Populiaraus serialo “Bjaurusis ančiukas“ aktorė po 13 metų atrodo neatpažįstamai

Kategorija: Įdomybės | 0

Kažin ar atsiras žmonių, kurie nematė didelio populiarumo susilaukusio rusų serialo “Bjaurusis ančiukas“. Šis serialas buvo toks įtraukiantis, kad jį žiūrėdavo net ir vyrai.

Labiausiai žiūrovus žavėjo aktorė Nelli Uvarova, kuri įkūnijo Jakateriną Puškariovą

Štai taip mergina atrodė serialo metu, o nuo jo pirmos serijos prabėgo jau 13 metų

„Moterys meluoja geriau“ aktoriai pirmajame sezone ir dabar

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Moterys meluoja geriau – turbūt pats populiariausias visų laikų lietuviškas serialas. Šio serialo premjera įvyko dar 2008 metais ir nuo tos dienos prabėgo jau 10 metų. Siūlome pasižiūrėti kaip atrodė aktoriai pirmajame sezone ir kaip atrodo dabar 🙂

Inga Norkutė – Žvinienė (Meda)

Gintarė Latvėnaitė (Jūratė)

Giedrius Savickas (Kovaldas)

Jūratė Budriūnaitė – Kamrazer (Margarita)

Sigitas Račkys (Dalius)

Edita Užaitė (Kristina)

Kas nutiko populiariojo serialo “Vergė Izaura“ aktoriams: po 41 metų

Kategorija: Įdomybės | 0

Tūkstančiai žmonių Lietuvoje žiūrėjo kultinį brazilų serialą “Vergė Izaura“. Mūsų mamos ir močiutės simpatizuoja iki dabar pagrindinei herojei. Tai buvo nuostabi meilės istorija.

Šis serialas buvo nufilmuotas dar 1976-ais metais, tiesa Lietuvos televizijos ekranus jis pasiekė gerokai vėliau. Siūlome susipažinti ir pažiūrėti, kaip susiklostė šio serialo aktorių gyvenimas.

Lucélia Santos

Serialo pagrindinė aktorė sužibėjo dar būdama 14-os, kai nusifilmavo Don Kichote ir parodė didelį savo talentą. Dabar aktorei jau 60 metų ir jos gyvenimas po serialo susiklostė labai sėkmingai. Ji filmavosi daugybėje kitų populiarių serialų, o 1980 metais net buvo pakliuvusi ant vietinio Playboy viršelio. Ji buvo ištekėjusi už John Neschling ir su juo kartu susiilaukė sūnaus Pedro Neschling, kuris dabar taip pat yra aktorius.

Rubens de Falco

Vyras mirė 2008-ais metais, kai jam buvo 76-eri. Savo karjerą jis buvo pradėjęs su mėgėjiškais vaidmenimis, tačiau itin išpopuliarėjo po šio puikaus serialo ir tada galėjo tenkintis ne vienu svarbesniu vaidmeniu.

Kaip atrodytų “Sostų karų“ aktoriai, jei jų išvaizda būtų pagal knygą

Kategorija: Įdomybės | 0

Tie kas skaitė „Ledo ir ugnies giesmė“ romanų sagą, pagal kurią pastatytas serialas „Game of Thrones“, turbūt pastebėjo, kad aktorių išvaizda skiriasi nuo tos kokia aprašyta knygose. Ne visų aktorių išvaizda yra tokia, kokią aprašė George R. R. Martin. Serialo kūrėjai praleido keletą detalių ir herojai atrodo kitaip. Pažiūrėkime kokie gi skirtumai 🙂

Kaip klostėsi serialo „Draugai“ aktorių gyvenimai pasibaigus serialui

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Kai pasakome žodį „Draugai“, turbūt visi prisimena legendinį serialą. Jis laikomas vienu populiariausių visų laikų serialų.

Nuo pirmosios serijos išleidimo prabėgo jau 22 metai! Natūralu, kad aktorių rolės keitėsi, o kai kurių gyvenimas susiklostė ne kaip…

Jennifer Aniston, 48 metai

Ji laikoma sėkmingiausia serialo aktore. Ją matome ir dabar daugybėje filmų ir tikrai matysime ateityje. Kalbant apie asmeninį gyvenimą, ji išsiskyrė su Bradu Pittu, kuris Jennifer paliko dėl Angelinos Jolie.

Dabar aktorė laimingai ištekėjusi už Džastino Teru.

Courtney Cox, 52 metai

Pasibaigus serialui moteris pasinėrė į prodiusavimą ir jai sekėsi tikrai gerai. Ji sukūrė serialą „Cougar Town“, kur atliko pagrindinį vaidmenį ir buvo nominuota auksiniam gaubliui.

Aktorė turi trylikametę dukrą Coco, kurios susilaukė su aktoriumi David Arquette. Vaiko krikšto mama yra Jennifer Aniston.

Lisa Kudrow, 53 metai

Penkis metus Lisa vaidino situacijų komedijoje „Web Therapy“. Taip pat atliko vaidmenis ir kituose serialuose.

Asmeninis aktorės gyvenimas klostosi taip pat gerai. Ji jau daugiau nei dvidešimt metų gyvena kartu su vyru Michel Stern, kuris buvo jos pirmas ir vienintelis vyras. Pora taip pat turi 19-metį sūnų Julian.

Matthew Perry, 47 metai

Aktorius turėjo daug sėkmingų vaidmenų įvairiuose filmuose. Visgi tuo pačiu turėjo daug asmeninių problemų ir priklausomybių. Aktorius teigė, kad dar „Draugų“ serialo filmavimo laikais, jis išgerdavo po litrą detinės per dieną.

Šie faktai nėra patvirtinti, bet šiuo metu aktorius labiau panašus į alkoholiką, nei į pirmo ryškumo žvaigždę.

Matt LeBlanc, 49 metai

Po serialo Matt filmavosi kitame seriale „Džo“, kur jis toliau tesė savo personažą iš serialo „Draugai“. Nors ir itin išskirtinių vaidmenų aktorius neturėjo, dabar jį galima pastebėti vedant žinomą laidą apie automobilius „Aukščiausia pavara“.

Visgi asmeninis gyvenimas klostėsi ne kaip… Jo santuoka su Melissa McKnight iširo, kai ši paskelbė, kad jis buvo neištikimas su striptizo šokėja. Dabar aktorius vienišas.

David Schwimmer, 50 metų

Vaidmuo drauguose buvo pats sėkmingiausias aktoriaus karjeroje, bet asmeninis gyveniams susiklostė kur kas sėkmingiau. 2010-ais vyras slapta vedė Zoe Buckman, kuri 18 metų jaunesnė. Po metų pora susilaukė dukros.

Tikrai vienas geriausių serialų! Jeigu jūs jo nesate žiūrėję, tai tikrai rekomenduojame! 🙂