25 mokytojai, su kuriais kiekviena diena kaip šventė mokykloje

Kategorija: Juokingos, Nuotraukos | 0

Mokytojo profesija labai sunki ir turbūt su tuo niekas nesiginčys. Jiems daug nervų išeikvojama kiekvieną dieną, bet jie vistiek stengiasi kuo geriau išmokyti mus. Šiandien demotyvacijos.net nori pasidalinti su Jumis linksmomis nuotraukomis iš mokytojų gyvenmo. Kai kurie mokytojai nesupranta, kad jie atrodo juokingai, o kiti kaip tik stengiasi tokiais būti.

17 nuostabių idėjų, kurios turėtų būti kiekvienoje mokykloje

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Šiame straipsnyje Jums norime parodyti, kokių kietų idėjų yra užsienio mokyklose, universitetuose, darželiuose. Būtų labai šaunu, jei tokie dalykėliai atsirastų ir mūsų mokymo įstaigose 🙂

Periodinė elementų lentelė su pavyzdžių nuotraukomis

Matematikos kabineto durys

Vieta riedlentėms pasidėti

Stalas su dviračiu, kad vaikas galėtų sportuoti kol mokinasi

Automatas, kur gali nusipirkti įvairių rašymo priemonių

20 mokytojų, kurie tikrai myli savo darbą

Kategorija: Juokingos, Nuotraukos | 0

Kai mokytojas nuoširdžiai atlieka savo darbą, mėgsta dažnai pajuokauti ir neformaliai bendrauti su mokiniais – jis visada bus mylimas mokinių tarpe! Visas darbas vyksta greičiau ir visi patenkinti!

Geras mokytojas išsisuks iš bet kokios padėties

Dėstytojas pažadėjo, kad apsirengs Scooby Doo kostiumą ir atsineš šampano, jei bus gerai išlaikytas testas. Jis savo žodį ištesėjo!

Niekas pas mane nenusirašinės!

Čia pats Mendelejevas dėsto pamoką? 😀

Dėstytojas nori matyti visus, kad nenusirašinėtų

Geras humoro jausmas pas matematikos mokytoją

Neįtikėtinai griežtos bausmės, kurios naudojamos mokiniams įvairiose mokyklose

Kategorija: Įdomybės | 0

Drausmės išlaikymas yra sunkus dalykas ir ne visi sugeba įveikti šią užduotį. Išdykę vaikai gali sugalvoti pačias didžiausias kvailystes ir sunaikinti mokyklą per kelias minutes. Todėl jose buvo išrastos bausmės, apie kurias ir norime Jums papasakoti.

Kinija

Kinijoje nepaklusnius vaikus baudžia bambuko lazda. Ja buvo nubausti daugybė mokinių ir kas svarbiausia, šį auklėjimo metodą palaikė daugelis tėvų. Ši bausmė buvo atšaukta tik prieš 50 metų.

Rusija

Rusijoje taip pat buvo naudojamos lazdos, kad apraminti nepaklusnius vaikus. Teologijos seminaruose buvo baudžiama net ir už tai, kad atsisakai kažko valgyti ar nežinai visų dvylikos apaštalų vardų.

Beje, štai taip atrodė lazdos. Jos buvo išmirkomos vandenyje ir nuo smūgių tikrai palikdavo savo žymes.

Jungtinė Karalystė

Šioje šalyje mokiniai buvo klupdomi ant pupų. Patikėkite, neskauda tik pirmas 30 sekundžių, o būdavo, kad mokiniai praklupėdavo ir kelias valandas. Paskui jų kojos atrodydavo štai taip.

Brazilija

Brazilijoje uždraudžiama vaikams žaisti futbolą. Nors mums tai atrodo menka bausmė, bet Brazilijoje futbolą žaidžia visi, todėl vaikams tai labai griežta bausmė.

Kai sugrįžti į mokyklą ir pamatai šiuolaikines moksleivių poreles..

Dienos anekdotas:

Petriukas klausia tėvo:
– Tėveli, nori pasakysiu, ką paštininkas sako mamai?
– Noriu, – atsako tėvas.
– Duok dešimt litų, pasakysiu.
Gavęs pinigus vaikas sako:
– Labas rytas, ponia. Štai jūsų laikraščiai.

Būdavo laikai kai už tokius dalykus pas direktorių tekdavo žygiuoti, nes mokykloje aistroms ne vieta… O dabar kas darosi 😀

 

1 2 3 4 5