Juokingos nuotraukos iš gydytojų darbo kasdienybės

Kategorija: Juokingos, Nuotraukos | 0

Gydytojai, kaip ir visi kiti moka pasilinksminti savo darbe. Tačiau, galėtų to nedaryti, nes labai ilgai eilėse paskui reikia laukti. 😀

Medicinos studentai yra labai paprasti žmonės

Kai alga maža, tenka imtis kitų darbų

Pirmoji pagalba

Kodėl gi nepasidarius selfio, jeigu operacijos metu nėra ką veikti…

Oi tos gydytojų pramogos 😀

Ligoninės, kuriose Jūs tikrai nenorėtumėt būti gydomi

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Lietuvoje medicina yra neretai kritikuojama ir tikrai tam yra pagrindo. Tačiau patikėkit, tai tikrai nėra blogiausia kas galėtų būti pasaulyje. Medicina Lietuvoje nėra tobula, bet tobulo pasaulyje nėra nieko. Pasižiūrėkit kaip gydomi žmonės kitose šalyse… Jūs tikrai nenorėtumėt būti jų vietoje.

Beje tai nėra naujiena, kad palyginkime kaip va Lietuvoje ne viskas taip blogai ir nėra ko skųstis. Mes tik norime parodyti kaip gydomi žmonės kitose pasaulio vietose.

Jinja, Uganda

Ligoninė Indijoje

Venesuela

Motinystės centras Ugandoje

Maža vietinė ligoninė kažkur Pietų Afrikoje

Jauna medicinos studentė..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

Praėjus porai dienų po vestuvių, vyras pasisodina žmoną ir pareiškia jai:
– Brangioji, noriu tau papasakoti apie mūsų vedybinio gyvenimo taisykles: visų pirma, aš pareidinėsiu namo kada noriu ir kaip noriu! Antra, kai pareisiu namo, man turi būti paruošta vakarienė. Jei aš negrįšiu namo neįspėjęs, tai nesvarbu, kada begrįžčiau, tu neturi teisės man priekaištauti! Aš važinėsiu su draugais žvejoti, gersiu alų ir žaisiu kortomis, ir nedrįsk man dėl to tarti nei vieno priekaištingo žodžio. Tokios yra mano taisyklės! Supratai? Klausimų bus?
– Taip, viską supratau, – atsako žmona. – Noriu tik pastebėti vieną dalyką: kasdien 7 vakaro aš ruošiuosi kaip reikiant pasidulkinti, nepriklausomai nuo to, ar tu būsi namie, ar ne!

Mamos klausimas dukrai studijuojančiai mediciną..

Chebrytė sėdi rūko, apie vakarykščius įspūdžius iš tusofkės pasakojasi. Vienas sako aš va tokią ir dar šitokią blondinę prikabinau.
Kitas irgi neatsilieka, atseit jis dar fainesnę prikabino.
Trečias sako:
-Ale aš kokią buvau prikabinęs, parsivedžiau į namus, pavakrieniavom prie žvakių švieso, išgėrėm šampano. Tada aš ją nusivedžiau į kambarį ir kad pradėsim glamonėtis. Nu taip karštai taip karštai, pradėjau ją nurenginėti, užsikėliau ant stalo, net nepamačiau, kad ten kompo klaviatūra pasipainiojo…
-O tu ir kompą turi?
-O koks procas?
-O koks hardas
-O kiek RAM’o?
-???

Vyro išpažintis..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

03-07

Sutuoktinių pora buvo pakviesta į kaukių vakarėlį. Tačiau žmonai labai įsiskaudėjo galvą, dėl ko ji liepė vyrui vienam eiti į vakarėlį. Žmona išgėrė vaistų nuo galvos skausmo ir atsigulė į lovą. Po valandos pabudusi, ji pasijuto kuo puikiausiai. Kadangi dar nebuvo labai vėlu, ji nusprendė visgi nueiti į vakarėlį. Jos vyras nežinojo, kokį kostiumą vilkės žmona, todėl ji pamanė, kad gali būti visai smagu stebėti vyrą, jam to nežinant. Vos ji įžengė į salę, kur vyko vakarėlis, pamatė savo vyrą šokių aikštelėje. Jis nepraleido nei menkiausios progos pašokti su moterimis, jas paglostyti ar pasibučiuoti. Žmona nusprendė prisigretinti prie jo ir ėmė jį gundyti. Ji jam leido viską – juk buvo jo žmona. Galiausiai jis sušnabždėjo jai į ausį pasiūlymą – ji sutiko. Tuomet jie nuėjo į automobilį. Artėjant vidurnakčiui, kuomet buvo planuojamas kaukių nusiėmimas, ji atsisveikino, grįžo namo ir išmetė kostiumą. Atsigulė į lovą ir nekantraudama ėmė laukti vyro. Jam grįžus, ji paklausė, kaip patiko vakarėlis. Jis atsakė:
– Nieko ypatingo, juk pati žinai – kai tavęs nėra šalia, man šiaip ar taip nebūna labai linksma.
– Ar daug šokai? – paklausė žmona.
– Ne, nė karto. Vos atėjęs susitikau Tomą ir keletą kitų draugų, mes nuėjome į kitą salės galą ir visą vakarą žaidėme pokerį. Bet tu nepatikėsi, kas atsitiko tam tipui, kuriam paskolinau savo kostiumą…