Kai pasikvieti draugus padėti močiutei į kaimą..

Dienos anekdotas:

Lengvosios atlektikos varžybos. Bėgimo varžybos vienas prieš vieną. Startui ruošiasi amerikiets ir rusas. Amerikietis atsidaro gėrimo skardinę, norėdamas atsigaivinti prieš startą, o iš ten tik pyst – džinas. Džinas:
– Ponai, galiu kiekvieno Jūsų po vieną norą išpildyti.
Amerikietis greitakalbe:
– Noriu, kad atbėgčiau pirmas!
Džinas:
– Gerai, bus padaryta.
Rusas, krapštydamasis galvą:
– O aš noriu atbėgti antras, po to sportininko, kurį po finišo diskvalifikuos už dopingą.

Jei jau pasikvieti draugus pas močiutę nudirbti darbus, tai ji tokius pietus užtaisys, kad maža nei vienam nepasirodys 😀

 

Kai mergina paprašo vaikino paruošti pietus..

01-03

Kavinėje vaišinasi vyriškis. Geria svaigalus. Pro šalį eina vienuolė. Susiduria su vyriškio žvilgsniu ir ima priekaištauti: – Kaip tu gali vėjais leisti gyvenimą šitokiame nedorybės liūne?!  – Čiagi jokios nedorybės, sesute…  – Ana, – piktokai prisistato vienuolė.  – Taigi, Ana. Normalu. Aš gurkšnoju.  – Tai irgi rūstina Dievą, – sako vienuolė.  – O tu, sese Ana, esi ragavusi bent sykį? – klausia vyriškis.  – Ne! – piktinasi vienuolė.  – Tai kaip gali smerkti? Va, nupirksiu tau gėrimo, kai paragausi, tada…  – Jokiu būdu! Žmonės matytų, kad vienuolė geria svaigalus…  – Aš paprašysiu, kad tau įpiltų į puodelį, – sako vyriškis. Vienuolė nenoromis nusileidžia. Vyriškis nueina prie baro ir sako: – Man dvi taures degtinės, bet vieną supilkit į arbatos puodelį. Barmenas atsigręžia: – Ką, vėl ta sesuo Ana?

Žmonos pietūs..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

01-02

Įdomūs faktai:

 

Didžiojoje Havajų saloje randamos net 10 iš 13 klimato zonų, todėl sala yra viena iš įvairiausių klimato sistemų pasaulyje.
Moterų grupė Ukrainoje įkūrė šiuolaikinių amazonių gentį, pavadinimu „Asgarda“. Jų tikslas yra visiška autonomija nuo vyrų. Jos mokosi įvairių kovos menų bei mokslų ir gyvena Karpatų kalnuose.

 

Austras Hansas Steiningeris XVI amžiuje turėjo ilgiausią barzdą pasaulyje, kurią nešiodavo įsidėjęs į maišelį, tačiau vieną 1567 metų dieną jis pamiršo ją įsidėti į maišelį. Tądien miestelį, kuriame jis gyveno išplito gaisras, o jis, bandydamas pabėgti nuo gaisro, užlipo ant barzdos, nukrito ir žuvo.

Pietūs vyrui..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

19-05

Įdomūs faktai:

 

Rašalo dėmes nuo drabužių puikiai pašalina dantų pasta. Užtepkite pastos ant dėmės, patrinkite su krumpliais, o tuomet išplaukite.

 

Delfinai gali atpažinti savo senus draugus netgi praėjus 20 metų po išsiskyrimo.

 

Per visą filmų „Saulėlydis“ (Twilight) sagą, filmo herojų žiūrėjimas vienas į kitą nekalbant sudaro net 24 minutes.