Ji buvo laiminga darydamasi šią nuotrauką, tačiau nenutuokė, ką jai paruošė likimas

Destiny ir Corey Mantia buvo kartu labai laimingi, bei ruošėsi švęsti savo septintąsias vestuvių metines, kol nenutiko kai kas siaubingo… Nuo šios istorijos gali pradėti riedėti ir ašaros, tačiau perskaityti ją visiems tiesiog būtina.

Pora pradėjo susitikinėti, kai abiems buvo vos po 15 metų, tačiau tada jau suprato, kad negali vienas be kito. Po 3 metų jie susituokė. Nuo to laiko viskas klostėsi nuostabiai.

Vaikelis buvo jų sekantis ėjimas šiame nuostabiame gyvenime. Taip gimė Parker Lee ir pora pradėjo galvoti apie kitus planus: nuosavą būstą ir dar didesnę šeimą. Pora palaipsniui piešė savo šviesią ateitį.

Tada atėjo 2014-ųjų Rugsėjo 20 – diena, kuri apvertė viską aukštyn kojomis. Poros gyvenimo planai žlugo, dėl vieno nepažįstamo žmogaus. Moteris pasidalino įrašu socialiniuose tinkluose, prabėgus metams po tragedijos, apie dieną, kuri sugriovė visas jos svajones.

“Prieš daugiau nei metus buvo eilinė diena. Corey atsikėlė ir išėjo į darbą, o aš su mūsų sūnumi likau namie ir žaidėme visą dieną. Vėliau parėjo Corey ir žaidė su Parkeriu, kol aš kroviau daiktus į vieną susitikimą.

Atėjo laikas važiuoti. Tada dar nežinojome, kad už poros minučių mūsų visas gyvenimas apsivers aukštyn kojomis.

Mes kartu nebenugyvensime savo gyvenimo. Daugiau jokios svajonės neišsipildys kartu. Mes nenusipirksime savo nuosavo būsto, nenuvesime sūnaus pirmą kartą į kirpyklą, į pirmąją klasę. Negalvojome, kad mūsų šeima daugiau nebeužaugs.

Tai bus visko pabaiga.

Mano nuostabus vyras buvo už vairo, kol aš sėdėjau su mažyliu gale ir kartu linksmai leidome laiką.