Instagram žvaigždė, turinti milžinišką krūtinę, papasakojo kokias problemas kasdien ji sukelia

Kategorija: Įdomybės | 0

27-erių Lindsey Pelas yra tikra Instagramo žvaigždė, o socialiniame tinkle ją seka 7,4 mln. žmonių. Populiarumo ji susilaukė ne dėl labai gražaus veido ar įspūdingos figūros, bet dėl savo neįtikėtinai didelės ir gražios krūtinės. Jos krūtinė darosi populiaresnė nei ji pati. Beje, ji visiškai natūrali. Nors mergina nevengia ją visiems parodyti, kasdien ji susiduria su daug problemų, kurias sukelia krūtinė. Apie jas ji papasakojo internete.

Lindsey Pelas ir jos gražios… akys

Nors mergina dažnai rodo savo krūtinę visiems, ji teigia, kad ji sukelia daugybę problemų gyvenime

“Su didele krūtine tu atrodai vulgariai su bet kokiais drabužiais“

“Visą laiką tenką prilaikyti savo “mergaites“, kad neiškristų iš drabužių“

“Sporto salėje šokinėjimas tampa tikra problema. Neįmanoma šokinėti, nes visi atkreipia dėmesį į tave.“

Lėlės išvaizdos modelis, kurios kelias į šlovę buvo labai sudėtingas

Kategorija: Įdomybės | 0

Duckie Thot – Australijos modelis, kuri dažnai vadinama tamsiaode barbe. Dabar mergina turi milijonus fanų, jos nuotraukos surenka tūkstančius laikų, o su ja dirbti nori visos žinomiausios pasaulio kompanijos. Sunku patikėti, bet merginai teko iškęsti persekiojimus, bei stabdyti karjerą dėl patyčių.

Duckie gimė Pietryčių Sudane. Nuo pat vaikystės ji svajojo apie modelio karjerą. Pirmieji žingsniai žengti buvo projekte Australijos Next Top Model.

Kai mergina dalyvavo projekte, jai buvo tik 17 metų. Projekte ji susilaukė daugybės kritikos ir nuolat sekė nesusikalbėjimai su stilistais, nes jie nesugebėjo susitvarkyti su merginos šukuosena. Projekto žiūrovai taip pat smerkė merginą. Jie netikėjo, kad gamta ją apdovanojo tokia išvaizda.

Mergina iš JAV išpopuliarėjo savo didelių kojų dėka

Kategorija: Įdomybės | 0

Trisdešimtmetė Carmen Smith kenčia nuo limfostazės jau nuo pat vaikystės. Dėl šios ligos jos kojos yra išbrinkusios, o tai jai iššaukdavo daugybę neigiamų komentarų. Visgi jos trūkumas tapo privalumu ir dabar ji yra apatinio trikotažo modelis.

Carmen visą gyvenimą slėpė savo kojas, tačiau jos vyras Kahari Jumal drąsino ją ir teigė, jog nėra ko gėdytis.

Kaip dabar atrodo mergaitė, kuri anksčiau laimėjo per 300 grožio konkursų

Kategorija: Įdomybės | 0

Grožio konkursai vyko visais laikas ir jie rengiami net pačioms mažiausioms mergaitėms. Nors tai greičiau rūpi jų mamoms, nei joms pačioms.

Eden Wood vaikystė buvo visiškai kitokia ir ji laimėjo per 300 įvairių grožio konkursų.

Ėjimas į soliariumą, milžiniškas makiažo kiekis, netikri plaukai, aukštakulniai – tai dalykai, kurie laukia vaikų dalyvaujančių grožio konkurse. Vaikų mamos siekdamos populiarumo ir pinigų, nutempia vaikus į tokius konkursus ir varžosi su kitomis mamomis.

Vietoj įprastos vaikystės kieme, Eden reklamavo įvairius drabužius, žaislus ir vaikiškus baldus. Eden mama vertė mergaitę reguliariai sportuoti ir laikytis dietų.

Dabar Eden, kuri kadaise laikyta gražiausia JAV mergaite, suėjo 13 metų.

Kaip atrodė Rusijos Kim Kardashian vadinama mergina, kai dar nebuvo populiari

Kategorija: Įdomybės | 0

Greičiausiai jau esate girdėję apie Rusijos Kim Kardashian – Anastasiya Kvitko. Mergina gali pasigirti iš tiesų įspūdingomis formomis, o visuose interviu teigia, kad ji yra taip apdovanota gamtos. Visgi melo kojos trumpos ir internautai surado nuotraukas, kaip ji atrodo prieš išpopuliarėjant.

Pradžioje siūlome pasižiūrėti kokiomis nuotraukomis mergina dalinasi Instagrame:

Visai neseniai Brazilijoje mergina netgi pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje.

Savo karjerą ji pradėjo dar prieš 4 metus Rusijoje, tačiau tuomet nieko nesudomino. Tik po to, kai persikėlė gyventi į Majamį, jai pradėjo sektis šioje srityje.

Mergina uždirba daugybę pinigų reklamuodama apatinius ir sporto prekes. Instagram tinkle ją seka beveik 8 milijonai žmonių.

Kolegos pastoviai juokauja, kad tokiai gražuolei netinka jos pasirinkta profesija

Kategorija: Įdomybės | 0

26 metų gražuolė Blayze Williams yra sėkmingas modelis. Visgi mergina pripažįsta, kad modelio darbas jai yra tik papildomos pajamos. Tikroji jos profesija nustebina visus sutiktus žmones.

Jau septynis metus mergina vairuoja sunkvežimį Australijoje ir tiesiog dievina šį darbą.

Mergina pasakoja, kad vyrai visada tvirtina, jog jos vairuotojo pažymėjimas yra padirbtas. Juk moteris negali vairuoti sunkvežimio!

Blayze kolegos pastoviai juokauja, kad tokia graži mergina tiesiog netinka šiai profesijai

Rusė, kuri buvo pripažinta seksualiausia pasaulyje, be fotošopo neatrodo taip gerai

Kategorija: Įdomybės | 0

Rusijos Kim Kardashian vadinama Anastasia Kvitko sužavėjo visą pasaulį savo įspūdingomis formomis ir nuotraukomis Instagrame. Tačiau ilgą laiką internautų nepavyks apgauti. Visos nuotraukos yra redaguojamos fotošopo pagalba, todėl ir atrodo mergina nepriekaištingai.

Vienas žmogus užfiksavo merginą paplūdimyje ir parodė, kaip ji atrodo be fotošopo pagalbos.

Pradžioje siūlome pasižiūrėti merginos nuotraukas Instagram paskyroje:

Visai neseniai Brazilijoje mergina netgi pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje

Ši mergina didžiuojasi savo darbu praeityje, o aplinkiniai negali patikėti

Kategorija: Įdomybės | 0

Nors dar pasaulyje yra manoma, kad yra vyriškos ir moteriškos profesijos, kasdien šis stereotipas mažėja. XXI-ajame amžiuje moterys gali dirbti praktiškai bet kurioje srityje.

Nochtli Peralta Alvarez – sėkmingas modelis iš Amsterdamo. Sunku patikėti, bet dar prieš keletą metų šis grožis kovojo su nusikalstamumu. Prieš tapdama modeliu, mergina šešis metus pradirbo policijoje.

Buvusi pareigūnė taip pat populiari Instagram tinkle, kur turi beveim milijoną sekėjų. Ši mergina iš tiesų labai graži!

Policijoje ji pradėjo dirbti būdama 17-os, o baigė 23-ejų.

Šešiametė mergaitė iš Rusijos, kuri laikoma gražiausia mergaite pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Visai neseniai pasaulyje išpopuliarėjo jaunieji modeliai, kurie užkariauja podiumus. Jų grožiu žavisi ne vienas žmogus, tačiau tokio amžiaus vaikams šis darbas tikrai yra sunkus.

Nepaisant to, tėvai vis tiek rizikuoja, kad užtikrintų geresnę savo ir vaiko ateitį. Norime Jums papsakoti apie mažą mergaitę iš Rusijos, kuri greitai užkariavo modelių pasaulį.

Susipažinkite su Anna Knyazeva, kuriai dar tik šeši metai. Neįmanoma netakreipti dėmesio į šią gražią mergaitę, kurios krištolinės mėlynos akys pavergia visus. Nenuostabu, kad ji buvo pavadinta gražiausia mergaite pasaulyje!

Mergaitė turi savo Instagram profilį, kurį valdo jos mama. Puslapis turi daugiau nei pusę milijono sekėjų, o komentatoriai negali atsižavėti jos grožiu.

Nepaisant jos jauno amžiaus, ji turi kontraktus su Mischka Aoki, Gucci, Burberry ir kitais žinomais brandais.

Rusijos buvo pradėta apie ją kalbėti, kai ji tapo vienos parduotuvės reklaminiu veidu.

Mergaitė teigia, kad jai labai patinka būti fotografuojamai.

22-ejų metų rusė, kuri laikoma pačia seksualiausia mergina pasaulyje

Kategorija: Įdomybės | 0

Nemažai merginų savo figūra nori lygiuotis į Kim Kardashian, tačiau tik vienetinės merginos gali pasigirti tokiomis formomis. Būtent Anastasiya Kvitko yra tikrai arti savo idealo, o internautai teigia, kad jos figūra netgi geresnė.

Visai neseniai Brazilijoje mergina netgi pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje. Įdomu tai, kad jos pirmieji modelio karjeros žingsniai buvo labai sunkūs…

Savo karjerą ji pradėjo dar prieš 4 metus Rusijoje, tačiau tuomet nieko nesudomino. Tik po to, kai persikėlė gyventi į Majamį, jai pradėjo sektis šioje srityje.

1 2