Kai vaikinas lengvai atsigeria..

07-04

Pas suvalkiečių šeimą į svečiu atvyko giminės. Ant stalo – tik nepjaustytas duonos kepalas. Svečiai sėdi, kantriai laukia. Balsas iš virtuvės:
– Petrai, vištą jau nešt?
– Ne, Zita, palauk dar, duona dar nesuvalgyta.
Svečiai susižvalgė ir greitai pradėjo valgyti duoną. Kai ant stalo liko tik trupiniai, šeimininkas šūktelėjo:
– Zita, nešk vištą!
Zita atnešė vištą, pastatė ant stalo ir ta greitai sulesė visus trupinėlius.

 

Viena moteris ištekėjo jau šeštą kartą. Po mėnesio susitinka su drauge ir ši klausia:
– Na, ir kaip tavo naujasis vyras?
– Švedas? Jis puikus. Nuo šiol tekėsiu tik už švedų.

Kai ragelį pakelia draugo žmona..

Kategorija: Anekdotai, Vizualiniai anekdotai | 0

Vienas kompiuterastas pasakoja kitam:
– Įsivaizduok, grįžtu vakar iš darbo namo kiek anksčiau nei įprasta, o pas žmoną – nepažįstamas vyras. Ir abiejų akys tokios suktos… Aš iškart supratau, kad kažkas ne taip. Puoliau prie kompo, bandau įeit į internetą – o jie slaptažodį pakeitė!

 

Paauglys Petriukas negali atsitraukti nuo kompiuterio. Sėdi dienų dienomis, vis kažką daro. Tėvai susirūpina, pakviečia gydytoją. Tas pakalba su Petriuku, paskui sako:
– Sunkus atvejis, reikia gydyti.
– Bet kaip?
– Na, paprastai: cigaretėmis, alkoholiu, merginomis…

Kai nori, jog žmona neprigautų..

05-03

Įdomūs faktai:

 

10-metė Tilly Smith išgelbėjo savo šeimą bei dar 100 turistų nuo 2004 metais Azijoje kilusio cunamio, atpažinusi prieš cunamį pasirodžiusius jo požymius, kuriuos ji prieš 2 savaites išmoko geografijos pamokos metu.

 

1994 metais Derrellas Cloudas atėjo į Washingtono vidurinę mokyklą ir nužudė buvusį savo mokytoją ir buvo nuteistas 9 metų laisvės atėmimo bausme. Po 11 metų žudikas prisiteisė 250 000 dolerių iš Seattle’o mokyklos apygardos po to, kai buvo atskleista, jog mokytojas jį seksualiai išnaudojo.

Pikta žmona..

03-04

Policininkas Vileniškis sustabdo greitį viršijusią, ant pėsčiųjų perėjos vos nesutraiškiusią žmogaus, mašiną. O ten – sėdi tokia gražutė miela blondinė. Policininkas mandagiai prisistato:
– Inspektorius Vileniškis, duokite savo teises.
Blondinė ima piktintis:
– Kas per nesąmonės! Žinote, jūs ten savo policijoje galėtumėte susitvarkyti! Tik vakar kažkuris iš jūsų atėmė mano teises, o dabar jūs čia mane sustabdote ir norite, kad aš jums jas duočiau???!!!

Kaip su žmona geriau nejuokauti..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

19-08

Anekdotai:

 

Nevaikiški patarimai vaikams:

Kruopščiai rinkitės žodžius, kuriuos jūs pasakote garsiai. Pavyzdžiui, frazė „Tėti, tu labai geras“ geriausiu atveju yra verta tik kinų gamybos pistoleto už penkis litus. O štai žodžiai „Tėti, aš irgi noriu būti toks protingas kaip tu“ gali būti verti ir dviračio.

Po karštu vandeniu sušildytas termometras ir iki raudonumo ištrintos akys gali išgelbėti jus nuo pamokų dvi tris dienas, o štai žvairas žvilgsnis ir per smakrą nutįsusi seilė – bent jau tris mėnesius.

Jei tėvai jums nuolat tvirtina, kad esate nepaklusnus vaikas ir jus būtinai suės Barmalėjus, netikėkite. Nepaklusnių ir kaprizingų vaikų kraujyje yra daug adrenalino, todėl jų mėsa kieta ir sausa. Mūsų duomenimis, Barmalėjus daug labiau mėgsta gerus vaikus, nes jų mėsytė yra minkštutė ir skanutė.

Mielieji vaikai! Visuomeniniame transporte, požeminėse perėjose jūs jūs laikotės rankomis už nešvarių turėklų. Dalis purvo lieka ant jūsų rankų. Kuo dažniau jūs mazgositės rankas ir vėl imsitės už turėklų. tuo mūsų miestas bus švaresnis.

Kai žmona užkrauna milijoną darbų..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

06-02

Anekdotai:

 

– Mirties išvadą, kurią jums daviau, reikia perrašyti, – kreipiasi į seselę chirurginio skyriaus vedėjas.
– O kas negerai?
– Mažas nesusipratimas, – tarė gydytojas, pasivedė ją į šalį ir sušnabžda: – Aš ją paskubomis parašiau ir netyčia grafoje “Mirties priežastis” įrašiau savo pavardę ir pareigas.

 

Vyras naktį žadina žmoną ir duoda stiklinę vandens su dviem ta****ėm aspirino. Žmona klausia:
– Kas čia?
– Vaistai nuo galvos skausmo.
– Bet man neskauda galvos.
Vyras (nusiimdamas kelnaites):
– Aaaiškuuuu…

Mėlynė nuo žmonos..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

18-06-02

Įdomūs faktai:

 

Tripofobija – baimė skylėms. Tokios fobijos slegiami žmonės siaubingai sutrinka ir išsigąsta pamatę muilo burbulus, porėtą šokoladą, kempinę-plaušinę ar bet kokį kitą daiktą, kuris turi skylučių. Išvydus baimės objektą, tripofobus gali apimti migrena, panikos priepuoliai, išpilti prakaitas.

 

Tankai gavo šį pavadinimą dėl apgaulingos taktikos. Sąjungininkų pajėgos tankų sukūrimą laikė visiškoje paslaptyje, kadangi norėjo užklupti vokiečius nepasiruošusius. Kad įvykdytų šį planą, jie pasakė darbuotojams, kurie konstravo ginklus, jog mašinos bus naudojamos vandeniui gabenti į karo lauką (žodis „tank“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „rezervuaras“). Jie gabeno mašinas konteineriuose, pažymėtuose žodžiu „tank“. Taip šis pavadinimas ir prigijo.

Kaip tapti mirtinu priešu savo žmonai…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

10-01

Traukinio kupė ant gultų guli gruzinas. Staiga į kupė įeina trys moteriškės ir pradeda kalbėtis. Viena sako: – Kai aš gyvenau su sportininku, tai jis manęs iš lovos tris paras neišleisdavo! Kita sako: – O vat kai aš su karininku gyvenau, tai jis manęs savaitę iš lovos neišleisdavo! Trečia sako: – Na, o kai aš su indėnu gyvenau, tai jis manęs iš vigvamo dvi savaites neišleisdavo! Gruzinas neapsikentęs nušoko nuo gulto ir sako: – Leiskite prisistatyti: Nusipelnęs Sporto Meistras Pulkininkas Čingačkukas!

Tikri vyrai visada pasiruošę tokioms situacijoms…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

zvejys

 

Greitkeliu Vilnius – Kaunas važiuoja žiguliukas, staiga sugedo ir sustojo pašalayje. Privažiuoja Mersedesas ir sako:
– Gal tave patempti?
– Na būtų neblogai, – atsako žiguliuko vairuotojas.
– Bet jei tau bus per greit pamirkčiok lempom.
Važiuoja Mersedesas tempdamas žigulį, staiga prie jo privažiuoja BMW ir sako:
– Gal palenktyniaujam?
– Nu gerai, galim.
Staiga jie milžinišku greičiu pralekia pro policiją, o šie ir sako:
– Matei?
– Mačiau BMW su Mersedesu lenktyniauja, o žiguliukas iš paskos lempom mirkčioja, kad praleistų!

1 2