Mama praleido 16 dienų su savo mirusia dukra ir pasidalino nuotraukomis internete

Kategorija: Įdomybės | 0

21-erių Charlotte Szakacs ir jos vyras Attila pasidalino širdį duriančiomis nuotraukomis, kuriose jie laiką leidžia su savo mirusia dukra.

Mergaitė gimė Gruodžio 16-ą, tačiau jai buvo neišsivysčiusios smegenys, plaučiai ir aorta.

Mažylė negalėjo kvėpuoti be medicininės įrangos pagalbos, o širdies operacijos jai nebuvo įmanoma atlikti, kuri buvo būtina.

Nepaisant nelaimės, mergaitė gyveno dar keturias savaites ir mirė Sausio 10-ą.

Tėvai ligoninėje praleido dar 12 dienų, kur jų mergaitės kūnas buvo laikomas specialioje lovelėje, kad nesuirtų. Taigi Charlotte ir Attila galėjo pasivaikščioti su savo mergaite.

Keturios dienos prieš laidotuves, ligoninės personalas leido mergaitę pasiimti į namus.

Ne vienas žmogus internete pasmerkė šias nuotraukas, tačiau pati mergaitės mama sako, kad tai žinutė, jog visi tėvai turėtų praleisti daugiau laiko su savo tėvais.

Labai gaila šios jaunos šeimos…

Beprotiškos žmonių asmenukės, kurios pasiglemžė jų gyvybę

Kategorija: Įdomybės | 0

Ekstremalai ar tiesiog idiotai? Galbūt ir tas, ir tas. Šie žmonės mirė tikrai visiškai be prasmės…

Ekstremalūs selfiai darosi vis populiaresni visame pasaulyje ir šie žmonės dėl laikų paaukojo savo gyvybę.

Anna Ursu

Tragedija įvyko Rumunijoje 2015-ais metais, kai jauna mergina užsilipo ant traukinio stogo ir netyčia palietė pliką laidą. Mergina su drauge nuėjo į traukinių stotį ir sugalvojo padaryti kvailų selfių, kuriais vėliau galėtų pasidalinti Facebooke. Panelė pakėlė koją ir palietė laidą, kuriuo tekėjo 27 000 voltų srovė. Jos kūnas tiesiog užsidegė ir vėliau Anna nuo sunkių nudegimų mirė ligoninėje.

Ramon Gonzalez

Ramon Gonzalez buvo Puerto Riko reperis, kuris žinomas Jadiel scenos vardu. Jis išpopuliarėjo, kai išleido keletą hitų savo šalyje. Vaikinas mirė 2014-ais metais, kai važiuodamas savo motociklu sugalvojo padaryti selfį. Deja, motociklas tapo nevaldomas ir išlėkė į priešingo eismo juostą, kur važiavo automobilis. Vėliau vyras mirė ligoninėje nuo sunkių sužalojimų.

Sylvia Raquel

Triana tiltas yra viena populiariausių vietų visoje Sicilijoje. Šis objektas susilaukia daugiausiai turistų nuotraukų. 23-ejų metų Silvija norėjo pasidaryti selfį ir užlipo ant tilto krašto. Staiga ji paslydo ir nukrito iš 4,5 metrų aukščio ant tilto konstrukcijos. Po kritimo merginos širdis sustojo ir ji mirė nuo daugybės sužalojimų ligoninėje.

Oscar Otero Aguilar

Su ginklais žaisti labai pavojinga, o selfis su juo gali būti paskutinis tavo gyvenime. Jis bandė pasidaryti selfį su savo ginklu, kuris netyčia iššovė. Taip 21-erių metų vyras mirė. Nors pradžioje buvo sulaikytas jo draugas, vėliau paaiškėjo, kad vyras yra pats kaltas. Prie visos šios nelaimės prisidėjo ir alkoholis.

Jamshid Khan

22-iejų metų pakistanietis mirė bandydamas pasidaryti selfį prieš atvažiuojantį traukinį. Khan taip pat buvo traukinių stoties darbuotojas. Matyt jis tikėjosi, kad spės pasimaivyti prieš atvažiuojantį traukinį ir tada nušokti į šoną. Visgi scenarijus buvo kitoks: vaikinas nespėjo sureaguoti kaip greitai atvažiuoja traukinys ir mirė vietoje.

Žvaigždžių mirties vietos, kurios buvo užfiksuotos nuotraukose

Kategorija: Įdomybės | 0

Ankstyva mirtis – visada yra tragedija, o dar kai tai nutinka įžymiam žmogui, visi žmonės pradeda apie tai diskutuoti. Ypač jeigu mirties priežastys būna keistos.

Marvin Gaye – legendinis atlikėjas, kurį nužudė jo tėvas

Marvin Gaye buvo soul ir R&B muzikos ikona. Vienas iš pačių talentingiausių XX amžiaus popmuzikos atlikėjų. Tiesa santykiai su tėvu visada buvo įtempti ir vyrai nuolat ginčijosi. Deja viskas baigėsi tragedija. Marvin puolė ginti tėvo užpultą mamą, o šis stvėrė ginklą ir paleido dvi kulkas. Marvin Gaye mirė viena diena prieš savo 44-ąjį gimtadienį.

Sharon Tate: žiauriai nužudyta per devintą nėštumo mėnesį

Sharon Tate su dar keturiais draugais lankėsi režisieriaus Roman Polański namuose. Sharon buvo jau devintą mėnesį nėščia ir tai buvo jos pirmasis vaikas su žinomu režisieriumi. Tragedija įvyko 1969-ųjų rugpjūčio 9 dieną. Viena grupuotė įsilaužė į namus ir išžudė visus, kas juose buvo.

James Dean: meilė greičiui

Aktorius James Dean buvo labai ryški žvaigždė, kuri staigiai užgeso. Aktorius mirė 1955 Rugsėjo 30-ą, kai lėkė dideliu greičiu ir patyrė avariją. Dean labai mėgo automobilius ir viską kas susiję su jais.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe buvo tikra grožio ir seksualumo ikona 60-aisiais, tačiau ankstyva mirtis pakurstė pačius įvairiausius gandus, o tai moterį pavertė tikru sekso simboliu. Nesėkmingos santuokos, trumpalaikiai romanai su žinomais pasaulio vyrais, depresija – dalykai, kurie siejo Marilyn Monroe. Marilyn mirė būdama vos 36-erių, kai perdozavo migdomųjų.

John F. Kennedy: nužudytas prezidentas

Kenedis buvo nužudytas 1963-ųjų Lapkričio 22-ą ir tai tapo vienu žinomiausių incidentų JAV istorijoje. Prezidentas važiavo automobiliu kartu su savo žmona, kai į ji pataikė keletas kulkų. 46-erių metų vyras mirė iš karto.

Vyras prarado šeimą per lėktuvo katastrofą, tačiau vėliau paaiškėjo šlykštūs dalykai

Kategorija: Istorijos | 0

Lėktuvo katastrofa virš Sinajaus pusiasalio pasiglemžė 224 žmonių gyvybes. 2015-ųjų Spalio 31-ą lėktuvas skrido iš Šarm el Šeicho į Sankt Peterburgą, deja tikslo nepasiekė. Daugelis žmonių prarado savo artimuosius, tarp jų ir šis liūdnas vyras…

Sankt Peterburgo gyventojas Oleg Vynyk per šią nelaimę prarado žmoną Marianą ir du mažus vaikus.

Visus žmones apėmė labai didelis gailestis, kai jie išgirdo apie šią skaudžią istoriją.

Olegas su savo draugais tik ir pasakojo, kaip jis mylėjo savo žmoną ir kaip džiaugėsi dėl kiekvienos minutės, kurią jis praleido kartu su ja.

Vyras nenuilstamai dalinosi nuotrukomis, kuriose buvo galimą matyti jo žmoną ir vaikus. Olegas teigė, kad po šeimos mirties, jo gyvenimas visiškai neteko prasmės. Jis netgi sukūrė dokumentinį filmą, kuriame pasakojo apie meilę savo žmonai ir vaikams, apie tai, kad jis prarado viską ką turėjo brangiausią.

Socialiniuose tinkluose jį palaikė daugybė žmonių ir reiškė gilią užuojautą, kad jam tenka tai iškęsti.

Po šeimos mirties, Olegas pradėjo rašyti internetinį dienoraštį, kuris buvo skirtas jo žmonai ir vaikams atminti. Jis dalindavosi nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kurie sukeldavo dideles žmonių emocijas.

Tiesa, jeigu pažvelgsime iš kitos pusės, tai toks blogas jam atnešė nemenkas pajamas, nes buvo gausiai skaitomas interneto vartotojų. Didelis lankomumas leido uždirbti nemažas pajamas.

Bauginančios nuotraukos, kurios įrodo giltinės egzistavimą

Kategorija: Įdomybės | 0

Apie giltinę yra ne vienas pasakojimas, kur ji atvaizduojama kaip mirties simbolis su juodu apsiaustu. Tiesa, niekas jos taip greičiausiai ir nėra matę. Visgi tai yra pavykę užfiksuoti nuotraukose ir jos tikrai bauginančios…

Atrodo, kad tai tik įprasta turisto nuotrauka ant uolos. Tačiau jeigu geriau įsižiūrėsime, galime pamatyti vyrą su juodu apsiaustu. Jis užsidengęs galvą gobtuvu ir žiūri į kameros objektyvą. Nors šioje nuotraukoje nieko tragiško neįvyko, ji tikrai verčia jaustis ne itin patogiai…

Berniukas sau laimingas laksto rudeniniais miško takais, o jį stebi juodas siluetas nuo šlaito. Toks kadras tikrai vertas siaubo filmų scenos…

Šią nuotrauką užfiksavo seselė, kai per kamerą stebėjo į sunkaus ligonio palatą. Tai atrodo lyg velnias šokantis ant žmogaus lovos. Kai seselė atėjo į palatą, pacientas jau buvo miręs. Mistika…

Ši nuotrauka padaryta su dronu ir joje galima matyti juodą siluetą, kuris labai panašus į žmogaus. Galbūt, tai tik šešėlių žaidimai, o gal tai dvasios iš kito pasaulio? Į šį klausimą turbūt niekas taip ir neatsakys.

Šis vaizdas užfiksuotas per dar vieną iš ligoninės kamerų. Atrodo lyg šešėlis su apsiaustu gulėtų ant ligoninės lovos, nors pasak darbuotojų ten tikrai nieko nebuvo. Įdomu…

Kai nuostabi mergina sėdi be vaikino..

07-02

Kazino. Prie ruletės sėdi 2 moterys ir 2 vyrai. Eina stafkės. Viena moteris sako
– Klausyk, koks tavo skaičius laimingiausias? Mano tai 2.
– O mano tai 3.
– Tai tada davai statom ant 5 numerio.
Pastatė. Iškrito 5. Laimėjo. Vyrai tik susižvalgė vienas į kitą:
– Klausyk kiek kartų tu su žmona per naktį pasimyli? Aš tai 3 kartus
– O aš tai 4 kartus.
Nu ir pastate abu ant skaičiaus 7. Ir iškrito skaičius 2.:
– Vat jeigu abu nep**delintumėm, tai dabar laimėtume…

Tikroji meilė anytai

Kategorija: Anekdotai | 0

Vyras išlošė loterijoje milijoną. Grįžta namo, o ten – apsiašarojusi žmona jam sako:
– Brangusis, mano mama numirė…
Vyras nieko netaręs nuleidžia akis ir puola į vonią. Ten atsuka kraną, paleidžia vandenį ir sėdi. Žmona beldžiasi į vonios duris, o jis ten sėdi, kikena sau ir tyliai šnabžda:
– Ne, nu blin, kai jau sekasi, tai sekasi!

1 2