Moteris, kuri nėščia fotografavosi su bitėmis ant savo pilvo, prarado savo vaiką

Prieš keletą mėnesių Internete pasirodė nuotraukos, kuriose bitininkė Emily Müller nusprendė susieti savo hobį ir nėštumą. Tada nuotraukos sukėlė tikrą emocijų bangą tarp visų internautų ir mes nesvarstysime ar teisingos buvo pastabos. Neseniai Emily savo Facebook paskyroje pranešė, kad jos vaikas gimė negyvas.

Nėštumas vyko be jokių komplikacijų ir šeima tiesiog ruošėsi naujo šeimos nario atėjimui į pasaulį. Daugelis naujagimio drabužėlių buvo su bitėmis. Šis hobis yra neatsiejamas nuo visos šeimos.

Kelios dienos prieš planuojamą gimdymą, moteris visiškai nebejautė savo vaiko. Ji jau suprato, kad kažkas ne taip. Moteriai tai buvo ne pirmas gimdymas.

Nors vaikas gimė suplanuotu metu, jis jau buvo negyvas. Berniukas iš pažiūros atrodė visiškai sveikas, gydytojai negalėjo pasakyti priežasties, kodėl vaikas gimė negyvas. Nors Emily fiziškai jaučiasi gerai, emociškai ji yra visiškai palūžusi.

Nors Müller šeima išgyvena sunkius laikus, stengiasi nepalūžti. Kai Emily mama sužinojo apie mirusį anūką, jai stipriai pablogėjo sveikata. Tiesa, ji atvyko į ligoninę ir atminimui pasidarė berniuko pėdų antspaudą.

Po fotosesijos daugelis žmonių kaltino Emily, kad ji visiškai neatsakingai elgiasi su savo būsimu vaiku. Nors žmonės internete visada puikiai sugeba smerkti kitus, jie visiškai nepasižiūri statistikos. JAV per vienerius metus net 24 000 kūdikių gimsta negyvi.