Mergina, kuri aštuonis mėnesius valgė tik po tris obuolius į dieną

Kai prancūzei Victoire Dauxerre suėjo aštuoniolika metų, ji pagalvojo, kad gyvenime nusišypsojo sėkmė. Mergina vaikščiojo po prekybos centrą, kai vienos prestižinės modelių agentūros atstovas pastebėjo ją.

Victoire grožis iš karto patraukė vyro akį ir pasiūlė jai išsibandyti modelių pasaulyje. Žinoma, kad mergina iš karto sutiko su šiuo pasiūlymu! Visgi nuo tada merginos gyvenimas tapo tikro košmaru. Nors mergina nelaikė savęs stora, pagal mados standartus jai reikėjo numesti svorio.

“Pokalbis su manimi buvo trumpas. Modelių agentūras bosas pasakė, kad mados šou bus už kelių mėnesių, o aš turiu tilpti į 32-34 dydžio drabužius. Jeigu to nepasieksiu, būsiu tiesiog išmesta“

Iki šou buvo likę keli mėnesiai, o merginai reikėjo numesti dar 10 kilogramų. Jos dietą sudarė trys obuoliai ir vanduo, kuris turėjo sukurti sotumo jausmą. Kartą į savaitę mergina sau leisdavo suvalgyti gabalėlį vištienos arba žuvies.

Mergina pasiekė savo tikslą ir spėjo numesti 10 kilogramų laiku. Dabar ji turėjo tinkamus dalykus modeliui: 178 ūgis ir 47 kilogramai. Merginos karjera klostėsi kuo puikiausiai. Ji dalyvavo mados šou Paryžiuje, Milane, Niujorke. Pasirašė kontraktus su žinomomis agentūromis.

Tačiau po visa šlovė slėpėsi tikras siaubas. Merginos sveikata sustreikavo ir jai pasireiškė anoreksija. Aštuoni mėnesiai po tokios dietos, mergina net bandė nusižudyti. Visa laimė, kad bandymas buvo nesėkmingas.

“Man atrodė, kad mano širdis tuoj sustos. Plaukai ėmė slinkti.“ – prisimena mergina.

“Blogiausia, kad manęs niekas nesuprato. Visi draugai pavydėjo mano karjeros ir sakė, kokia aš laiminga esu. Niekas nenorėjo manęs klausyti ir kai nusprendžiau mesti modelio karjerą, visi sakė, kad pasilikčiau“

“Visi matė tik gražias nuotraukas, kurios būdavo ant žurnalų viršelių. Tačiau ir ten jos apdirbamos fotošopu, kad modeliai neatrodytų kaip visiški skeletai“

Victoire suprato, kad sveikata yra svarbiau už modelio karjerą ir pasitraukė. Dabar ji atgavo savo formas, kurios yra tikras siaubas mados pasauliui. Jos dydis 38!