Žmonių reakcija kai pagrobia seimo narius..

Ateina Petriukas pas tėvelį ir klausia:
– Tėveli, o kaip aš atsiradau?
Tėvas iš kart nepasimeta:
– Na, matai, Petriuk, mes su tavo mamyte labai mylim vienas kitą ir eidami vieną naktį miegoti pasidejom dubenį su vandeniu po lova, iš ryto atsikelėm, o ten tu buvai tam dubeny.
Na Petriukas pasiima sesutę už rankos, paguldo į lovą, pasiima dubenį, pripila vandens ir pats atsigula. Na iš ryto atsikelia, o dubeny tarakonas plaukioja, na jis pasiima tą tarakoną ir ašarodamas pas tėvus į miegamąjį užeina:
– Tėti, užmušk išsigimėlį, man kaip tėvui ranka nekyla.

Valdžios vaikai..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

02-04

Sėdi 4 kaubojai. Vieno kaubojaus kojinės labai smirda. Visi susikišę nosis, nes neturi kuo kvėpuot, o anas sėdi sau ramiai. Visi neiškentę klausia:
– Nu ir tavo kojinės smirda, kas tau čia pasidarė?
– Ai čia vakar ar užvakar joju arkliu, tik šmaukšt priekyje neigiamai nusiteikę 3 indėnai joja.
– Nu, nu? Kas toliau?
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu revolverį ir tik pokšt, pokšt, pokšt, visus indėnus nukalu. Joju, joju toliau ir tik šmaukšt 6 indėnai už nugaros vejasi.
– Nu, nu? Ir kas buvo?
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu revolverį, užtaisau ir tik pokšt, pokšt, pokšt, pokšt, pokšt, pokšt – visų šešių indėnų nėra. Na aš ir joju toliau į miškelį. Ten tik šmaukšt visa indėnų gentis iš po krūmų išlindo.
– Nu, nu? Pasakok, pasakok!
– Aš tik šmaukšt arklį ant šono, išsitraukiu du revolverius, užtaisau ir greitai pokšt pokšt, pokšt pokšt ir visus indėnus nukalu.
– Oho, o tai kodėl kojinės smirda?
– Kas? Kojinės? Ai, kad senai ploviau.

Teisybė apie seimo narius..

Kategorija: Demotyvacijos | 0

15-04

Eina du žydai ir kalbasi apie gyvenimą, kalbasi kalbasi, kol prieina išvadą, kad nėra nieko nuveikę per visą gyvenimą, ką galetų atsiminti, banke milijonai, o prisiminimų nulis. Na, eina ir žiūri pakelėj šūdas, ir klausia vienas kito:
– Žiūrėk, pakelėj šūdas, suvalgytum už milijoną?
Tas giliai susimąsto ir pagalvoja, va va! Tai ir yra tie prisiminimai visam gyvenimui, atsiminsiu kaip laimėjau milijoną! Ir sako:
– Tai aišku, juk tai milijonas!
SUVALGO ir eina toliau, žiūri kitas šūdas pakelėj voliojasi, o taip šlykštu burnoj, o taip gėda prieš draugą, ir klausia, na, o tu suvalgytum? Kitas susimąsto, kad puiku būtų atsiimti milijoną ir sako:
– Norisi atsiimti milijoną, suvalgyčiau.
SUVALGO ir eina abu toliau nešnekėdami… Po penkių minučių atsisuka vienas į kitą ir sako:
– ĖĖĖĖ, nejauti, kad mes už dyką šūdo apsiėdėm?!