Skandalingi žinomų žmonių poelgiai, kurie pakenkė jų reputacijai

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienos žvaigždės daro beprotiškus dalykus, kad tik sulauktų ko didesnio pasaulio dėmesio. O kitos žvaigždės tiesiog padaro kvailus sprendimus, kurie vėliau pakenkia jų karjerai.

Vyrai įtraukė Miley Cyrus į seksualiausių pasaulio moterų šimtuką. Manoma, kad ji dar ilgai išliks šiame tope, nes visiškai nesigėdija daryti vulgarius dalykus ant scenos. Per savo koncertus ji liečia ir save, ir savo scenos partnerius už tarpkojo.

Rihanna nemažai pasikeitė po savo draugystės su Chris Brown. Ji pradėjo dalyvauti pačiuose įvairiausiuose vakarėliuose, kur nevengia didelių alkoholio kiekių ir netgi muštynių.

Pamela Anderson dar ir dabar atlieka tai, ko galbūt nespėjo jaunystėje.

Madonnos fanai nelabai pritaria jos vulgariam elgesiui scenoje.

Turbūt visi prisimena šį garsųjį bučinį.

Lindsay Lohan išgąsdino savo gerbėjus siaubinga išvaizda

Kategorija: Įdomybės | 0

Lindsay Lohan tikrai turėjo didelę gerbėjų armiją. Nuo pat jaunystės ji pasirodė kaip talentinga ir miela aktorė. Jos rolės filmuose “Spąstai tėvamas“ ir “Keistas penktadienis“, suteikė vilties, kad aktorė turės puikią karjerą.

Augant aktorė gavo daugybę pasiūlymų filmuotis ir niekas net nenutuokė, kad ji taip žemai kris.

Lindsay Lohan filme “Spąstai tėvams“

Aktorė filme “Keistas penktadienis“

2004-ais metais mergina sužibėjo ir virto į nuostabią moterį. Tais metais mergina išleido ir albumą “Speak“, kuris susižėrė daugybę apdovanojimų.

Vėliau jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Ir viskas dėl alkoholio ir narkotikų priklausomybės. Problemos prasidėjo sulaukus 21-erių metų. Atšventusi gimtadienį mergina vairavo neblaivi ir pateko į autoįvykį.

Lindsay Lohan problemos tapo kasdienybe. Daugybė sulaikymų, skandalų ir apsilankymų priklausomybių centre. Žiniasklaida pradžioje tai karštai aptarinėdavo, tačiau vėliau visi prie to priprato.

Vėliau aktorę supo skandalai susiję su Rusijos verslininku Egor Tarabasov. Smurtas buvo neatsiejamas šios poros atributas.

10 žvaigždžių, kurios nuvylė fanus savo nuotraukomis paplūdimyje

Kategorija: Merginos, Nuotraukos | 0

Turbūt nereikia būti visažiniu, kad suprastum, jog žvaigždžių nuotraukos internete būna pagražintos fotošopo pagalba. Visgi žvaigždžių figūros toli gražu nėra tobulos ir tai tik įrodo jų nuotraukos iš paplūdimio.

1. Lindsay Lohan

2. Mariah Carey

3. Lady Gaga

4. Donatella Versace

5. Tara Reid