Kai tavo mergina visai nesiruošia sesijai..

Rabinovičių paėmė į armiją ir pasiuntė į Čečėniją. Po mėnesio jis prašo išleisti atostogų.
– Tau dar anksti,- sako vadas. – Atostogas reikia užsitarnauti.
– O kaip?
– Na, sučiupti kokį teroristą.
Po poros dienų kareivis atveda belaisvį ir gauna atostogų. Grįžęs tuoj vėl užsimano vykti namo.
– Reikia, vyruti, užsitarnauti,- sako vadas. – Va, jeigu kokius slaptus priešo dokumentus aptiktum, tada…
Kitą rytą Rabinovičius pateikia teroristų slaptus dokumentus, gauna medalį, seržanto juosteles ir atostogas. Bet vos grįžęs Rabinovičius vėl prašo atostogų. Vadas liepia atnešti priešų vėliavą ir įsako saugumiečiams pasekti tą įtartiną kareivį. Naktį Rabinovičius patraukia į kalnus, o iš paskos sėlina saugumiečiai. Rabinovičius prieina teroristų stovyklą, išsitraukia iš po skverno savo dalinio vėliavą, ja mosikuoja ir šaukia:
– Ei, vaikinai, čia vėl aš! Keiskimės šiandien vėliavomis!

Kai reikia paruošti tėtį..

Rusų automobilių pramonės delegacija Japonijoje. Aišku kaip ir dera ekskursija į automobilių gamyklą. Vaikšto rusai su keliais japonais po cechus ir staiga vienas rusas klausia:
– O kaip jūs nustatot ar automobilis hermetiškas?
– Įmetam katę į vidų, jei ryte katė nebegyva, reiškia hermetiškas.
Grįžta rusai namo ir įmeta katę į LADA. Žiūri ryte katė pabėgus.

 

Važiuoja du piliečiai, atsakančiai prirūkę galvas.
Vienas staiga šaukia: stabdyk, stabdyk, močiutę partrenksi!
Nespeja, močiutei amžiną atilsį. Važiuoja toliau. Dar po kiek laiko: stabdyyyyk, žmogus ant perėjos!!! Irgi nespėja..
Kolega atsisuka: klausyk, tu vistik už vairo, tai gal tu ir stabdyk?

Studentas ir reikaliukas už 5€..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

02-02

Įdomūs faktai:

 

Londone įsikūrusi draudimo bendrovė „Goodfellow Rebecca Ingrams Pearson“ siūlo draudimą nuo ateivių pagrobimo. Draudimas kainuoja maždaug 155 JAV dolerius metams, o jį įsigijęs žmogus, įrodęs, kad jį išties buvo pagrobę nežemiškos būtybės, gautų 160 tūkst. dolerių. Jei pagrobtas žmogus dar būtų ir apvaisintas, suma padvigubėtų. Ši sąlyga taikoma ir vyrams: pasak bendrovės atstovų, ateivių galios yra nežinomos.

 

Jeigu norite, kad jūsų kačių nuotraukos, šešetą gavęs diplominis darbas, nupiratinti filmai ar kiti brangiausi failai išliktų net po Saulės sistemos pabaigos, pagaliau turite tokią galimybę. Southamptono universiteto mokslininkai paskelbė sukūrę technologiją, leidžiančią duomenis išsaugoti penkiose dimensijose – vadinamame 5D diske. Šis diskas gali atlaikyti 1000 °C temperatūrą ir išlaikyti duomenis maždaug 13.8 milijardo metų. Disko talpa visai nemaža – 360 TB.

Tas momentas, kai suvoki…

Kategorija: Demotyvacijos | 0

29-08

Kupė važiuoja gruzinas ir afrikietis. Gruzinas išsitraukia gabalą lasiniu, atsipjauna ir valgo. Afrikietis klausia: – Kas čia? – Lašiniai.  – Šlamštas čia – ne lasiniai. Va pas mus tai papjauni begemotą…va čia tai lašiniai. Po kurio laiko gruzinas išsitraukia kumpio, atsipjauna ir valgo…afrikietis klausia:  – O kas čia? – Kumpis. – Šlamštas čia – ne kumpis. Va pas mus: paimi žirafos koją…va čia tai kumpis. Gruzinas susinervina, išsitraukia arbūzą pradeda ant stalo. Afrikietis neiškenčia ir vėl klausia: – O čia kas? – O čia agrastas…