atrodyti gražiai, todėl pasirenkame kirpėją, kuris geriausiai parenka mūsų įvaizdį.

Ypatingai savo išvaizda rūpinasi vyrai, kurie pagal statusą turi atrodyti puikiai, nes visas pasaulis į juos nukreipęs akis. Šiandien norime pakalbėti apie šukuoseną, kurią nešioja futbolo superžvaigždė Christiano Ronaldo.

Christiano yra ne tik vienas geriausių visų laikų futbolininkų, bet ir tikra stiliaus ikona. Jo gyvenimą stebi milijonai žmonių ir tikrai ne vien tik futbolo fanai. Daugelis bando kirptis kaip jis, o ir portugalas labai mėgsta šukuoseną su išskutimu šone.

Ši šukuosena yra neįtikėtinai populiari tarp visų pasaulio vyrų. Daugelis pas kirpėją prašo būtent tokios šukuosenos, nors visiškai nenutuokia kokia yra jos istorija.

Vyras rado lagaminą su lobiu per namų remontą

Kategorija: Istorijos | 0

Vienas vyras papasakojo savo istoriją internete, kurioje jis remontavo namą ir surado lagaminą su lobiu. Skaitom! 🙂

Taigi aš su savo šeima šiame name gyvename jau kelis metus. Namas buvo pastatytas dar 40-aisiais metais. Pirmas ir antras aukštas jau sutvarkyti, todėl nusprendžiau, kad laikas imtis ir rūsio.

Ten radome įvairiausius užrašus. Žodžiu nieko ypatingo.

Laikas pašalinti lubas

Kažkokia keista dėžė pasimatė nuėmus lubas

Geresnė nuotrauka su blykste

Išsinešiau šį lagaminą į lauką ir parodžiau žmonai. Jis nebuvo sunkus, todėl nesitikėjau rasti kokių auksinių monetų. Galbūt čia kokios senos sportininkų kortelės?

Prieš 4 metus berniukas gimė beveik be smegenų. Dabar jo gyvenimas visai kitoks

Kategorija: Istorijos | 0

2012-ais metais moteris pradėjo lauktis berniuko vardu Noah, kuris labai išgasdino ir nustebino profesionalius gydytojus. Berniukui visiškai nesivystė smegenys ir gydytojai rekomendavo nutraukti nėštumą, nes šis negalės atlikti net pačių elementariausių žmogaus funkcijų.

Tačiau berniuko motina kategoriškai atsisakė tai daryti ir dabar BBC parodė reportažą apie “berniuką be smegenų“.

Visos šios nelaimės priežastis buvo hidrocefalija. Tai galvos apimties padidėjimas dėl per didelio kaukuolės ertmėje susikaupusio skysčio kiekio.

Pradžioje visos gydytojų prognozės pasitvirtino – berniukas buvo visiškai neveiksnus. Tačiau tada įvyko didelis stebuklas. Noah smegenys pradėjo augti.

Noah atvejis yra vienas unikaliausių per visą medicinos istoriją. Berniuko atsigavimo atvejis buvo labai mažai tikėtinas…

Gydytojai gali tik žiūrėti ir mokytis

Užsispyrę namų savininkai, kurie atsisakė kraustytis kitur

Kategorija: Įdomybės | 0

Šie žmonės yra iš tikrųjų užsispyrę ir atsisakė palikti savo namus, nors juos spaudė didelės korporacijos ar net pati valstybė.

1. Edith Macefield iš Sietlo atsisakė parduoti savo namą net už milijoną dolerių

2. Mary Cook atsisakė parduoti savo gražų mažytį namuką. Visgi kaimyniniai namai buvo nugriauti ir vietoj jų pastatyti daugiaaukščiai

3. Vera Coking pradžioje atsisakė parduoti savo namą Bobui Guccione, kuris norėjo atidaryti kazino šioje vietoje. Vėliau ji jo nepardavė ir pačiam Donaldui Trumpui

4. Melburnas, Australija. Dar vienas užsispyręs namo savininkas

5. Vienas Toronto gyventojas atsisakė parduoti savo namo dalį, todėl jį teko tiesiog pjauti pusiau.

6. Šis namas Kinijoje ya puikus konfrontacijos pavyzdys tarp namo savininko ir kelininkų

7. Šis gotikinis namas atrodo įdomiai tarp pailgų dėžučių

8. Guangdžou, Kinija. Trys šeimos atsisakė išsikraustyti iš šio namo. Tai privertė kelininkus padaryti apskritą apvažiavimą.

9. Šio namo savininkas Randal Ecker atsisakė parduoti savo namą ir jo kaimynystėje išdygo daugiaaukščiai

Vaikinas po atostogų grįžo į mokyklą, kai mokytoją jį pamatė, vos negavo širdies smūgio

Kategorija: Istorijos | 0

Šis vaikinas iš Midlsbro dar visai neseniai buvo vadinamas Tyleriu, tačiau jis buvo labai nepatenkintas savo gyvenimu, nes negalėjo apsispręsti, kas iš tiesų toks yra. Dabar jam 15 metų, jis turi juodus blizgius plaukus ir ryškius skruostikaulius. Turbūt bus teisingiausia, jeigu Tylerį vadinsime ne “jis“, o “ji“.

Taip, taip, Jūs viską gerai išgirdote. Dabar jis ne Tyleris, o Kaira. Kai po atostogų ji grįžo į mokyklą būdama mergina, kai kurie mokytojai net neatpažino jos. Tačiau vieną mokytoją tai ypatingai šokiravo.

Kaira apie lyties keitimą galvojo jau nuo 6 metų. Nesijausdama patogiai vaikino kūne, ji po namus vaikščiojo su makiažu, manikiūru ir aukštakulniais. Patėvis ir mama pradžioje nelabai teigiamai į tai žiūrėjo ir norėjo sustabdyti šiuos įpročius. Jie bijojo, kad iš Kairos bus tyčiojamasi.

Vaikinas liko vienas su savo problemomis: jis nenorėjo bendrauti su kitais vaikinais, jis nekentė futbolo ir vyriškų drabužių. Jo geriausios draugės buvo merginos ir jis joms pavydėdavo kiekviename žingsnyje.

Patyręs policininkas atvyko į iškvietimą, kurio vaizdas pribloškė net ir jį

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienas Ohajaus valstijos pareigūnas vyko į eilinį iškvietimą, tačiau tai ką pamatė, pribloškė net ir patyrusį policininką.

Jis pamatė visiškai nejudančius vyro ir moters kūnus, kurie buvo labai neįprastoje pozicijoje. O ant galinės sėdynės, su ašaromis savo veide, sėdėjo 4-erių metų berniukas.

Kai policininkas berniuko paklausė ar jam viskas gerai, jis tik atsakė: “Jiems reikia dar truputį laiko. Jie dar nespėjo atsigauti“. Taigi paaiškėjo, kad vaikelio tėvai buvo atsijungę nuo narkotikų perdozavimo. Iš pareigūno Kevino Thompsono pareiškimo žinoma, kad vyras po kurio laiko dar bandė kažką padaryti, o po to vėl atsijungė. Jo žmona ir toliau nejudėjo ir ją pavyko atgaivinti tik tai ligoninėje.

Paaiškėjo, kad nelaimingasis berniukas laukė daugiau nei dvi valandas, kol jo tėvai atsigaus po narkotikų.

Policininkas šiomis nuotraukomis pasidalino internete, kad parodytų, ką narkotikai gali padaryti su paprastais žmonėmis.

Jauna lenkaitė prarado regėjimą, dėl savo akių tatuiruočių

Kategorija: Įdomybės | 0

Jauna Vroclavo gyventoja nusprendė išsitatuiruoti savo akių obuolius. Tai ji darė sekdama savo idealo, reperio Popek Monster, pavyzdžiu. Visgi po tatuiruočių padarymo sekė blogos pasekmės.

Ji kelia savo įspūdingas nuotraukas į Instagram tinklą (Anoxi_cime). Kačių mylėtoja ir tapo populiari, būtent dėl savo juodų akių obuolių.

Deja mergina pasirinko tatuiruočių saloną, kur dirba nepakankamai patyręs meistras. To rezultatas – mergina tapo akla savo dešinąja akimi.

Mergina pasijautė blogai iš karto po tatuiruotės padarymo, tačiau galvojo, kad viskas su laiku praeis. Vėliau Ola nuvyko į ligoninę, kur buvo jai padarytos trys operacijos. Deja dešinės akies išgelbėti nepavyko, o kairioji palaipsniui blogėja.

Visgi mergina teigia, jog visiškai nesigaili savo poelgio.

Vieni fanai palaiko merginą, o kiti ją laiko kvaila. Nors iš nuotraukų galime spėti, kad mergina labai didžiuojasi savo akimis.

22 gyvenimiškos istorijos nuotraukose, kurios sukels emocijų bangą

Kategorija: Istorijos | 0

Visos šios nuotraukos yra skirtingos, tačiau kiekviena turi savo unikalią istoriją. Tikrai jautrios nuotraukos…

Anksti suaugęs sirų berniukas

Maža mergaitė, kuri per stebuklą sugebėjo išgyventi. Jis pasiklydo ir savaitę praleido Sibiro miškuose.

Angliakasys ilsisi, Kinija.

Šeimos puota, Jamalo pusiasalis.

18-metė kariškė Izraelio kariuomenėje.

Mažas Madagaskaro gyventojas.

Pilnas emocijų kariškis.

Hamerų gentis, Etiopija.

Medikai jam liepė nesityčioti iš savo dukros lavono, tačiau po 30 minučių įvyko stebuklas

Kategorija: Istorijos | 0

Ši istorija nutiko prieš tris metus Ukrainoje, per Naujųjų metų vakarą. Odanetsų šeima šventė Naujuosius kartu su būriu draugų. Ruslanas ir Anastasija daug metų taupė nuosavam namui ir galiausiai jį nusipirko. Jis buvo pakankamai didelis ir jame netgi buvo baseinas. Visgi tai yra niekai, palyginus su tuo kas nutiko tą vakarą.

Suaugusieji šventė, o vaikai, kad nebūtų nuobodu, žaidė įvairius žaidimus namuose. Tėvai buvo pripratę prie savo dukros pastovaus juoko ir pasidarė keista, kad ilgą laiką jos jau negirdėti.

Ruslanas pradėjo bėgioti po namus ir ieškoti kur pradingo dukrelė. Galiausiai jis nubėgo į namo rūsį ir pamatė, kad ji guli baseino dugne. Tėvas staigiai ją ištraukė į paviršių, tačiau mergaitė nekvėpavo. Vyras pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą, nors nežinojo tikslios technikos kaip jį daryti.

Tuo pačiu metu draugai paskambino greitajai pagalbai…

Po 10-ies minučių atvyko gydytojai. Jie nustūmė Ruslaną nuo dukros ir viską ką galėjo padaryti, tai diagnozuoti mergaitės mirtį. Tėvas nukrito ant kelių ir meldė jog šie ką nors darytų, tačiau jie tik paskambino policijai. Nesulaukęs gydytojų reakcijos, vyras puolė prie Olesios ir toliau atlikinėjo dirbtinį kvėpavimą.

Gydytojai pradėjo šaukti ant vyro, kad šis nesityčiotų iš mergaitės lavono. Po 30 minučių vyras pajautė, kad mažylės širdelė pradėjo plakti. Žinoma gydytojai negalėjo patikėti savo akimis, tačiau pasakė, kad mergaitė visam gyvenimui liks “daržovė“.

Mergytė buvo komoje, todėl buvo pervežta į klinikas Maskvoje. Net ir šie gydytojai abejojo, kad mergaitė galės kalbėti, matyti ar vaikščioti. Po kiek laiko Olesia įrodė, kad yra tikra kovotoja!

Pradžioje mergytė pradėjo po truputį šnekėti, atsirado regėjimas, o vėliau pradėjo ir vaikščioti.

Visa šalis žavėjosi Ruslanu, kuris sugebėjo išgelbėti mergytę. Dabar vyras sako, kad su mergaite viskas gerai ir ji mėgaujasi gyvenimu.

1 2