Kai zekai nori pašiepti senuką..

Kategorija: Anekdotai, Nešvankūs | 0

Nusipirko vilkas Harley, o kiškis – britvą. Na susitinka abu, nutarė palenktyniauti. Kiškis lengvas, britva galinga – Harley’ui pro šoną praskrido ir dingo vilkas dulkėse. Po dviejų dienų ateina kiškis į ligoninę – žiūri vilkas visas sugipsuotas guli.
– Na kas atsitiko, a?
– Ai, kaip praskridai pro šoną, pagalvojau, kad stoviu ir pasistumt nulipau

 

Metalistai naktį parke geria degtinę. Atvaro prie jų juodas, raguotas Šėtonas ir atsistoja šalia.
– Tu kas toks?
– Šėtonas.
– Ė, Jonai, įpilk Šėtonui.
Šėtonas makt, išgeria, ir sako:
– Bet aš tikrai Šėtonas.
– OK, Jonai, įpilk Šėtonui.
Šėtonas susinervina:
– Idiotai, aš iš pragaro jūsų sielų atėjau!
Tie:
– Ė, Jonai, Šėtonui daugiau nepilk…

Kai senis nori vesti jauniklę..

03-08

Niekad neprisipažink žmonai, kad buvai jai neištikimas, netgi tada, kai tave užklumpa su kita. Sakyk ką nori, bet sukis iš situacijos. Pvz.:
– Ėjau ir apalpau. Ji mane nurengė, darė krūtinės ląstos masažą. Tada darė dirbtinį kvėpavimą burna į burną. Sukaito, išsirengė pati…

 

Ateina naujojo ruso sūnus pas tėvą ir sako:
– Tėvai, tu žadėjai duoti man vienuolika dolerių, jeigu iš matematikos gausiu penkis. Tai va, vakar gavau du, o šiandien tris. Iš viso penki. Duok žadėtus pinigus!
– Jokių kalbų! – atsako tėvas ir išsitraukia piniginę. – Štai tau vienas doleris, o čia dar vienas. Iš viso vienuolika! Ir toliau taip gerai mokykis matematiką, sūneli…

Senukas vaistinėje..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

21-06

Įdomus faktas:

 

Vienas didžiausių visų laikų NBA skandalistų Dennisas Rodmanas, karjeros pabaigoje žaidęs Los Andželo „Lakers“ ir Dalaso „Mavericks“ komandose, ir ten, ir ten labai norėjo žaisti 69-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, bet to jam neleido NBA vadovybė. Todėl jis pasirinko atitinkamai 73 ir 70-ąjį numerius. Išsvajotus marškinėlius su 69-uoju numeriu jis vėliau padovanojo „Pearl Jam“ vokalistui Eddie Vedderiui. NBA fanai juokauja, kad 69-ojo numerio marškinėliai, niekieno nevilkėti NBA istorijoje, labiausiai tiktų Kevinui Love arba Rudy Gay.

Senolio problemėlė..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

16-02

Įdomūs faktai:

 

1980 metais Las Vegaso ligoninė nušalino eilę savo darbuotojų dėl to, jog jie lažybose statė pinigus spėdami, kada jie numirs, o viena seselė, kurią žurnalistai pavadino „mirties angelu“, juos numarindavo.

 

Iki praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio čiabuviai Australai pagal Flora and Fauna įstatymą buvo klasifikuojami ne žmonėmis, o gyvūnais. Tai reiškia, jog žudant čiabuvį, teisiškai buvo žudomas ne žmogus, o gyvūnas.

Kai senukui prireikia..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

02-04

Įdomūs faktai:

 

Kanadoje policininkai vaikams dalina „teigiamus baudos kvitus“. Tokie kvitai iš tikrųjų yra nemokami kuponai picai ar ledams, dalijami vaikams už paklusimą įstatymams ir saugumo taisyklių laikymąsi, pvz., už šalmo dėvėjimą važiuojant dviračiu.

 

Senstant žmogaus smegenys vis sunkiau priima dopaminą, todėl žmogui darosi vis sunkiau pamėgti naują muziką, dėl ko žmogaus muzikos skonis sustabarėja.

Senukas..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

19-11

Įdomūs faktai:

 

Per aštuonioliką metų vokiečių kanalas „RTL“ sukūrė 260 populiaraus serialo „Kobra 11“ serijų. Per šį laiką filmo kūrėjai sudaužė net 4500 automobilių.

 

Krepšinio žaidimą sugalvojo kanadietis daktaras Džeimsas Neismitas (James Naismith) 1891 metais. Naujosios sporto šakos paskirtis buvo užimti studentus sportu žiemos metu, kai nėra sąlygų žaisti beisbolą ar amerikietišką futbolą. Pradžioje žaidime buvo naudojamas futbolo kamuolys ir krepšiai su dugnu, taigi po kiekvieno pataikyto metimo kamuolį reikėdavo ištraukti iš krepšio. Komandose buvo po 9 žaidėjus.
Pačių pirmųjų krepšinio rungtynių rezultatas buvo tik 1:0.

Senukas pirmą kartą..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

28-06

Įdomūs faktai:

 

1975 metais Bermudoje taksistas mirtinai partrenkė žmogų. Šio įvykio liudininkas buvo taksi keleivis.
Lygiai po metų tas pats taksistas vežė tą patį keleivį, ir vėl partrenkė žmogų, kuris buvo prieš metus partrenkto žmogaus brolis.

 

Senovės Egipte dirbantys vyrai galėdavo išeiti iš darbo ar paimti laisvadienį, kad pasirūpintų menstruacijų kamuojamomis savo žmonomis ar dukromis.

Senukas kameroje…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

15-08

Du senukai kalbasi:
– Nu, kaip sekasi?
– Tai vat, vakar iš kalėjimo grįžau…
– Tikrai? Tai už ką pasodino?
– Nu, mūsų namo valytoja apkaltino mane, kad aš ją išprievartavau…
– Ir ką, tu tikrai ją…?
– Ne… Tiesiog, kai ji mane tuo apkaltino, tai man taip paglostė savimeilę, kad aš pats save apkaltinau teisme… Tai ir pasodino pusei metų.
– Tik pusei metų? O kodėl taip trumpai?
– Na, už melagingą liudijimą…

Senuko aktas…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

08-03

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
– Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum „Volga“ nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
– Na jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia… gal ir nusipirkčiau…
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti, ir išeina. Jiems išėjus, naujasis rusas ir galvoja:
– Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

 

Skrenda lėktuvas ir staiga pilotas pradeda isteriškai juoktis. Stiuardesė jo klausia:
– Kas atsitiko?
– įsivaizduoju, kokia panika kils durnyne kai sužinos, kad aš pabėgau.

Patenka senukas į kamerą…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

18-01

Žmogelis sapnuoja, kad pas jį sapne ateina velniukas ir sako: – Pasisiokim. Ryte žmogelis žiūri – lova šlapia. Ir taip visą savaitę. Neapsikentė žmogelis ir nuėjo pas daktarą prašyt vaistų. Vaistų gavo, bet po savaitės vėl tas pats. Ir vėl žmogelis eina pas daktarą ir guodžiasi, kad vaistai nepadeda. Daktaras ir sako žmogeliui: – Kai velniukas kvies pasisiot, sakyk, kad tu jau pasisiojai ir viskas. Naktis, žmogelis miega, ateina velniukas ir kviečia sisiot, o žmogelis, mandras jau, dabar sako: – Aš jau pasisiojau. – Na tai pakakokim, – sako velniukas…