Medikai jam liepė nesityčioti iš savo dukros lavono, tačiau po 30 minučių įvyko stebuklas

Ši istorija nutiko prieš tris metus Ukrainoje, per Naujųjų metų vakarą. Odanetsų šeima šventė Naujuosius kartu su būriu draugų. Ruslanas ir Anastasija daug metų taupė nuosavam namui ir galiausiai jį nusipirko. Jis buvo pakankamai didelis ir jame netgi buvo baseinas. Visgi tai yra niekai, palyginus su tuo kas nutiko tą vakarą.

Suaugusieji šventė, o vaikai, kad nebūtų nuobodu, žaidė įvairius žaidimus namuose. Tėvai buvo pripratę prie savo dukros pastovaus juoko ir pasidarė keista, kad ilgą laiką jos jau negirdėti.

Ruslanas pradėjo bėgioti po namus ir ieškoti kur pradingo dukrelė. Galiausiai jis nubėgo į namo rūsį ir pamatė, kad ji guli baseino dugne. Tėvas staigiai ją ištraukė į paviršių, tačiau mergaitė nekvėpavo. Vyras pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą, nors nežinojo tikslios technikos kaip jį daryti.

Tuo pačiu metu draugai paskambino greitajai pagalbai…

Po 10-ies minučių atvyko gydytojai. Jie nustūmė Ruslaną nuo dukros ir viską ką galėjo padaryti, tai diagnozuoti mergaitės mirtį. Tėvas nukrito ant kelių ir meldė jog šie ką nors darytų, tačiau jie tik paskambino policijai. Nesulaukęs gydytojų reakcijos, vyras puolė prie Olesios ir toliau atlikinėjo dirbtinį kvėpavimą.

Advertisment

Gydytojai pradėjo šaukti ant vyro, kad šis nesityčiotų iš mergaitės lavono. Po 30 minučių vyras pajautė, kad mažylės širdelė pradėjo plakti. Žinoma gydytojai negalėjo patikėti savo akimis, tačiau pasakė, kad mergaitė visam gyvenimui liks “daržovė“.

Mergytė buvo komoje, todėl buvo pervežta į klinikas Maskvoje. Net ir šie gydytojai abejojo, kad mergaitė galės kalbėti, matyti ar vaikščioti. Po kiek laiko Olesia įrodė, kad yra tikra kovotoja!

Pradžioje mergytė pradėjo po truputį šnekėti, atsirado regėjimas, o vėliau pradėjo ir vaikščioti.

Visa šalis žavėjosi Ruslanu, kuris sugebėjo išgelbėti mergytę. Dabar vyras sako, kad su mergaite viskas gerai ir ji mėgaujasi gyvenimu.