Kas nutinka neparduotiems naujiems automobiliams?

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Neparduotų automobilių kiekvienais metais vis daugėja ir daugėja. Gamintojai padaro daugiau automobilių nei jų nuperkama ir šie visiškai nauji keliauja į automobilių kapines.

Žemiau pateiktoje nuotraukoje – „tik“ keletas tūkstantėlių neparduotų automobilių Sheerness mieste Jungtinėje Karalystėje.

Tokių vietų visame pasaulyje yra tūkstančiai ir jų vis daugėja. Štai dar viena automobilių aikštelė Swindone, taip pat Jungtinėje Karalystėje, kurioje – vėl gi tūkstančiai neparduotų automobilių, toli nuo pirkėjo akių. Automobilių gamintojai priversti pirkti vis daugiau žemės, kur galėtų sustatyti visas transporto priemones.

Žemiau esančioje nuotraukoje – keletas iš 57 tūkst. automobilių Baltimorės uoste Merilande (JAV).

Sekančioje nuotraukoje – „Nissan“ bandomasis kelias Sunderlande (Jungtinė Karalystė). Tik jis jau nebenaudojamas, ir galite lengvai atspėti, kodėl. Akivaizdu, čia nebėra vietos, mat visur pristatyta neparduotų automobilių.

Netoliese minėto bandomojo kelio ir „Nissan“ gamyklos – taip pat daugybė automobilių. Ir tai ne darbuotojų automobilių aikštelė.

Šios nuotraukos – ne iš įprastų automobilių aikštelių, esančių prie prekybos centrų ar stadionų per svarbias rungtynes. Automobilių pramonė negali sustoti, tuomet tektų uždaryti gamyklas ir atleisti dešimtis tūkstančių darbuotojų. Tuomet strigtų ir plieno pramonės veikla, susidarytų grandininė atleidimų iš darbo reakcija. Žemiau nuotraukoje – tik maža gigantiškos aikštelės Ispanijoje dalis, kur tūkstančiai automobilių mėgaujasi saulės voniomis.

Apie seną automobilį..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

22-08

Įdomus faktas:

 

Atsakymą į amžiną klausimą „kam man ta matematika“ pateikė grupė Masačiusetso Technologijos Instituto (MIT) studentų. Šie paskaičiavo, kad vietinėje loterijoje nusipirkus bilietų už 600 tūkst. JAV dolerių galima uždirbti iki 20 proc.didesnę sumą. Per penkerius metus studentai nepažeisdami įstatymų užsidirbo 8 mln. JAV dolerių. Paviešinus istoriją, „WinFall“ loterijos organizatoriai turėjo pakeisti loterijos organizavimo sistemą iš pagrindų.