Kaip gyvena mergina, kuri turi du tėčius ir abu milijonierius

Kategorija: Įdomybės | 0

Ši šeima yra pakankamai žinoma: 1999-ais Barry ir Tony Drewitt-Barlow tapo pirmąją gėjų pora Jungtinėje Karalystėje, kuri surogatinės motinos pagalba pradėjo auginti vaiką. Tada gimė dvynukai – mergina Saffron ir berniukas Aspen. Visgi nuo to laiko šeima dar nemažai prasiplėtė: gimė sūnus Orlando ir dvyniai Jasper ir Dallas. Dabar pora svajoja ir apie trynukus. Saffron jau sukako 18 metų ir ji turi viską, apie ką svajoja kiekviena mergina.

Kai atidarome šios merginos spintą, atrodo jog ši priklauso kokiai nors Holivudo žvaigždei. Prada ir Burberry suknelės, aksesuarai iš Gucci ar Hermès. O jų tiek daug, kad gali keisti tiesiog kasdien… Ne ką mažesnė ir juvelyrikos kolekcija, kurioje yra vienas žiedas vertas 40 000 £.

Bet Saffron Druitt-Barlow ne aktorė, ne POP žvaigždė ir net ne supermodelis. Ji paauglė, kuriai šiais metai suėjo 18 metų. Visgi jos pavardė figūruoja įvairiose naujienose, nes ji ir jos brolis yra pirmieji vaikai, kurie buvo oficialiai užregistruoti gėjų šeimoje.

Saffron su savo tėvais, kurie sėdi dešinėje, ir visais keturiais broliais

Barry ir Tony Drewitt-Barlow be proto myli savo vaikus ir nieko negailės jiems niekada. Taip jau nutiko, kad jie abu milijonieriai ir su finansinėmis problemomis nereikia susidurti.

18-o gimtadienio proga mergina gavo baltą Range Rover, o jos brolis juodą

Visai neseniai gėjų pora pranešė, kad norėtų turėti dar daugiau vaikų ir greičiausiai mergaičių.

Dabar tėvai investavo 1 milijoną svarų į merginos pirmąjį verslą, kuris susijęs su kosmetika.

Šioje nuotraukoje matome: Louis Vuitton batus už 1400 £, Rolex laikrodis už 39 000 £, Prada suknelė už 2000 £. Taip pat yra žiedai, kurių vertės siekia šimtus tūkstančių svarų.

18 nuotraukų iš ekscentriško JAV milijonieriaus gyvenimo

Kategorija: Įdomybės | 0

Turbūt daugelis žinote apie JAV milijonierių Dan Bilzerian, kuris yra profesionalus pokerio žaidėjas. Instagram tinkle jis dalinasi savo prabangaus gyvenimo akimirkomis ir taip erzina visą pasaulį.

Instagram tinkle jį seka virš 23 mlijonų žmonių

Kaip patraukti visų dėmesį? žinoma, kad nuogomis merginomis. Kuo daugiau, tuo geriau.

Vienas įrašas socialiniuose tinkluose pakeitė seno elgetos gyvenimą

Kategorija: Įdomybės | 0

Senas 71 metų Bukarešto gyventojas, gyveno visiškai sugriuvusiame name, kuriame nėra jokių patogumų. Vyrui buvo siūloma persikelti kitur, tačiau jis atsisakė, nes čia jis gyveno su savo žmona, kuri mirė prieš daugelį metų. Vietiniai tinklaraštininkai nusprendė pasidalinti šia istorija socialiniuose tinkluose ir tai kardinaliai pakeitė vyro gyvenimą.

Vyro vardas – Ion Negril. Jis yra paprastas pensininkas. Išdidus, tačiau labai vienišas. Daug metų po žmonos mirties jis liūdėjo, tačiau dabar atėjo laikas geresniam gyvenimui.

Jei turite šias eurų monetas, Jūs galite tapti turtingu!

Kategorija: Įdomybės, Nuotraukos | 0

Galbūt Jūs turite euro monetų, kurios yra daug vertingesnės nei ant jų parašyta? Jos buvo išleistos tik ribotu leidimu arba tiesiog buvo padaryta klaida jas gaminant. Bėgant metams jų kaina vis kyla ir jas medžioja viso pasaulio kolekcionieriai. Pažiūrėkit į savo piniginę, galbūt ir Jūs tokią turit? 🙂

2 eurai (Ispanija)

Ispanijos 2 eurų proginė moneta. Ji buvo išleista valiutos dešimtmečio proga, bet pastebėta, kad žvaigždžių išsidėstymas visiškais nesimetriškas. Jų buvo išleista apie 8 000 000 vienetų.

2 eurai (Vatikanas)

Ši moneta buvo išleista 2004-ais metais, Vatikano 75 metų proga. Jų buvo išleista apie 85 mln. vienetų ir šiuo metu vertė sieka apie 100 eurų.

2 eurai (Suomija)

Ši moneta išleista 2004-ais metais, po ES plėtimosi. Jos vertė yra apie 60 eurų.

Grace Kelly 2 eurų moneta

Moneta buvo išleista 2007 metais ir jų yra tik 20 tūkstančių. Šios monetos vertė siekia 1000 eurų.

2 eurai (San Marinas)

Šios proginės monetos buvo išleista 130 000 vienetų. Ji kainuoja apie 120 eurų.

1 centas (Italija)

Ši vieno cento moneta buvo išleista Italijoje prieš 15 metų. Dabar ji verta 6000 eurų. Kodėl? Todėl, kad jos buvo išleistos tokio pat dydžio kaip 2 centų monetos. (Kaip žinome 1 cnt moneta yra mažesnė)