Siaubingai apdegusiam vyrui atlikta operacija. Taip jis atrodo dabar

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Nuotraukoje Jūs matote Patrick Hardison, kuris dirbo gaisrininku ir gyveno eilinį gyvenimą kaip visi. (Nuotraukoje jis su vaikais, 1999-ais)

Tačiau viskas apsivertė 2001-ais… Vyras atlikdamas savo pareigas, bandė išgelbėti moterį iš degančio namelio ant ratų ir patyrė labai didelius nudegimus. Po incidento jis beveik prarado regėjimą, o veidas buvo sužalotas tiesiog siaubingai… Per pastaruosius 14 metų jis buvo operuotas net 71 kartą, tačiau gauti teigiamų rezultatų taip ir nepavyko. Visi šie 14 metų Vyrui buvo itin sunkūs…

2015 metais, vienas jaunas vyras žuvo avarijoje ir mirusiojo motina sutiko persodinti veidą ant Patricko. Operacijos truko vienerius metus, tačiau per juos padaryti darbai tiesiog stulbina! Dabar Patrickas sako, kad ir vėl gali gyventi pilnavertį gyvenimą.

Taip Patrickas atrodė prieš transplantaciją

O štai ir naujas Patricko veidas

Vyras teigia, kad ir vėl džiaugiasi gyvenimu ir gali eiti į viešas vietas su vaikais, nebijant, kad visų žvilgsniai tik ir kryps į jį

Dabar Patrickas nori padėti kitiems ugniagesiams, kurie taip pat nukentėjo darbe

O čia David Rodebaugh – žuvęs vyras, kurio veidas ir buvo persodintas Patrickui

Kai tėvas sugeba išlikti šmaikštus ir po operacijos..

Dienos anekdotas:

Ginčijasi vokietis, amerikietis ir rusas, kas geriau išmokys katę ėsti garstyčias. Vokietis griebia, pražiodo ir suverčia garstyčias katei į nasrus.
– Tai prievarta! – protestuoja amerikonas ir rusas.
Amerikietis deda garstyčias tarp dviejų dešros gabalų ir irgi viską sušeria.
– Tai apgaulė! – nesutinka vokietis su rusu.
Ruso eilė. Jis čiumpa katę ir įkiša jai po uodega šaukštą garstyčių. Ši, beprotiškai kniaukdama, ima laižyti.
– Va taip, – sako rusas, – mokinkitės! Savanoriškai ir netgi su daina…


Jaunas vyras bandydamas išimti cigarečių pakelį iš automato viešbučio koridoriuje netyčia pastūmė alkūne simpatišką merginą, kuri ėjo pro šalį.
– Aš nuoširdžiai atsiprašau, sako jis jai – bet jei jūsų širdis tokia minkšta, kaip jūsų krūtinė, jūs man tikriausiai atleisite.
– Aš jums atleidžiu, – nusišypso mergina, – ir jei viskas kitkas pas jus taip tvirta, kaip jūsų alkūnė, tai aš gyvenu numeryje 615.

 

Klausimas:
– Kodėl moterims patinka seni ginekologai?
Atsakymas:
– Todėl, kad jų rankos dreba!!!

Pradedančiojo chirurgo operacija..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

01-06

Įdomūs faktai:

 

Oregone (JAV) vyras buvo nuteistas 30 dienų laisvės atėmimo bausme bei 1500 dolerių bauda už tai, jog pasisavino lietaus vandenį. Oregone lietus yra laikomas valstijos nuosavybe.

 

Ispanų tapytojo Pablo Picasso pilnas vardas ir pavardė yra Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso.

 

LifeGem yra kompanija, kuri paima kremuoto žmogaus pelenus ir iš jų padaro sintetinį deimantą, kaip papuošalą artimam mirusiojo žmogui. Visa tai kainuoja 14 000 dolerių!

Širdies persodinimo operacija..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

30-08

Įdomūs faktai:

 

Ilgiausiai trukęs žaidimas dėl vieno teniso taško truko 29 minutes, o jo metu buvo padaryti 643 atmušimai. Kova vyko 1984 metais tarp Vicki Nelson ir Jean Hepner. Visas teniso mačas truko 6 valandas ir 31 minutę.

 

Valentine’as Tapley pažadėjo niekada daugiau nesiskusti barzdos, jeigu Abrahamas Lincolnas bus išrinktas JAV prezidentu. Jis mirė 1910 metais, turėdamas 3,65 metro ilgio barzdą.

Tikra meilės istorija

Kategorija: Anekdotai | 0

Mergina: man rytoj darys širdies persodinimo operaciją.

Vaikinas: žinau.

Mergina: myliu tave.

Vaikinas: aš tave taip pat myliu.

… Po širdies persodinimo operacijos mergina kalbasi su tėtuku.

Mergina: Kur jis?

Tėvas: Ar tu tikrai nežinai kas tau dovanojo širdį?

Mergina: Ką??? (pradeda verkti)

Tėvas: baik tu, juokauju. Jis tualete šika.

1320472400_saint_valentines_day_a_romantic_couple_013598_1