Merginai įgriso viršsvoris, todėl pradėjo sportuoti ir dabar atrodo nuostabiai

Kategorija: Įdomybės | 0

Prieš šešis metus Mathilde Broberg galutinai įgriso jos viršsvoris ir ji nusprendė imtis pokyčių.

Jauna mergina niekada neprižiūrėjo savo svorio, o viskas kas jai rūpėjo buvo: traškučiai, šokoladas, pyragaičiai ir mėsainiai. Mathilde kiek atsimena, tai ji visada buvo stora. Viso to rezultatas, kad mergina būdama 16-os svėrė 126 kg.

Ji kasdien suvartodavo net 3500 kilokalorijų ir visai neklausė gydytojų rekomendacijų

Pradžioje merginai buvo tikrai sunku, nes vis norėjosi sugrįžti prie įprastų maisto porcijų. Mathilde atsisakė greitojo maisto ir pradėjo sportuoti.

Dabar 22-ejų studentė iš Danijos dirba modeliu. Šiuo metu svoris siekia 65 kilogramus, o merginai prireikė ir chirurgų pagalbos, nes reikėjo pašalinti perteklinę odą.

Mathilde taip kardinaliai pasikeitė, kad daugelis jos tiesiog neatpažįsta

Anksčiau merginai buvo gėda pasirodyti viešumoje, o dabar ji susilaukia daugybės vaikų dėmesio

Dėl jos svorio, gydytojas atsisakė daryti operaciją, tačiau po metų mergina buvo neatpažįstama

Kategorija: Istorijos | 0

Vienu ar kitu metu, kiekviena mergina nusprendžia, kad jai reikia atsikratyti svorio. Taip nutiko ir su mūsų istorijos heroje. Visgi ne taip kaip kitos merginos, ji priaugo daugiau nei kelis kilogramus per žiemą. Kai Amber Rachdi nusprendė numesti svorio, ji svėrė jau 300 kilogramų!

Mergina gyveno su savo tėvais ir vaikinu Rowdy. Visi jie neprieštaravo merginai, kad ji valgo nežmoniškais kiekiais. Rowdy net patiko Amber putlumas.

Visgi vieną dieną Amber nusprendė, kad reikia atsikratyti svorio. Tuo metu, jį į parduotuvę turėdavo važiuoti su specialiu vežimėliu.

Be kitų pagalbos, mergina nesugebėdavo įlipti į automobilį.

Mergina nusprendė darytis skrandžio mažinimo operaciją. Tiesa, gydytojas pasakė, kad jai reikia atsikratyti papildomų kilogramų pačiai, nes dabar pavojinga darytis operaciją.

Mergina numetė šiek tiek svorio ir buvo padaryta operacija

Mergina buvo vadinama stora karve, tačiau atsikratė pusės svorio ir atrodo nuostabiai

Kategorija: Įdomybės | 0

Greičiausiai visos pasaulio moterys bent kartą yra pagalvojusios apie dietą. Kai kurios nori atsikratyti kelių kilogramų, kitoms reikia susiimti rimtai, tačiau tikrai ne visos pasiekia norimų rezultatų.

Australijos gyventoja Josephine Desgrand sugebėjo numesti pusę savo svorio. Įspūdinga ir tai, kad merginai tik 17 metų, o savo tikslą pasiekė vos per metus.

Prieš tai mergina svėrė 122 kg…

Dabar ji daug kūdesnė ir į senus džinsus telpa kartu su vaikinu

Sustorėjimo priežastys labai paprastos: mergina daug valgė ir niekada nesportuodavo

Josephine nusprendė atsikratyti svorio, nes susilaukdavo daug patyčių mokykloje. Prasidėjo net psichologinės problemos

Kad pasiekti tokių rezultatų, mergina visiškai atsisakė cukraus ir ženkliai sumažino angliavandenių kiekį. Žinoma, nebuvo pamirštas ir sportas

Dabar panelės svoris apie 61 kg!