Vyras prieš pat vestuves prarado savo mylimąją, o prie karsto pasakė tik 7 žodžius

Kategorija: Įdomybės | 0

Jauna ir graži, turtingos turkų šeimos dukra Mina Basaran žuvo vos savaitė prieš savo vestuves.

Prieš tragediją, mergina pasikvietė geriausias drauges ir nuskrido į Jungtinius Arabų Emyratus atšvęsti savo gimtadienio. Deja, bet mergina taip ir nesugrįžo namo. Lėktuvas, kuris skrido į Turkiją, nukrito Irano kalnuose. Mirė tiek visi keleiviai, tiek įgulos nariai.

Vos tik sužinoję apie nelaimę, merginos tėvas ir sužadėtinis nuskrido į Iraną. Ten vyrai pamatė tik žuvusias merginas traukiamas iš nuolaužų. Visos merginos buvo palaidotos tą pačią dieną ir toje pačioje vietoje, o pats jaunikis nešė Minos karstą.

Daugelis žmonių tiesiog negalėjo sutvardyti ašarų, o jaunikis priėjęs prie karsto pasakė: “Mano angele, myliu tave labai. Lauk manęs.“

Žinoma, į laidotuves atėjo ir kitų merginų artimieji. Nuotraukoje matote Minos artimiausios draugės vyrą, kuriam ši akimirka taip pat be proto sunki.

Miela mergina, kuri devynis mėnesius kankino savo vaikiną

Kategorija: Įdomybės | 0

Jordan Worth visada sudarė gerą įspūdį apie save. Ji puikiai mokinosi ir nuoširdžiai padėdavo labdaros organizacijoms. Tiesa, kartais išvaizda gali būti apgaulinga…

Pora susipažino dar 2012 metais ir viskas jų santykiuose buvo puiku

Problemos prasidėjo porai apsigyvenus kartu. Mergina kontroliavo kiekvieną savo mylimojo žingsnį.

Verta paminėti, kad merginos dabar jau buvęs mylimas Alex Skeel turi hidrocefaliją. Tai galvos apimties padidėjimas dėl per didelio kaukolės ertmėje susikaupusio skysčio kiekio. Tai gali pasireikšti ir protiniu atsilikimu.

Pradžioje mergina pradėjo nurodinėti, kaip vaikinas turėtų apsirengti. Ji jam parinkdavo drabužius, o jeigu jis užsidėdavo ką nors kito, ji siaubingai vaikiną aprėkdavo.

31-erių moteris pagimdė septyniolikmečiui vaiką ir papasakojo savo istoriją

Kategorija: Įdomybės | 0

Kai pasižiūri į kai kurias poreles, supranti, kad meilė amžiaus neturi. Dažniausiai ši frazė siejama su jaunomis merginomis, kurios išteka už senų milijonierių. Visgi šioje istorijoje viskas yra priešingai.

Kathleen Martin su savo sutuoktiniu susipažino socialiniame tinkle Facebook. Pradžioje 16-metis Jack atėjo padėti moteriai nusidirbti darbus sode, tačiau po kelių susitikimų viskas persirutuliojo į romaną.

Prabėgus septyniems mėnesiams po pažinties, trisdešimtmetė Kathleen suprato, jog yra nėščia. Vaikinas nepasimetė ir pilnai suprato, kad reikės atsakyti už savo veiksmus.

Mergina pardavė savo nekaltybę vyresniam bankininkui už 1,2 mln €, o vėliau jį įsimylėjo

Kategorija: Įdomybės | 0

Dvidešimtmetė studentė iš Prancūzijos pardavė savo nekaltybę bankininkui iš Niujorko už 1,2 milijono eurų. Tiesa, viskas tik nuotykiu nepasibaigė ir dabar mergina įsimylėjo vyresnį vyrą.

Kad užsidirbti pinigų, studentė nusprendė užsiregistruoti skandalingame portale Cinderella Escorts su slapyvardžiu Jasmine

Dėl merginos nekaltybės aukcione kovojo minėtasis bankininkas, žinomas DJ ir stambus verslininkas

Nekaltybę mergina saugojo savo ateities vyrui, tačiau vėliau nusprendė iš to gerai uždirbti

Su pinigais mergina planuoja pradėti savo verslą ir pakeliauti po pasaulį

Po įvykdyto savo projekto, mergina teigia, kad jai labai patiko Niujorko bankininkas ir planuoja susitikti su juo dar kartą

“Amžius tai tik skaičius“ – sako mergina

Nors dauguma nekaltybės pirkėjų su merginomis elgiasi kaip su preke, šis vyras, pasak prancūzės, elgėsi kaip tikras džentelmenas

Ši pora kanalizacijoje gyvena 22 metus, tačiaus jos vidus tikrai nustebino

Kategorija: Įdomybės | 0

Susipažinkite su Maria Garcia ir jos vyru Miguel Restrepo, kurie susipažino Kolumbijos gatvėse. Tuo metu jie buvo abu priklausomi nuo narkotikų, tačiau dabar pavyko atsikratyti šios priklausomybės.

Prabėgus 22-iems metams, jie vis dar gyvena toje pačioje vietoje, kurioje galvojo apsistosiantys laikinai.

Kadangi abu susipažinę neturėjo pinigų, teko įsikurti čia

Nors pora dabar jau uždirba pinigų, tačiau mielai gyvena čia toliau

Mergina atsisakė užeiti į neišvaizdų vaikino namą, tačiau dabar gailisi nepažiūrėjusi vidaus

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienas norvegas pasidalino savo istorija internete ir papasakojo, kad po pasimatymo pasikvietė merginą pas save į svečius, tačiau priėjus jo namą, šis panelei pasirodė per prastas ir ji atsisakė užeiti į vidų. Vaikinas nusprendė pasidalinti savo namo vidaus nuotraukomis ir visų paklausė: negi jis per prastas?

Panelė kaip reikiant suklydo…

Nuotraukos iš uždarosios Šiaurės Korėjos, kurios parodo tikrąjį žmonių gyvenimą ten

Kategorija: Įdomybės | 0

Visi žinome pasakymą “taisyklės yra sukurtos tam, kad jas laužyti“. Tai sėkmingai daro ir turistai, kurie nukeliauja į Šiaurės Korėją. Nors šioje šalyje yra leidžiama fotografuoti tai, ką nori parodyti valdžia, žmonės fotografuoja kasdienį Šiaurės Korėjos gyvenimą. Štai taip žmonės gyvena ten.

Merginos, kurios buvo pavadintos baisiomis, bet įrodė, kad yra priešingai

Kategorija: Įdomybės | 0

Deja, pasaulis yra sudarytas taip, kad žmonės išsiskiriantys iš kitų, neretai yra atstumiami. Joms reikia įdėti nemažai pastangų, kad pasaulis jas priimtų į savo ratą.

Demotyvacijos.net nori Jus supažindinti su merginomis, kurios galbūt išsiskiria savo išvaizda, tačiau įrodė jog yra gražios.

Ilka Brühl

Ši mergina gimė su veido deformacija, tačiau ligas jos tikrai nesugebėjo palaužti. Ilka įsitikinusi, kad kiekvienas iš mūsų yra gražus ir turime mėgautis šiuo gyvenimu.

Sofia Hadjipanteli

Ši mergina iš Kipro turi tikrai išskirtinius antakius. Ji tapo socialinių tinklų žvaigžde ir tapo modeliu, kuris sugebėjo perrašyti nusistovėjusius grožio standartus.

Swantje Paulina

Strazdanota mergina visai nesistengia jų paslėpti ir didžiuojasi tuo, kuo ją apdovanojo gamta. Daugiau nei 200 tūkstančių sekėjų Instagram tinkle pasako tai, kad ja žavisi ne vienas.

Dru Presta

21-erių metų amerikietės ūgis siekia vos 100 centimetrų. Kai ji buvo vaikas, iš jos buvo tikrai nemažai tyčiotasi, tačiau tai jai nesutrukdė tapti modeliu.

Mikayla Holmgren

Mikayla Holmgren yra pirmoji Dauno sindromą turinti mergina, kuri laimėjo Miss konkursą Amerikoje. Ji gavo “Miss Minesotos“ titulą.

Draugai baseine išjuokė trylikametę, jog ši yra nėščia, vėliau paaiškėjo, kad tai yra tiesa

Kategorija: Įdomybės | 0

Dabar Kennedy Griest jau 16 metų. Jauna besišypsanti paauglė gerai mokosi, sportuoja, turi tikrus draugus ir mylintį vaikiną. Žmonės, kurie žiūrį į Kennedy, sunkiai gali patikėti, jog ši turi dviejų metų dukrą.

Mergina pastojo būdama vos 13-os, o tai buvo didelis šokas tiek jai pačiai, tiek jos šeimai. Kai naujienos pasklido mokykloje, nuo merginos nusigręžė visi draugai. Ačiū Dievui, kad yra keletas tikrų draugų, kurie padeda jaunai mamai.

Kennedy nesuprato, kad yra nėščia, kol nebuvo per vėlu. Mergina buvo liekna, todėl pilvukas pasimatė tikrai ne iš karto.

Paauglė galvojo, kad sekso žaidimėliai su tuometiniu vaikinu nepadarys nieko blogo. Deja, viskas buvo kitaip.

Merginos mama nesmerkė jos ir padeda tvarkytis su motiniškais rūpesčiais.

Merginai skaudžiausia, kad iš jos tyčiojosi visi klasiokai. Kennedy kasdien gaudavo SMS žinutes, kuri buvo vadinama kale.

Merginai teko laikinai sustabdyti savo mokslus.

Kad nebūtų didelio spaudimo, Kennedy persikėlė gyenti į kitą vietą ir toliau sėkmingai mokosi

Dabar, prabėgus jau dviems metams, Kennedy yra laiminga turėdama dukrą ir negali įsivaizduoti gyvenimo be jos.

Svarbiausia, kad jauna mama neužsidarė ir toliau siekia savo gyvenimo tikslų

Dvi turistės pradingo Panamos džiunglėse ir tik po 10 savaičių pradėjo aiškėti tiesa

Kategorija: Įdomybės | 0

2014-ais metais Panamoje visiškai be žinios dingo dvi olandės Kris Kremers ir Lisanne Froon. Artimos draugės studijavo Ispanijoje ir atvyko į Pietų Ameriką, kad patobulintų savo kalbos žinias. Merginos planavo pakeliauti po šalį ir padėti vietiniams vaikams savanoriaujant.

Deja, bet pačioje kelionės pradžioje merginos iškeliavo į Panamos džiungles iš kurių taip ir nesugrįžo. Vietos ir Olandijos policija ilgai bandė išsiaiškinti šį įvykį, tačiau jis liko taip ir neišaiškintas.

Paskutinį kartą merginas tėvai matė Amsterdamo oro uoste. Tai buvo jų paskutinė nuotrauka atminimui.

Kai Balandžio 1-ą tėvai nesulaukė naujienų iš studenčių, jie kreipėsi į vietos policiją. Sekančią dieną tapo aišku, kad merginos pakliuvo į bėdą.

Pradžioje įtariami buvo namo šeimininkai, kur merginos apsitojo. Jie kartu išėjo pasivaikščioti po džiungles, o namo grįžo vieni.

Iš karto po to, policija pradėjo naršyti visas apylinkes aplink tą namą. Vėliau pakelti ir sraigtasparniai.

Diena sekė po dienos, tačiau merginų rasti nepavyko. Pirmas ir pats svarbiausias radinys buvo surastas tik po 10 savaičių. Ryžių lauke, maždaug 20 kilometrų nuo merginų maršruto pradžios, buvo surasta kuprinė.

Joje buvo 83 doleriai, kamera, liemenėlės, akiniai, pasai ir telefonas. Visi daiktai buvo pakankamai sudrėkę.

Telefono atmintyje buvo rastos merginų nuotraukos ir panašu, kad pradžioje jų kelionė klostėsi puikiai. Tačiau vėliau prasidėjo kažkokia mistika…

Nuo Balandžio 1 iki 5-os merginos net 77 kartus skambino pagalbos tarnyboms. Patys pirmieji skambučiai pasipylė kelios valandos po to, kai jos atsiskyrė nuo kitų grupės narių. Deja. bet džiunglėse nebuvo normalaus ryšio.

Balandžio 6-ą kažkas pastoviai bandė atrakinti vienos iš merginų telefoną, tačiau nepavyko suvesti PIN kodą. Balandžio 11-ą abiejų merginų telefonai išsikrovė.

Daugiausiai klausimų policijai sukėlė nuotraukos naktį, kurios buvo užfiksuotos Balandžio 8.

87 iš 90 nuotraukų buvo padarytos naktį, o vienoje jų matėsi ir kraujas.

Tėvai pamatę šią nuotrauką galiausiai prarado visą viltį. Jie suprato, kad studentės jau nebe gyvos. Deja, bet vėlesni ženklai patvirtino šią tiesą.

1 2 3 4