Modelis supyko, kai pamatė savo nuotraukas be fotošopo, tačiau vėliau pati jas paviešino

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienas labiausiai diskutuojamų dalykų pasaulyje yra figūra. Vienos moterys teigia, kad tiesiog privalų prižiūrėti savo kūną, kitos sako, kad reikia mylėti save tokią, kokia esi.

Neseniai Škotijos modelis Sophie Turner pamatė savo nuotraukas, kurios dar nebuvo paredaguotos fotošopu.

Pradžioje Sophie truputį supyko, nes nuotraukose akivaizdžiai matėsi celiulitas. Vėliau mergina suprato, kad celiulitas yra natūralus dalykas ir nėra kažkas tai šlykštaus.

Sophie sako, kad visos moterys nori turėti gražią lygią odą, tačiau net 90 proc. moterų turi celiulitą. “Nesakau, kad aš myliu savo celiulitą, tačiau reikia su tuo susitaikyti ir nedaryti didžiausios pasaulio tragedijos.“

Mergina Instagrame palaiko ir kitas moteris, kad jos nesijaustų vienišos

Šiltos iliustracijos parodančios, kaip atrodo vienišos merginos gyvenimas

Kategorija: Įdomybės | 0

Iš šono atrodo, kad gyvenimas nuobodus, kai niekas nelaukia tavęs sugrįžtant iš darbo. Ar kartais neturi su kuo pabendrauti…

Norime parodyti linksmus dalykus, kuriuos galima daryti, kai gyvename vieni 🙂

Žaidimai su savo augintiniu

Galima pasimėgauti taika ir ramybe

Galima pabėgti nuo realybės, pasinėrus į knygų pasaulį

Savo mėgstamus dalykus galima daryti kur nori

Galima valgyti tai, kas patinka tik tau

Mėgaukis kavos puodeliu žiūrint pro langą

Šok lyg niekas nemato, nes iš tikrųjų niekas nemato!

Galima visą dieną nieko nedaryti

Miegojimas su augintiniu

Vaikinas pamatė šią mergina be makiažo ir iš karto ją metė

Kategorija: Įdomybės | 0

Nors daugelis žmonių sako, kad svarbiausia žmogaus vidus, o ne jo išvaizda, gyvenime ši taisyklė labai retai suveikia. Taip nutiko ir su brite Sophia Ridlington. Kai vaikinas pamatė ją be makiažo, iš karto nutraukė visus santykius.

Sophia tikrai graži mergina, tačiau ji kenčia nuo žvynelinės. Sergančių šia liga oda yra išberiama ribotais, raudonais, įvairaus dydžio mazgeliais, kurie apsitraukia sausais balsvais žvynais.

Ji apie šią savo ligą sužinojo dar būdama paauglė, tačiau jau tada susilaukdavo labai daug patyčių iš klasiokų.

Orų mergaitė, kurios figūros nuotraukos Instagrame susilaukė neįtikėtinai daug pagyrų

Kategorija: Įdomybės | 0

Pas mus Lapkritis yra vienas bjauriausių mėnesių, o oras kasdien vis keičiasi. Todėl mes kasdien ir žiūrime orų prognozę.

Visgi Meksikoje neretai būna geras oras, todėl žmonėms orų prognozė nėra itin aktuali, tačiau kai ją vedą tokia gražuolė, nežiūrėti neįmanoma. Susipažinkite su 25-erių metų Yanet Garcia.

Mergina atrodo tiesiog įspūdingai! Ji visada aprengiama trumpomis suknelėmis, kurios pabrėžia jos gražias formas. Janet niekada nepamatysi du kartus su tais pačiais drabužiais.

Taivano restoranėlis rado paprastą būdą, kaip padidinti pelną keturis kartus

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienam vyrui iš Taivano maisto verslas tikrai nesiklostė taip, kaip jis tikėjosi ir teko galvoti apie resotrano uždarymą. Tačiau tada vyrui kilo puiki idėja ir jis pasisamdė modelio išvaizdos merginą, kad suktųsi virtuvėje.

Merginos vardas Vivi, kuri dar vadinama “Little Peach“. Nepaisant to, kad mergina nedirbo greitai ir neturi jokių kulinarinių gebėjimų, klientūra išaugo kartais ir žinoma padidėjo pelnas.

Merginos išvaizda tiesiog traukte traukė klientus. Žinoma prie to prisidėjo ir trumpi šortukai.

Dabar prie restoranėlio driekiasi didelės eilės, kurių daugumą sudaro vyrai.

Mergina pasidalino savo pilvuko nuotraukomis, kur ji šeštą mėnesį nėščia

Kategorija: Įdomybės | 0

Visoms moterims nėštumas vystosi skirtingai. Kai kurios pastoviai kenčia nuo ligų ir toksikozės, o kitos išlieka puikios fizinės kondicijos. Vienoms pilvukas akivaizdžiai matosi jau ketvirtame mėnesyje, pas kitas nėštumo ženklai nematomi net septintame mėnesyje. Tarp tokių yra ir studentė iš JAV Reanna Stephens.

Aštuoniolikmetė studentė Balandį laukia pirmagimio ir nusprendė pasidalinti savo nėštumo nuotraukomis.

Daugelis internautų negalėjo patikėti, kad mergina iš tiesų laukiasi. Iš išorės nematomi jokie nėštumo ženklai. Reanna nevalgo greito maisto ir negeria visokių vaisvandenių, o propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

1 2 3 4 94