Pora ištisus mėnesius buvo užsidarius bokšte, kol galiausiai parodė ką ten veikė

Kategorija: Įdomybės | 0

Jaunuoliai Christopher ir Shauna neturėjo daug pinigų, kad galėtų pasistatyti didelį namą. Christopher pagal profesiją yra architektas, todėl jam kilo puiki idėja.

Jis žiūrinėjosi plotus aplink savo gimtąjį Fyniksą. Kadaise čia buvo fermos, tačiau miestas plečiasi ir dabar čia statomi namai. Visi plotai jau buvo išparduoti ir liko tik vienas su senu siloso bokštu.

Kadangi niekas nenorėjo sklypo su šiuo bokštu, jis buvo parduodamas už patrauklią kainą. Ir tada Christopher kilo idėja, kad seną bokštą galima paversti gyvenamuoju namu.

Bokštas buvo pradžioje apardytas ir apvalytas nuo rūdžių.

Prasideda visos statybos.

Visi kaimynai buvo susidomėję, kas čia bus su tuo bokštu ir kaip jis atrodys.

Žmonės, kurie atsisakė parduoti savo namą ir kraustytis kitur

Kategorija: Įdomybės | 0

Šie žmonės yra iš tikrųjų užsispyrę ir atsisakė palikti savo namus, nors juos spaudė didelės korporacijos ar net pati valstybė.

1. Edith Macefield iš Sietlo atsisakė parduoti savo namą net už milijoną dolerių

2. Mary Cook atsisakė parduoti savo gražų mažytį namuką. Visgi kaimyniniai namai buvo nugriauti ir vietoj jų pastatyti daugiaaukščiai

3. Vera Coking pradžioje atsisakė parduoti savo namą Bobui Guccione, kuris norėjo atidaryti kazino šioje vietoje. Vėliau ji jo nepardavė ir pačiam Donaldui Trumpui

4. Melburnas, Australija. Dar vienas užsispyręs namo savininkas

5. Vienas Toronto gyventojas atsisakė parduoti savo namo dalį, todėl jį teko tiesiog pjauti pusiau.

6. Šis namas Kinijoje ya puikus konfrontacijos pavyzdys tarp namo savininko ir kelininkų

7. Šis gotikinis namas atrodo įdomiai tarp pailgų dėžučių

8. Guangdžou, Kinija. Trys šeimos atsisakė išsikraustyti iš šio namo. Tai privertė kelininkus padaryti apskritą apvažiavimą.

9. Šio namo savininkas Randal Ecker atsisakė parduoti savo namą ir jo kaimynystėje išdygo daugiaaukščiai

Pora nusipirko namą gražioje vietoje už labai mažą kainą, tačiau per vėlai perskaitė sutartį

Kategorija: Įdomybės | 0

Pora iš Anglijos nusipirko namą Prancūzijoje, kuris yra apsuptas šimtamečiais ąžuolais. Šio namo kaina buvo neįtikitėnai maža – vos 300 000 eurų už būstą fantastiškoje vietoje. Brian ir Christine investavo dar 150 tūkstančių eurų į renovaciją ir planavo atidaryti čia viešbutį. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai vieną rytą jie išgirdo grandininių pjūklų darbą.

Brian ir Christine, bei jų vaikai, tikrai nebūtų girdėję grandininių pjūklų garsų ir nebūtų praradę šimtamečių ąžuolų, jeigu būtų atidžiai perskaitę sutartį.

Pora praktiškai neįsigilino į pirkimo-pardavimo sutartį, kur juodu ant balto buvo parašyta, kad namas perduodamas naujiems savininkams, o ąžuolai yra miškų ūkių nuosavybė ir jie bet kurią akimirką gali būti nupjauti. Žinoma naujuosius šeimininkus ištiko lengvas šokas ir teko net atsidurti ligoninėje.

Namas, kurio savininkai negali parduoti jau 3 metus

Kategorija: Įdomybės | 0

Kaip žinote Lietuvoje yra nemažai juokingų geografinių pavadinimų, tačiau paaiškėjo, kad nuo mūsų neatsilieka ir švedai. Viena vietinė šeima negali parduoti savo namo, nes jis yra įsikūręs Snorrslida vietovėje. Žinoma nei mūsų, nei Jūsų šis pavadinimas nė kiek nejaudina. Be to vietiniai nekilnojamo turto agentai sako, kad šis namas nėra geros būklės, todėl jo ir nepavyksta parduoti. Visgi yra dar viena priežastis, kodėl niekas čia nenori gyenti, jeigu vietovės pavadinimą išverstume į lietuvių kalbą.

Vienas iš vietovės vertimo variantų skamba taip – “penisvagina“. Žmonės tiesiog nenori gyventi vietovėje, kuri vadinasi Penisvagina.

Fewkby šeima, kuriai priklauso šis namas, net norėjo pakeisti šios vietovės pavadinimą, tačiau komisija atmetė šį prašymą ir paliko galioti dabartinį pavadinimą. Taigi jiems tenka ir toliau ieškoti žmonių, kurie norėtų nusipirkti šį namą.

Kaip manote ar ilgai dar teks pardavinėti namą vietovėje, kuri turi tokį įspūdingą pavadinimą? 😀

Vienas įrašas socialiniuose tinkluose pakeitė seno elgetos gyvenimą

Kategorija: Įdomybės | 0

Senas 71 metų Bukarešto gyventojas, gyveno visiškai sugriuvusiame name, kuriame nėra jokių patogumų. Vyrui buvo siūloma persikelti kitur, tačiau jis atsisakė, nes čia jis gyveno su savo žmona, kuri mirė prieš daugelį metų. Vietiniai tinklaraštininkai nusprendė pasidalinti šia istorija socialiniuose tinkluose ir tai kardinaliai pakeitė vyro gyvenimą.

Vyro vardas – Ion Negril. Jis yra paprastas pensininkas. Išdidus, tačiau labai vienišas. Daug metų po žmonos mirties jis liūdėjo, tačiau dabar atėjo laikas geresniam gyvenimui.

Iš išorės namas atrodo kaip paprastas garažas, tačiau kainuoja 29 mln. $!

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Išorė visada gali būti klaidinga, tiesa? Pažiūrėkim į šį garažą-namą Niujorke. Turbūt kyla klausimas koks durnius galėtų už tai mokėti 29 mln. JAV dolerių?

Pradėkime nuo to, kad šis namas yra pačioje Niujorko širdyje ir tai pati prabangiausia vieta gyventi. Šis namas turi garažą, kuriame galima sutalpinti du automobilius, tai didelis pliusas, nes Niujorko centre sunku su vietomis automobiliams.

Tačiau gal geriau pasižvalgykim po vidų ir pasižiūrėkim už ką prašomi tokie dideli pinigai.

Štai čia svetainė su namų kinu

Valgomasis

Virtuvė su naujausia įranga

Vienas iš miegamųjų

Antras miegamasis su židiniu

Pilnas namas meilužių..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

25-03

Autobusas, piko valanda. Staiga vienas žmogus pradeda šaukti:
– Padėkit, mano sūnus penkis litus prarijo! Jis užspringo!
Prie žmogaus iš kart prasispraudžia solidžiai atrodanti moteris ir
griebia vaikigaliui už, atsiprašant, kiaušių. Tas užrėkia ir išspjauna monetą. Tėvas
pagarbiai pasižiūri į moteriškę:
– Jūs dirbate gydytoja?
– Ne, aš iš mokesčių inspekcijos.

 

Medicinos fakultete kartą uždavė klausimą:
– Profesoriau, sakykit, o kaip galima atskirti patyrusią merginą nuo nekaltos?
– Matote, nekalta mergina sėdi suglaudusi kojas, kadangi…
…Atsakymo pabaigą užgožė suglaudžiamų kojų triukšmas…

1 2