Kaip klostėsi serialo „Draugai“ aktorių gyvenimai pasibaigus serialui

Kai pasakome žodį „Draugai“, turbūt visi prisimena legendinį serialą. Jis laikomas vienu populiariausių visų laikų serialų.

Nuo pirmosios serijos išleidimo prabėgo jau 22 metai! Natūralu, kad aktorių rolės keitėsi, o kai kurių gyvenimas susiklostė ne kaip…

Jennifer Aniston, 48 metai

Ji laikoma sėkmingiausia serialo aktore. Ją matome ir dabar daugybėje filmų ir tikrai matysime ateityje. Kalbant apie asmeninį gyvenimą, ji išsiskyrė su Bradu Pittu, kuris Jennifer paliko dėl Angelinos Jolie.

Dabar aktorė laimingai ištekėjusi už Džastino Teru.

Courtney Cox, 52 metai

Pasibaigus serialui moteris pasinėrė į prodiusavimą ir jai sekėsi tikrai gerai. Ji sukūrė serialą „Cougar Town“, kur atliko pagrindinį vaidmenį ir buvo nominuota auksiniam gaubliui.

Aktorė turi trylikametę dukrą Coco, kurios susilaukė su aktoriumi David Arquette. Vaiko krikšto mama yra Jennifer Aniston.

Lisa Kudrow, 53 metai

Penkis metus Lisa vaidino situacijų komedijoje „Web Therapy“. Taip pat atliko vaidmenis ir kituose serialuose.

Asmeninis aktorės gyvenimas klostosi taip pat gerai. Ji jau daugiau nei dvidešimt metų gyvena kartu su vyru Michel Stern, kuris buvo jos pirmas ir vienintelis vyras. Pora taip pat turi 19-metį sūnų Julian.

Matthew Perry, 47 metai

Aktorius turėjo daug sėkmingų vaidmenų įvairiuose filmuose. Visgi tuo pačiu turėjo daug asmeninių problemų ir priklausomybių. Aktorius teigė, kad dar „Draugų“ serialo filmavimo laikais, jis išgerdavo po litrą detinės per dieną.

Šie faktai nėra patvirtinti, bet šiuo metu aktorius labiau panašus į alkoholiką, nei į pirmo ryškumo žvaigždę.

Matt LeBlanc, 49 metai

Po serialo Matt filmavosi kitame seriale „Džo“, kur jis toliau tesė savo personažą iš serialo „Draugai“. Nors ir itin išskirtinių vaidmenų aktorius neturėjo, dabar jį galima pastebėti vedant žinomą laidą apie automobilius „Aukščiausia pavara“.

Visgi asmeninis gyvenimas klostėsi ne kaip… Jo santuoka su Melissa McKnight iširo, kai ši paskelbė, kad jis buvo neištikimas su striptizo šokėja. Dabar aktorius vienišas.

David Schwimmer, 50 metų

Vaidmuo drauguose buvo pats sėkmingiausias aktoriaus karjeroje, bet asmeninis gyveniams susiklostė kur kas sėkmingiau. 2010-ais vyras slapta vedė Zoe Buckman, kuri 18 metų jaunesnė. Po metų pora susilaukė dukros.

Tikrai vienas geriausių serialų! Jeigu jūs jo nesate žiūrėję, tai tikrai rekomenduojame! 🙂