Modelis įkėlė atviras nuotraukas į Instagram, o po valandos ji neteko 150 tūkst. sekėjų

Kategorija: Įdomybės | 0

Dar visai neseniai, merginos, kurios norėjo tapti modeliais, turėjo atitikti nustatytus standartus. Nemažai merginų susirgo anoreksija, vien dėl noro turėti modelio figūrą.

Ačiū Dievui, šiandien ši situacija normalizavosi. Dabar norint būti modeliu, nebūtinai turi atitikti nustatytus standartus. Viena iš tokių yra mūsų istorijos herojė – Natalia Lozano.

Natalia – pakankamai žinomas modelis, kurios nuotraukas pritraukė 150 tūkstančių sekėjų. Deja, visai neseniai Instagram administracija nusprendė “susitvarkyti“ su mergina. Po kelių nuotraukų, kurios moderatoriams pasirodė per daug atviros, paskyra buvo uždaryta be jokio paaiškinimo.

Kai panelei buvo pranešta, kad ji neteko visų savo sekėjų, ji kaip reikiant supyko. Juk negali visi 150 tūkstančių nustoti sekti paskyrą per vieną dieną! Vėliau, kai paaiškėjo visos detalės, Natalia kaip reikiant įsiuto.

Lozano yra plius dydžio modelis, kuri savo paskyroje skatina merginas mylėti savo figūrą ir nesiekti kažkokių nesveikų nustatytų standartų.

Mergina įkėlė nuotrauką su drauge, o visi pradėjo tyčiotis iš jos figūros, todėl ji davė atsaką

Kategorija: Įdomybės | 0

Kai modelis Georgia Gibbs ir jos draugė, plius dydžio modelis Kate Wasley pasidalino nuotrauka, susilaukė daugybės internautų kritikos.

Ne vienas pradėjo šaipytis: “Tu čia save nuotraukoje fotošopo pagalba suploninai, ar draugę pastorinai, kad geriau atrodytum?“

Tai kaip reikiant įžeidė Georgia, nes Kate yra jos geriausia draugė

“Juk mes visi esame skirtingų kūnų sudėjimų, bet nereiškia, kad turime save mažiau mylėti“ – sako Georgia.

Mergina sukūrė naują Instagram paskyrą ir pradėjo dalintis nuotraukomis, kur matomos skirtingų kūno sudėjimų merginos.

Dabar paskyrą seka jau 250 tūkstančių žmonių

Modelis supyko, kai pamatė savo nuotraukas be fotošopo, tačiau vėliau pati jas paviešino

Kategorija: Įdomybės | 0

Vienas labiausiai diskutuojamų dalykų pasaulyje yra figūra. Vienos moterys teigia, kad tiesiog privalų prižiūrėti savo kūną, kitos sako, kad reikia mylėti save tokią, kokia esi.

Neseniai Škotijos modelis Sophie Turner pamatė savo nuotraukas, kurios dar nebuvo paredaguotos fotošopu.

Pradžioje Sophie truputį supyko, nes nuotraukose akivaizdžiai matėsi celiulitas. Vėliau mergina suprato, kad celiulitas yra natūralus dalykas ir nėra kažkas tai šlykštaus.

Sophie sako, kad visos moterys nori turėti gražią lygią odą, tačiau net 90 proc. moterų turi celiulitą. “Nesakau, kad aš myliu savo celiulitą, tačiau reikia su tuo susitaikyti ir nedaryti didžiausios pasaulio tragedijos.“

Mergina Instagrame palaiko ir kitas moteris, kad jos nesijaustų vienišos